REKLAMA
Napisz komentarz
alsen strasse 67
Kiedy możemy sie spodziewać ujawnienia zmodyfikowanego projektu ST?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
anubis
Projekt tak jak zapowiadano będzie etapowany. Modyfikacje na razie dotyczą części niższych. Aktualnie nikt nie pokaże na żadnym forum ani prywatnie końcowych efektów tych modyfikacji, bo jeszcze nic nie zostało ostatecznie zatwierdzone.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
matternhorn
Zanim zmienią projekt to kryzys minie i znowu będą musieli zmieniać :D
0
Zaloguj aby dodać komentarz
podopat
Tak jak pisałem za rok bdzie tak że zacznie sie popyt na biura ,mieszkania itp i projekt ulegnie zmianie ,oczkiem w głowie jest skay tower dla Leszka i bedzie taki jak go sobie wymarzył ,teraz zastanawia się jak giełdy na świecie pracują ,w innych krajach kryzys nie obniża kondygnacji budynków a unas trzeba poczekac
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bystrzak2000
"anubis" napisał:
Bo projekt ulegnie modyfikacjom.

Nie ulegnie, a już ulega ;) Ogólnie grawitacja działa coraz silniej :D
0
Zaloguj aby dodać komentarz
anubis
"toolfan" napisał:
nad płotem były tablice z wizkami, teraz zniknęły.


Bo projekt ulegnie modyfikacjom.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Corporation
Sky Tower Wrocław 208

09 marca 2009
0
Zaloguj aby dodać komentarz
toolfan
nad płotem były tablice z wizkami, teraz zniknęły.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
kra2
:D
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
"kra2" napisał:
nie bójcie się Sky Tower będzie cały czas budowany!!!!


...a nie mówiłem! To pewne info?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
matternhorn
"kra2" napisał:
nie bójcie się Sky Tower będzie cały czas budowany!!!!


właśnie tego się boję :D
0
Zaloguj aby dodać komentarz
kra2
nie bójcie się Sky Tower będzie cały czas budowany!!!!
0
Zaloguj aby dodać komentarz
matternhorn
"WroFanatyk" napisał:
Robimy zakłady?

o co chcesz się zakładać?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Robimy zakłady?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
alsen strasse 67
No, ale póki co jeszcze pracują. Zobaczymy co będzie dalej jak już wszędzie skończą poziom "0".
0
Zaloguj aby dodać komentarz
matternhorn
smutno wygląda ta budowa...
0
Zaloguj aby dodać komentarz
alsen strasse 67
4.03

p1070149.jpg

st1v.jpg

st2h.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Corporation
Sky Tower Wrocław 207

26 lutego 2009
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bura
To czekamy na dalszy rozwój sytuacji

f344dab011829256.jpg

60bcc9c614ff4c3b.jpg

f480b2b2ef4f4136.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bystrzak2000
Mogę potwierdzić, że Sky Tower będzie dużo niższy niż początkowo zakładano. Obniżenie dotyczy wszystkich budynków poza galerią.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Corporation
"kra2" napisał:
na politechnice są już projekty


To może jakieś zdjęcia :lol:
0
Zaloguj aby dodać komentarz
kra2
na politechnice są już projekty
0
Zaloguj aby dodać komentarz
podopat
BZDURA kolego ,nic niewiemy jeszcze o tym jaki będzie ten budynek ,bo wybudowany będzie dopiero ok 2013 a do tego czasu zmienić się może jeszcze wiele
0
Zaloguj aby dodać komentarz
kra2
Witam
Sky Tower będzie budowany ale projekt się nieco zmienił, będzie troche wyższy od poltegoru !!!!
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Corporation
Sky Tower budowa 205

12 lutego 2009
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Rafis
Wg moich info z różnych źródeł to budowa ma byc kontynuowana chociaz nie wiem wg jakiego projektu i jakich terminów ale jak na razie rzeczywiscie nic ni wystaje ponad poziom zero.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Jeszcze się nie za3mali ;)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
matternhorn
"WroFanatyk" napisał:
Myślicie, że rzeczywiście za3mają się na "0" ??


tak to wygląda...
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Myślicie, że rzeczywiście za3mają się na "0" ??
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Corporation
[galeria:3c29ghyu]http://img13.imageshack.us/img13/2387/dsc00705ez9.jpg[/galeria:3c29ghyu] [galeria:3c29ghyu]http://img5.imageshack.us/img5/5972/dsc00706xi4.jpg[/galeria:3c29ghyu] [galeria:3c29ghyu]http://img17.imageshack.us/img17/2949/dsc00707ec2.jpg[/galeria:3c29ghyu] [galeria:3c29ghyu]http://img17.imageshack.us/img17/983/dsc00710fs0.jpg[/galeria:3c29ghyu] [galeria:3c29ghyu]http://img13.imageshack.us/img13/5131/dsc00711er0.jpg[/galeria:3c29ghyu] [galeria:3c29ghyu]http://img15.imageshack.us/img15/4540/dsc00712zd5.jpg[/galeria:3c29ghyu] [galeria:3c29ghyu]http://img22.imageshack.us/img22/3309/dsc00713hz5.jpg[/galeria:3c29ghyu] [galeria:3c29ghyu]http://img6.imageshack.us/img6/8571/dsc00715eh5.jpg[/galeria:3c29ghyu] [galeria:3c29ghyu]http://img25.imageshack.us/img25/2459/dsc00717sz1.jpg[/galeria:3c29ghyu] [galeria:3c29ghyu]http://img10.imageshack.us/img10/5277/dsc00719lo5.jpg[/galeria:3c29ghyu]

Mazz_Wro
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA