NOWE MIESZKANIA GDAŃSK LETNICA

Znaleziono inwestycji: 2
Pokaż inwestycję
Osiedle Latarników
Gdańsk, Letnica, Letnicka
metraże
40 - 96 m2
zakres cen
od 477 351 zł
Pokaż inwestycję
Osiedle Horizon
Gdańsk, Letnica, Starowiejska 67
metraże
32 - 91 m2
zakres cen
od 478 385 zł

Najnowsze artykuły z Gdańsk

Za ponad 150 mln euro w Gdańsku powstanie fabryka wież dla morskiej energetyki wiatrowej
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. razem z partnerem strategicznym GRI Renewable Industries S.L. rozpoczyna realizację nowej inwestycji na rzecz wsparcia rozwoju morskiej energetyki wiatrowej.
Grupa ORLEN inwestuje prawie dwa miliardy złotych w Gdańsku
Grupa ORLEN inwestuje ponad pół miliarda złotych w rafinerii w Gdańsku we wzmocnienie bezpieczeństwa i pewności dostaw produktów. Na jej nabrzeżu powstanie terminal do obsługi jednostek morskich, który już od 2025 r. umożliwi przeładunek ponad miliona ton produktów, w tym olejów bazowych, paliw żeglugowych czy biododatków do paliw. Wykonawcą inwestycji będzie konsorcjum firm na czele z sopocką grupą NDI. Równolegle w Gdańsku powstaje, związana z terminalem, nowoczesna instalacja HBO, czyli tzw. Hydrokrakingowy Blok Olejowy. Wartość tego projektu to ponad 1,4 miliarda złotych.
Osoby z całej Polski chcą mieszkać w nadmorskim pasie Gdańska
Mieszkania powstające w pasie nadmorskim Gdańska cieszą się popularnością nie tylko wśród mieszkańców Trójmiasta, ale także nabywców z innych rejonów Polski. W inwestycjach, które firma deweloperska Develia realizuje w bezpośrednim sąsiedztwie bałtyckich plaż, aż 49 proc. lokali kupionych zostało przez klientów z innych województw.
Na gdańskim Jasieniu powstaje osiedle domów jednorodzinnych
Firma Amprojekt zbuduje 9 domów jednorodzinnych z dwoma lokalami mieszkalnymi. Inwestycja Perspectum powstaje na 11 działkach o powierzchni 5 941 mkw., przy ulicy Stolema na gdańskim Jasieniu.
Firmy które wynajęły powierzchnie biurowe w Olivia Centre w Gdańsku rekrutują setki nowych pracowników
Zmiana charakteru i wykorzystania nowoczesnych biur powoduje, że centra biznesowe mocno konkurują prześcigając się bądź w obszarze warunków najmu, bądź cen. Olivia obrała swoją autorską drogę, zapewnienia najemcom tego, czego potrzebują najbardziej. Jednym z tych obszarów jest wsparcie rekrutacji.
GlobalLogic w Gdańsku intensywnie się rozwija i rekrutuje nowych specjalistów
Otwarte w połowie 2022 roku biuro GlobalLogic w Gdańsku intensywnie się rozwija, liczy już ponad 50 specjalistów IT i tworzy kolejne miejsca pracy. Oddział przyciąga uwagę inżynierów oraz programistów, oferując udział w realizacji projektów zmieniających rzeczywistość i kształtujących cyfrową przyszłość w wielu sektorach przemysłu.
W Gdańsku wybudowane zostanie nowoczesne Centrum Serwisowe PKP Polskich Linii Kolejowych S.A.
Lepsze utrzymanie maszyn i pojazdów, w tym efektywne prace na torach, zapewni nowoczesne Centrum Serwisowe Pomorskiego Przedsiębiorstwa Mechaniczno-Torowego Sp. z o.o. w Gdańsku – spółki z Grupy Kapitałowej PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. Centrum Serwisowe rozpocznie prace w 2025 r.
XM Textiles z magazynem i biurem w GLP Pomorskim Centrum Logistycznym
Firma XM Textiles, specjalizująca się w imporcie oraz sprzedaży tkanin do produkcji odzieży roboczej i ochronnej, nawiązała współpracę z Pomorskim Centrum Logistycznym należącym do GLP. W obiekcie najemca będzie zajmował 3600 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Podczas negocjacji spółkę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.
Znany deweloper przebuduje ulicę Bulońską w Gdańsku
Firma Robyg przebuduje ul. Bulońską w gdańskiej dzielnicy Piecki Migowo. Inwestycja polegać będzie nie tylko na modernizacji samej ulicy, ale także na przebudowie chodnika i oświetlenia. Realizacja przedsięwzięcia zaplanowana jest na okres maj-sierpień 2023 r.
Centrum handlowe Forum Gdańsk sprzedane za 250 mln euro!
NEPI Rockcastle, największy w Europie Środkowo-Wschodniej notowany na giełdzie właściciel, deweloper i zarządca centrów handlowych pod względem wartości rynkowej portfela, nabył za 250 mln euro centrum handlowe Forum Gdańsk. Nieruchomość o powierzchni najmu brutto (GLA) 63 500 mkw. została sprzedana przez Multi Veste 339 B.V., który jest podmiotem należącym do funduszy zarządzanych przez Blackstone.
REKLAMA