REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Dolny Śląsk] Za kilkanaście dni otwarcie Quick Park Oława. Znamy dokładną datęartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Za kilkanaście dni otwarcie Quick Park Oława. Znamy dokładną datę
Już za kilkanaście dni w Oławie pod Wrocławiem zostanie otwarte największa galeria handlowa w tym mi...
Miasto sprzedało działkę tuż obok Galerii Dominikańskiej. Co na niej powstanie? [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Miasto sprzedało działkę tuż obok Galerii Dominikańskiej. Co na niej powstanie? [ZDJĘCIA]
Miasto Wrocław sprzedało kolejną nieruchomość na Starym Mieście. Tym razem chodzi o niewielką, liczą...
[Wrocław] Miasto jesienią bierze się za przebudowy chodników. Wiemy gdzieartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Miasto jesienią bierze się za przebudowy chodników. Wiemy gdzie
Jeszcze tej jesieni zmodernizowane zostaną wybrane odcinki chodników w ulicy Mickiewicza, Wietrznej...
Nowe mieszkania w Łodzi. Przy Spornej zamieszka aż 200 rodzin [WIZUALIZACJA]artykuł
Pokaż artykuł
Nowe mieszkania w Łodzi. Przy Spornej zamieszka aż 200 rodzin [WIZUALIZACJA]
Przy ul. Spornej zostanie zbudowanych 200 mieszkań dla łodzian. To kolejna inwestycja w ramach miejskiego projektu budowy lokali w różnych dzielnicach miasta.
Parking P+R Metro Kondratowicza czeka na kierowcówartykuł
Pokaż artykuł
Parking P+R Metro Kondratowicza czeka na kierowców
W poniedziałek, 6 marca, uruchomiony został parking "Parkuj i Jedź" przy stacji Kondratowicza na linii metra M2. Jest tu ponad 100 miejsc parkingowych. Parking znajduje się po południowej stronie budynku urzędu dzielnicy Targówek.
Alumetal S.A. rozbuduje fabrykę w Gorzycachartykuł
Pokaż artykuł
Alumetal S.A. rozbuduje fabrykę w Gorzycach
Alumetal S.A. rozbuduje swoją fabrykę zlokalizowaną w miejscowości Gorzyce, w powiecie tarnobrzeskim w województwie podkarpackim. 28 lutego br. Rada Nadzorcza Alumetal S.A. zaakceptowała realizację projektu rozbudowy mocy produkcyjnych w zakresie stopów wstępnych w zakładzie w Gorzycach.
SPOMLEK inwestuje w fabrykę w Radzyniu Podlaskimartykuł
Pokaż artykuł
SPOMLEK inwestuje w fabrykę w Radzyniu Podlaskim
Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek dołączyła do Polskiej Strefy Inwestycji, otrzymując z Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. decyzję o wsparciu na realizację nowych inwestycji w zakładzie w Radzyniu Podlaskim. Wsparcie obejmuje zwolnienie z podatku dochodowego w najbliższych latach, co umożliwi zakup nowych linii i urządzeń, modernizację oraz doposażenie zakładu, a tym samym jego dalszy rozwój w ramach obszaru Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN.
Amerykański inwestor uruchomił nową fabrykę w Wielkopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański inwestor uruchomił nową fabrykę w Wielkopolsce
Maxcess Europe (należący do amerykańskiego koncernu Maxcess), lider w dziedzinie produktów i usług do zautomatyzowanej obsługi linii produkcyjnych, przenosi swój zakład produkcyjny, zwiększając zdolności opracowania nowych produktów i usług. Generalnym wykonawcą inwestycji o powierzchni ok. 13 000 mkw. była firma Dekpol Budownictwo. Projekt został zreazliowany na zlecenie Panattoni BTS.
Japoński gigant inwestuje 160 mln zł w Sandomierzuartykuł
Pokaż artykuł
Japoński gigant inwestuje 160 mln zł w Sandomierzu
Kolejna duża inwestycja zagraniczna w Polsce. Tym razem w województwie świętokrzyskim. Pilkington Polska, należący do japońskiego koncernu NSG Group (Nippon Sheet Glass Co., Ltd.), inwestuje 160 mln zł w nowoczesną linię powlekania szkła w swojej fabryce zlokalizowanej w Sandomierzu. Dzięki realizacji tej inwestycji powstaną nowe miejsca pracy.
