Ryanaiar ogłosił dwa nowe połączenia lotnicze z WrocławiaMateriały prasowe

Ryanaiar ogłosił dwa nowe połączenia lotnicze z Wrocławia

REKLAMA

Ogłoszono oficjalnie dwie pierwsze nowości w siatce połączeń lotniczych, które pojawią się w ofercie wrocławskiego Portu Lotniczego na wiosnę 2023 i będą realizowane również w okresie wakacyjnym.

W marcu 2023 roku Ryanair uruchomi dwa nowe połączenia z Portu Lotniczego Wrocław do Brindisi we Włoszech i do Sofii, stolicy Bułgarii. Będzie to nowość, zaoferowana pasażerom w nowym sezonie letnim.

– Ogłoszenie pierwszych nowych kierunków w letnim rozkładzie lotów to świetna zapowiedź kolejnego sezonu. Południowa Europa cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród pasażerów, a nowe destynacje do Włoch czy Bułgarii wzmacniają naszą ofertę w tym sektorze. Mam nadzieję, że będzie to doskonały pretekst dla podróżnych, by zaplanować nie tylko wakacje, ale także okołoweekendowe city breaki w nowe i nieodkryte jeszcze przez nich miejsca w Europie – informuje Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

REKLAMA

Pierwsze samoloty ze stolicy Dolnego Śląska do Brindisi wystartują 28 marca 2023 r. Miasto położone jest nad morzem Adriatyckim we włoskim regionie Apulia. Rejsy zaplanowane są dwa razy w tygodniu – we wtorki i w soboty. Wylot będzie możliwy w godzinach porannych, taj jak i loty powrotne. Czas podróży to 2 godziny i 10 minut. Bilety na ten lot są już sprzedawane w systemie rezerwacyjnym linii Ryanair w promocyjnej cenie od 179 zł.

Drugą nowością, która została włączona do letniego rozkładu lotów z wrocławskiego lotniska, jest Sofia. Pierwsze loty do stolicy Bułgarii zaplanowano na 27 marca i będą realizowane dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Lot potrwa 2 godziny 5 minut. Bilety w cenie od 299 zł także są już w sprzedaży.

Materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA