REKLAMA
Znaleziono 4294 wyników
Rozpoczął się kolejny etap remontu zamku w Ząbkowicach Śląskichartykuł
Pokaż artykuł
Rozpoczął się kolejny etap remontu zamku w Ząbkowicach Śląskich
Ząbkowicki zamek przejdzie kompleksową metamorfozę – rozpoczął się kolejny etap remontu tego zabytko...
Amerykański gigant wybrał Krakówartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański gigant wybrał Kraków
Kolejna znana, międzynarodowa firma zdecydowała się zainwestować w stolicy Małopolski. Amerykański d...
Amerykańska firma otworzyła w Krakowie globalne centrum usług wspólnychartykuł
Pokaż artykuł
Amerykańska firma otworzyła w Krakowie globalne centrum usług wspólnych
Amerykański dostawca produktów i technologii jądrowych, firma Westinghouse Electric Company&nbs...
Polska firma ECOGNOR wybuduje fabrykę profili i płyt wielkogabarytowych w Pasłękuartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma ECOGNOR wybuduje fabrykę profili i płyt wielkogabarytowych w Pasłęku
Do grona inwestorów Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. dołączyła polska firma ECOGNOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która zainwestuje w ramach Polskiej Strefy Inwestycji w Pasłęku (powiat elbląski), w województwie warmińsko-mazurskim.
Huta Miedzi "Legnica" wyraża wolę kupna biurowca LSSEartykuł
Pokaż artykuł
Huta Miedzi "Legnica" wyraża wolę kupna biurowca LSSE
Huta Miedzi "Legnica" wyraża wolę kupna biurowca Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ulicy Złotoryjskiej 178-184 w Legnicy. Prezes Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Przemysław Bożek oraz dyrektor naczelny Huty Miedzi "Legnica", Michał Świderski podpisali list intencyjny w tej sprawie.
Koreańska firma Younam Electric zainwestuje w Wielkopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Koreańska firma Younam Electric zainwestuje w Wielkopolsce
Nowa południowokoreańska inwestycja w Polsce. Firma Younam Electric CO.,LTD. zdecydowała się na inwestycję w Grodzisku Wielkopolskim w województwie wielkopolskim. Powstaną nowe miejsca pracy.
Polski producent ślusarki aluminiowej rozbuduje fabrykę w Grajewieartykuł
Pokaż artykuł
Polski producent ślusarki aluminiowej rozbuduje fabrykę w Grajewie
Kolejna polska firma zdecydowała się zainwestować w rozbudowę swojej fabryki zlokalizowanej w północno-wschodniej części Polski. Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. wydała decyzję o wsparciu nowej inwestycji firmy TOREL G&H Sp. z o.o. w Grajewie, w województwie podlaskim.
Umowy, projekty, wykupy, budowa. Oto, co w tym roku dzieje się w Programie CPKartykuł
Pokaż artykuł
Umowy, projekty, wykupy, budowa. Oto, co w tym roku dzieje się w Programie CPK
Ponad 1500 hektarów zakupionych w ramach Programu Dobrowolnych Nabyć, kilkadziesiąt podpisanych umów, milionowe dofinansowanie z funduszy unijnych, odbiory projektu budowlanego lotniska i dworca kolejowego, do tego trwające prace budowlane w Łodzi przy tunelu dalekobieżnym i zaawansowane projektowanie 480-kilometrowej linii „Y” łączącej Warszawę z Łodzią, Wrocławiem i Poznaniem – to tylko część działań realizowanych w ramach projektu Centralnego Portu Komunikacyjnego z ostatnich 11 miesięcy.
W Krakowie trwa budowa nowego mostu przez Wisłę i modernizacja przystanku kolejowego Kraków Zabłocie [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Krakowie trwa budowa nowego mostu przez Wisłę i modernizacja przystanku kolejowego Kraków Zabłocie [ZDJĘCIA]
W centrum stolicy Małopolski powstają nowe mosty kolejowe i pieszo-rowerowe nad Wisłą. Zwiększą one dostęp do modernizowanego przystanku kolejowego Kraków Zabłocie. Inwestycja realizowana przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., ze współudziałem Gminy Miejskiej Kraków, współfinansowana jest ze środków unijnych, instrumentu CEF "Łącząc Europę".
Polska firma biotechnologiczna Biomed zainwestuje w Lublinie 72 miliony złotychartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma biotechnologiczna Biomed zainwestuje w Lublinie 72 miliony złotych
Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek S.A. zrealizuje nową, dużą inwestycję w Lublinie przy ul. Głównej 34. Na terenie należącym do tej firmy zostanie wybudowany nowy budynek, w którym wytwarzany będzie preparat do leczenia raka pęcherza moczowego.
W centrum Krakowa trwa budowa nowego mostu przez Wisłę [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Krakowa trwa budowa nowego mostu przez Wisłę [ZDJĘCIA]
W centrum stolicy Małopolski powstają nowe mosty kolejowe i pieszo-rowerowe nad Wisłą. Zwiększą one dostęp do modernizowanego przystanku kolejowego Kraków Zabłocie. Inwestycja realizowana przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., ze współudziałem Gminy Miejskiej Kraków, współfinansowana jest ze środków unijnych, instrumentu CEF "Łącząc Europę".