Kraków: Bliski koniec remontu ul. Krakowskiej. W sierpniu otwarcieartykuł
Pokaż artykuł
Kraków: Bliski koniec remontu ul. Krakowskiej. W sierpniu otwarcie
Przedłużająca się modernizacja reprezentacyjnej ulicy Kazimierza dobiega powoli końca. Piesi oraz tr...
Wrocław: Przy ulicy Krzywoustego powstanie nowy aparthotel [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Przy ulicy Krzywoustego powstanie nowy aparthotel [WIZUALIZACJE]
W stolicy Dolnego Śląska zostanie wybudowany nowy aparthotel. Obiekt powstanie przy ul. Krzywoustego...
Znany polski producent z branży spożywczej rozbuduje fabrykę w Częstochowieartykuł
Pokaż artykuł
Znany polski producent z branży spożywczej rozbuduje fabrykę w Częstochowie
Kolejna znana, polska firma z branży spożywczej inwestuje w województwie śląskim, przy wsparciu udzielonemu przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem w Częstochowie. Firma JAWO Sp. z o.o. zrealizuje w tym mieście inwestycję o wartości 88 milionów złotych.
RF MAH, przy wsparciu Legnickiej SSE, inwestuje na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
RF MAH, przy wsparciu Legnickiej SSE, inwestuje na Dolnym Śląsku
Kolejna polska firma inwestuje na Dolnym Śląsku, przy wsparciu udzielonemu przez Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną (LSSE S.A.). RF MAH Sp. z o.o., specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu maszyn, urządzeń oraz kompletnych linii technologicznych dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i chemicznego, otrzymała decyzję o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Inwestycje zrealizowana zostanie w Wołowie pod Wrocławiem, gdzie znajduje się siedziba i zakład produkcyjny spółki.
Wrocław: Strabag rozbuduje płytę do odladzania na wrocławskim lotniskuartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Strabag rozbuduje płytę do odladzania na wrocławskim lotnisku
Firma Strabag z Warszawy, która wygrała kontrakt na rozbudowę płyty do odladzania na lotnisku Wrocła...
 W Świebodzinie Kajima Poland buduje wielkie centrum logistyczne dla Exeter Property Group artykuł
Pokaż artykuł
W Świebodzinie Kajima Poland buduje wielkie centrum logistyczne dla Exeter Property Group
W województwie lubuskim trwa realizacja kolejnej wielkiej inwestycji. W Świebodzinie powstaje centrum logistyczne firmy Exeter Property Group (EPG).
Polska firma PPHU LEO po raz kolejny zainwestuje w Opoluartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma PPHU LEO po raz kolejny zainwestuje w Opolu
Kolejna polska firma zdecydowała się na inwestycję w Opolu, przy wparciu, które zostało udzielone przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną "INVEST-PARK". Nowy projekt zostanie zrealizowany w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
Globalna firma z branży automotive inwestuje w Dąbrowie Górniczejartykuł
Pokaż artykuł
Globalna firma z branży automotive inwestuje w Dąbrowie Górniczej
Kolejna firma zdecydowała się na nową inwestycję w województwie śląskim, dzięki wsparciu udzielonemu przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną (KSSE S.A.), w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem w Dąbrowie Górniczej.
Dwie nowe inwestycje w Łomży, dzięki wsparciu Suwalskiej SSE S.A.artykuł
Pokaż artykuł
Dwie nowe inwestycje w Łomży, dzięki wsparciu Suwalskiej SSE S.A.
Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna (SSSE S.A.) wydała dwie kolejne decyzje o wsparciu dla polskich firm z Łomży, w ramach Polskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Na Zakopiance zostanie wybudowany nowy węzeł drogowyartykuł
Pokaż artykuł
Na Zakopiance zostanie wybudowany nowy węzeł drogowy
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) podpisała umowę na budowę węzła na Zakopiance w Krzyszkowicach. Wykona go firma Nowak-Mosty za 91,1 mln zł. Planowany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2025 roku.
Dino Polska zakupiło działkę w Kołobrzegu. Wybuduje na niej swój pierwszy sklep w tym mieścieartykuł
Pokaż artykuł
Dino Polska zakupiło działkę w Kołobrzegu. Wybuduje na niej swój pierwszy sklep w tym mieście
Dino Polska systematycznie powiększa sieć swoich sklepów w województwie zachodniopomorskim. Tym razem zadebiutuje w Kołobrzegu, gdzie planuje otwarcie swojego pierwszego obiektu.
REKLAMA