Wrocław, Fabryczna

Zobacz również dzielnice w Wrocław

Najnowsze artykuły z Wrocław

Co dalej z budową ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia?
Co dalej z budową ostatniego, brakującego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia? Niestety, na rozstrzygniecie przetargu na realizację tej bardzo ważnej inwestycji jeszcze poczekamy. Nowa infrastruktura komunikacyjna będzie stanowiła istotne połączenie dla miejscowości na południowych obrzeżach stolicy Dolnego Śląska, tworząc prawie 4-kilometrowy odcinek trasy.
73-metrowy budynek apartamentowy Quorum C we Wrocławiu gotowy do zamieszkania
Górujący nad centrum Wrocławia 23-piętrowy budynek mieszkalny Quorum C jest już gotowy do zamieszkania! Spółka Resi Capital S.A., należąca do grupy deweloperskiej Cavatina Group S.A., uzyskała pozwolenie na użytkowanie dla tego obiektu. Inwestycja stanowi część miastotwórczego, wielofunkcyjnego projektu Quorum realizowanego tuż nad brzegiem Odry i dostarcza na lokalny rynek 341 apartamentów z segmentu premium.
Centrum Wroclavia z nową atrakcją dla klientów
Jedno z największych i najpopularniejszych centrów handlowo-rozrywkowych w Polsce, Wroclavia rozszerza współpracę z obecnym najemcą, torem kartingowym Pitlane. Na ponad 1000 metrów kwadratowych dotychczasowego parkingu powstał wyjątkowy, letni bar oparty na motywie Formuły 1. Jedyna w swoim rodzaju przestrzeń będzie zapraszać wrocławian do spędzania wolnego czasu na wspólnym oglądaniu wyścigów i klasyki kina samochodowego, słuchaniu muzyki na żywo i plażowaniu z dobrą pizzą w dłoni.
We Wrocławiu powstanie mikrohub dostawczy. Elektryczne rowery towarowe zamiast samochodów dostawczych
W stolicy Dolnego Śląska powstanie mikrohub dostawczy. Elektryczne rowery towarowe zastąpią duże samochody dostawcze, które poruszają się w dużych ilościach po ulicach miasta. Rowerami rozwożone będą paczki w centrum Wrocławia. Porozumienie w tej sprawie podpisano w środę 17 lipca na Uniwersytecie Ekonomicznym.
Vastint Poland oddał we Wrocławiu do użytku nowy biurowiec i hotel [ZDJĘCIA]
Vastint Poland oddał do użytku zespół budynków, w skład którego wchodzą biurowiec B10 oraz hotel Element by Westin. Nowo powstały projekt zlokalizowany jest przy ulicy Bolkowskiej, tuż obok Business Garden i stanowi jego naturalne rozszerzenie.
Biurowiec Swobodna SPOT w centrum Wrocławia pnie się w górę [FILM+WIZUALIZACJE]
Prace nad pierwszym etapem wrocławskiej inwestycji Echo Investment przy ulicy Swobodnej 60 postępują zgodnie z planem. Dynamiczne tempo budowy, której konstrukcja wyszła już z ziemi, będzie teraz widoczne gołym okiem. Co około 3 tygodnie budynek będzie wyższy o kolejne piętro i za pół roku osiągnie docelową wysokość 11 pięter. Gotowy biurowiec Swobodna SPOT powita najemców już za rok.
Kolejny fragment ulicy Dolnobrzeskiej zostanie przebudowany
Bardzo dobra informacja dla mieszkańców wrocławskiej Leśnicy i okolicy. Miasto zdecydowało się na przebudowę kolejnego odcinka ulicy Dolnobrzeskiej, jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych tego z roku na rok coraz bardziej rozbudowującego się osiedla.
Szwajcarska firma Endress+Hauser uruchomiła laboratorium wzorcujące we Wrocławiu
Polski oddział szwajcarskiej Grupy Endress+Hauser rozszerzył swoją ofertę o działalność nowego laboratorium wzorcującego. Na podstawie posiadanej przez firmę akredytacji PCA nr AP 200 będą tam realizowane usługi w zakresie kalibracji przepływomierzy oraz przetworników ciśnienia i temperatury.
Ulica Reymonta zostanie przebudowana. Wybrano wykonawcę dokumentacji projektowej
Jedna z ważniejszych ulic w stolicy Dolnego Śląska doczeka się przebudowy. Chodzi o przebiegającą przez wrocławskie osiedle Kleczków ulicę Władysława Reymonta, prowadzącą ze Śródmieścia w kierunku północnej części miasta.
Galeria Wroclavia z nowym sklepem ze streetwearową modą
Oferta Galerii Wroclavia wzbogaciła się o nowy sklep ze streetwearową modą. Na drugim piętrze tego centrum handlowego w centrum Wrocławia został otwarty salon marki SNIPES.
REKLAMA