Trwa budowa nowego mostu przez Wisłę w Krakowie [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa budowa nowego mostu przez Wisłę w Krakowie [ZDJĘCIA]
W centrum stolicy Małopolski powstają nowe mosty kolejowe i pieszo-rowerowe nad Wisłą. Zwiększą one dostęp do modernizowanego przystanku kolejowego Kraków Zabłocie. Inwestycja realizowana przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., ze współudziałem Gminy Miejskiej Kraków, współfinansowana jest ze środków unijnych, instrumentu CEF "Łącząc Europę".
W centrum Krakowa trwa budowa nowego mostu przez Wisłę [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Krakowa trwa budowa nowego mostu przez Wisłę [ZDJĘCIA]
W centrum stolicy Małopolski powstają nowe mosty kolejowe i pieszo-rowerowe nad Wisłą. Zwiększą one dostęp do modernizowanego przystanku kolejowego Kraków Zabłocie. Inwestycja realizowana przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., ze współudziałem Gminy Miejskiej Kraków, współfinansowana jest ze środków unijnych, instrumentu CEF "Łącząc Europę".
Coca-Cola HBC Polska rozbudowała zakład produkcyjny w Radzyminie pod Warszawą artykuł
Pokaż artykuł
Coca-Cola HBC Polska rozbudowała zakład produkcyjny w Radzyminie pod Warszawą
Na terenie największego zakładu firmy Coca-Cola w Europie-Środkowo-Wschodniej w Radzyminie pod Warszawą wybudowany został magazyn wysokiego składowania o powierzchni 2 tys. mkw. i wysokości ponad 40 m. Koszt tej inwestycji to około 61 mln zł.
Kellogg inwestuje 275 mln zł w polską fabrykę słynnych przekąsek Pringles artykuł
Pokaż artykuł
Kellogg inwestuje 275 mln zł w polską fabrykę słynnych przekąsek Pringles
Producent popularnej marki Pringles inwestuje w swoją polską fabrykę zlokalizowaną w Kutnie, w województwie łódzkim. To odpowiedź na rosnący popyt produktów marki oraz rozwijającego się biznesu Pringles w Europie.
W Krakowie trwa budowa nowego mostu przez Wisłę i przebudowa przystanku kolejowego Zabłocie [FILM + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Krakowie trwa budowa nowego mostu przez Wisłę i przebudowa przystanku kolejowego Zabłocie [FILM + ZDJĘCIA]
W centrum stolicy Małopolski powstają nowe mosty kolejowe i pieszo-rowerowe nad Wisłą. Zwiększą one dostęp do modernizowanego przystanku kolejowego Kraków Zabłocie. Inwestycja realizowana przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., ze współudziałem Gminy Miejskiej Kraków, współfinansowana jest ze środków unijnych, instrumentu CEF "Łącząc Europę".
Torus kupuje w Gdańsku grunt od ZPC Bałtyk. Wybuduje kompleks wielofunkcyjnyartykuł
Pokaż artykuł
Torus kupuje w Gdańsku grunt od ZPC Bałtyk. Wybuduje kompleks wielofunkcyjny
Torus po raz kolejny zainwestuje w Gdańsku. Firma zakupiła od Zakładów Przemysłu Cukierniczego "Bałtyk" grunt obok wybudowanego przez siebie biurowca Format, przy ul. Droszyńskiego 8/11. Zamierza zrealizować na nim kompleks wielofunkcyjny.
Kolejny zabytkowy, pofabryczny budynek w centrum Łodzi przechodzi kompleksową rewitalizację [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Kolejny zabytkowy, pofabryczny budynek w centrum Łodzi przechodzi kompleksową rewitalizację [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]
Kolejny pofabryczny budynek przechodzi kompleksową odnowę. Przy ul. Sienkiewicza 63 powstaną lokale usługowe, kawiarnie, restauracje, pracownie oraz przestrzeń biurowa.
Ruszyła budowa wielkiej fabryki pomp ciepła Grupy Daikin Europe. Powstanie 3000 nowych miejsc pracy w woj. łódzkimartykuł
Pokaż artykuł
Ruszyła budowa wielkiej fabryki pomp ciepła Grupy Daikin Europe. Powstanie 3000 nowych miejsc pracy w woj. łódzkim
We wtorek 4 kwietnia, w Ksawerowie w powiecie pabianickim pod Łodzią rozpoczęto budowę fabryki pomp ciepła Grupy Daikin Europe. Docelowo znajdzie tam pracę 3000 osób do 2030 roku. W uroczystości inaugurującej inwestycję wziął udział minister rozwoju i technologii Waldemar Buda.
W miejscu dawnej fabryki w Łodzi powstanie nowoczesne osiedle [FILM+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W miejscu dawnej fabryki w Łodzi powstanie nowoczesne osiedle [FILM+WIZUALIZACJE]
Jeden z największych polskich deweloperów zrealizuje kolejną nową inwestycję w Łodzi. Z początkiem 2025 roku nową inwestycję mieszkaniową na Bałutach zaprezentowała firma ATAL, która podjęła się zabudowy terenu po dawnych zakładach włókienniczych przy ul. Hipotecznej 7/9. Deweloper znany z dużych projektów i tym razem stawia na rozmach, zapowiadając na nowym osiedlu realizację ponad 200 mieszkań.
REKLAMA