Randstad Polska nowym najemcą biurowca Młyńska.6 w KatowicachMateriały prasowe

Randstad Polska nowym najemcą biurowca Młyńska.6 w Katowicach

Orzech
Orzech
REKLAMA

Randstad wynajął 411 mkw. pod przyszłe biuro w inwestycji Młyńska.6 w Katowicach. Wyłącznym doradcą odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu jest firma Colliers.

Młyńska.6, oddana do użytku w lipcu 2021 r., oferuje blisko 2,6 tys. mkw. powierzchni biurowej. 8-piętrowy budynek wyróżnia pokryta roślinnością fasada i wnętrza o wysokim standardzie wykończenia umożliwiające aranżację pod konkretne potrzeby najemców. Randstad Polska zajmie przestrzeń na parterze i pierwszym piętrze biurowca.

– W Randstad chcemy być blisko naszych kandydatów, dlatego lokalizacja biura w przestrzeni w samym centrum Katowic, zaledwie kilka kroków od tętniących życiem okolic dworca kolejowego i miejskiego rynku, pozwoli dotrzeć do nas wszystkim zainteresowanym rozmową o zawodowych perspektywach. Zależy nam, aby takie spotkania były komfortowe dla naszych kandydatów – podkreśla Piotr Kośla, Facility Manager z Randstad Polska.

– Wiemy z doświadczenia, że ważne jest dla nich nie tylko profesjonalne wsparcie w rozwoju kariery oferowane przez naszych konsultantów, ale także przyjazna i dostępna przestrzeń, tworząca warunki do otwartej rozmowy o możliwościach zawodowych – dodaje.

Młyńska.6 oferuje najemcom wiele udogodnień

REKLAMA

Nowy najemca docenił m.in. proekologiczny charakter biurowca, który został wyposażony w takie rozwiązania jak BMS (system zarządzania budynkiem), system kontroli dostępu, a także udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością.

Ponadto do dyspozycji użytkowników budynku jest parking podziemny z 74 miejscami dla samochodów i 30 dla rowerów. Walor inwestycji stanowi również lokalizacja w centrum Katowic, która umożliwia komunikację zarówno z różnymi częściami miasta, jak i całą aglomeracją śląską.

W bezpośrednim sąsiedztwie Młyńskiej.6 znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, punkty handlowe (m.in. Galeria Katowicka) i usługowe oraz ośrodki akademickie, m.in. Uniwersytet Śląski. W samym biurowcu mieści się zaś Hotel Mercure i restauracja Winestone.

– Z danych Colliers wynika, że aktywność najemców na katowickim rynku biurowym zaczyna powoli rosnąć. Choć w 2021 r. widocznie wzrósł udział renegocjacji w strukturze umów najmu – do 43 proc., nowe umowy wraz z relokacjami wyniosły tylko o 5 proc. mniej i odpowiadały łącznie za 38 proc. wolumenu, czyli ponad 20,1 tys. mkw. wynajętej powierzchni – wylicza Barbara Pryszcz, dyrektor regionalny Colliers w Katowicach.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA