NOWE MIESZKANIA POZNAŃ WILDA

Znaleziono inwestycji: 2
Pokaż inwestycję
Vilda Unique
Poznań, Wilda, Niedziałkowskiego
metraże
30 - 62 m2
zakres cen
od 395 000 zł
Pokaż inwestycję
Vilda Moderne
Poznań, Wilda, Jana Spychalskiego
metraże
27 - 75 m2
zakres cen
od 347 600 zł

Zobacz również dzielnice w Poznań

Najnowsze artykuły z Poznań

Majorel Polska stawia na Poznań i powiększa swoje biuro pod nowy projekt IT Hub
Majorel Polska pozostanie największym najemcą w niedawno zmodernizowanym biurowcu Globis Poznań. Firma przedłużyła umowę najmu na kolejne dwa lata. Najemca rozszerzył przestrzeń o dodatkowe 400 mkw. pod nowy projekt – IT Hub. Majorel Polska doradzała firma CBRE.
Co słychać na rynku powierzchni biurowych w Poznaniu? [RAPORT]
Poznań, będący rynkiem biurowych o mniejszej skali, plasuje się na piątym miejscu według wielkości wśród rynków regionalnych. Brak nowej podaży, zrekompensują w 2023 roku realizowane obecnie duże projekty.
Skanska sprzedała poznański biurowiec Nowy Rynek D szwedzkiej spółce Eastnine
Skanska sprzedała biurowiec Nowy Rynek D w Poznaniu spółce Eastnine za 121 mln euro, czyli około 1,3 mld SEK. Jest to pierwsza transakcja pomiędzy firmami w Europie Środkowo-Wschodniej.
Santander wprowadza się do kompleksu biurowego Business Garden Poznań. Zajmie ponad 17 tys. mkw.
Cromwell Property Group (Cromwell) działając w imieniu CEREIT, wynajął ponad 17 tys. mkw. powierzchni biurowej dwóm podmiotom z Grupy Santander w biurowcu Business Garden Poznań w Polsce.
Centrum handlowe Avenida Poznań pozyskało nowych najemców
Avenida Poznań (pierwotna nazwa Poznań City Center), nowoczesne centrum handlowe przy dworcu kolejowym i autobusowym w Poznaniu, które stanowi część Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego pozyskało kilku nowych najemców.
Regus otworzy biuro serwisowane w poznańskim Okrąglaku
Do grona najemców ikonicznego poznańskiego budynku Okrąglak dołączy Regus, jeden z wiodących operatorów biur serwisowanych. Firma wynajęła około 1455 mkw. powierzchni na dwóch piętrach. W transakcji właścicielowi nieruchomości doradzała firma Savills.
Koncern branży przetwórstwa rolno-spożywczego ADM zostaje w Business Garden Poznań
Koncern branży przetwórstwa rolno-spożywczego ADM zdecydował się na przedłużenie umowy najmu powierzchni biurowej w Business Garden Poznań. Kompleks oferuje łącznie 88 tys. mkw. biur w dziewięciu budynkach biurowych klasy A, usytuowanych w obrębie ulic Marcelińskiej, Bułgarskiej i Łubieńskiej na poznańskim Marcelinie.
Fińska firma Tietoevry tworzy w Poznaniu centrum rozwoju technologii 5G. Zatrudni 400 specjalistów
Globalna skandynawska firma z branży IT – Tietoevry ogłosiła, że otworzy w Poznaniu jedno z europejskich centrów rozwoju technologii 5G. Zatrudnienie ma w nim znaleźć nawet 400 pracowników specjalizujących się w sieciach internetowych i szeroko pojętej telekomunikacji.
Amerykańska firma z branży IT otwarła drugie centrum w Europie. Wybrała Poznań
Amerykańska firma SIS, LLC (Strategic Industry Solutions) z główną siedzibą w Duluth, zdecydowała się zainwestować w Polsce. Na siedzibę swojego polskiego centrum wybrała stolicę Wielkopolski.
Rusza realizacja pierwszej inwestycji mieszkaniowej Cordii w Poznaniu [WIZUALIZACJE]
Rusza pierwszy projekt Cordii w Poznaniu. Nowe osiedle powstanie na terenie kultowych zakładów odzieżowych "Modena", które do dziś są symbolem Jeżyc – jednej z najbardziej popularnych dzielnic stolicy Wielkopolski. Pierwszy etap projektu to 263 mieszkania.
REKLAMA