REKLAMA
Znaleziono 4166 wyników
[Wrocław] Co z budową Cuprum Square? Inwestor czeka na zgodęartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Co z budową Cuprum Square? Inwestor czeka na zgodę
Od ubiegłorocznej rozbiórki biurowca Cuprum, na działce przy placu Jana Pawła II niewiele się dzieje...
[Lublin] Bezpieczniej na lubelskim lotniskuartykuł
Pokaż artykuł
[Lublin] Bezpieczniej na lubelskim lotnisku
Zwiększony ruch pasażerski oraz liczba operacji lotniczych sprawiły, że Port Lotniczy Lublin będzie...
[Kraków] Budowa tramwaju na Górkę Narodową coraz bliżejartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] Budowa tramwaju na Górkę Narodową coraz bliżej
Zapowiadana od lat budowa tramwaju na Górkę Narodową powoli staje się faktem, w poniedziałek nastąpi...
[Wrocław] Koszary przy Księcia Witolda do rozbiórki. Potem teren pójdzie pod młotekartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Koszary przy Księcia Witolda do rozbiórki. Potem teren pójdzie pod młotek
Zarząd Zasobu Komunalnego ma już zgodę na wyburzenie dawnego policyjnego budynku przy ulicy Księcia...
[Kraków] Luksusowy hotel, apartamenty oraz restauracja w dawnym kościele, prace budowlane rozpoczęteartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] Luksusowy hotel, apartamenty oraz restauracja w dawnym kościele, prace budowlane rozpoczęte
Stradomska 12-14, to miejsce rozbłyśnie iście królewskim luksusem, jak na królewski gród przystało....
Wrocław: Na Księżu Wielkim powstanie nowe osiedle. Inwestorem firma z Zielonej Góryartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Na Księżu Wielkim powstanie nowe osiedle. Inwestorem firma z Zielonej Góry
W sąsiedztwie ulic Starodworskiej i Zagłebiowskiej przybędzie mieszkańców. Zielonogórska spółka We S...
Legnica sprzedała za 37 milionów złotych działkę pod inwestycję magazynowo-produkcyjnąartykuł
Pokaż artykuł
Legnica sprzedała za 37 milionów złotych działkę pod inwestycję magazynowo-produkcyjną
Dużym sukcesem zakończyła się sprzedaż miejskiej działki w Legnicy przy ul. Roberta Schumana na tere...
Kolejna firma zainwestuje w podstrefie Bytom KSSEartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna firma zainwestuje w podstrefie Bytom KSSE
Firma Domgos 2 specjalizująca się w produkcji konstrukcji stalowych, elementów konstrukcyjnych w bra...
Wrocław: Archicom z pozwoleniem na budowę setek mieszkań przy Karkonoskiej. Mieszkańcy skarżą się wojewodzieartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Archicom z pozwoleniem na budowę setek mieszkań przy Karkonoskiej. Mieszkańcy skarżą się wojewodzie
Urzędnicy zgodzili się na realizację pomiędzy aleją Karkonoską a ulicą Braterską osiedla na ponad 50...
Proserwis - montaż, serwis kotłów gazowych w Raszynie, Pruszkowie, Warszawiefirma
Pokaż firmę
Proserwis - montaż, serwis kotłów gazowych w Raszynie, Pruszkowie, Warszawie
Raszyn, al. Krakowska 89
firma
Pokaż firmę
Proserwis
Raszyn, al. Krakowska 89
PARTNER Piotr Głowacki - Usługi Budowlane | Remonty | Instalacje Hydraulicznefirma
Pokaż firmę
PARTNER Piotr Głowacki - Usługi Budowlane | Remonty | Instalacje Hydrauliczne
Sądkowa, Sądkowa 124
firma
Pokaż firmę
Husar Energia - Fotowoltaika | Pompy Ciepła Opole
Opole, Technologiczna 2
Setki nowych miejsc pracy! Trwa rozbudowa Centrum Dystrybucyjnego LPP w Brześciu Kujawskimartykuł
Pokaż artykuł
Setki nowych miejsc pracy! Trwa rozbudowa Centrum Dystrybucyjnego LPP w Brześciu Kujawskim
W województwie kujawsko-pomorskim, w Brześciu Kujawskim trwa rozbudowa Centrum Dystrybucyjnego LPP w Brzeskiej Strefie Gospodarczej. Powierzchnia inwestycji zostanie zwiększona ponad dwukrotnie, do 160 tys. mkw. Generalnym wykonawcą przedsięwzięcia jest Dekpol Budownictwo, a inwestorem – LPP Logistics.
Które firmy budują obecnie najwięcej dróg w Polsce? [RAPORT]artykuł
Pokaż artykuł
Które firmy budują obecnie najwięcej dróg w Polsce? [RAPORT]
Zbliża się koniec pierwszego kwartału 2025 r., ruszył nowy sezon budowlany, a prace na inwestycjach prowadzonych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) nabierają tempa.
Qemetica z PreZero zrealizują w Polsce wielką inwestycję za 1,5 mld złotych netto!artykuł
Pokaż artykuł
Qemetica z PreZero zrealizują w Polsce wielką inwestycję za 1,5 mld złotych netto!
Szykuje się nowa, wielka inwestycja w województwie kujawsko-pomorskim. QEMETICA wybrała PreZero jako partnera do rozwoju strategicznej inwestycji – projektu budowy Instalacji Termicznego Przetwarzania Odpadów (ITPO) w Inowrocławiu. W ramach Project Development Agreement PreZero wnosi swoje wieloletnie doświadczenie w gospodarowaniu odpadami komunalnymi i przemysłowymi oraz w prowadzeniu instalacji termicznego przekształcania odpadów, a także zapewnia dostęp do stabilnego strumienia paliwa niezbędnego do funkcjonowania przyszłej instalacji.
Należąca do Dino Polska S.A. firma Agro-Rydzyna buduje nowy, duży zakład uboju i przetwórstwa mięsa w Wielkopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Należąca do Dino Polska S.A. firma Agro-Rydzyna buduje nowy, duży zakład uboju i przetwórstwa mięsa w Wielkopolsce
Kolejna inwestycja Dino Polska S.A. Tym razem jednak nie będzie to nowe centrum logistyczne, tylko nowy, duży zakład uboju i przetwórstwa mięsa. Buduje go spółka Agro-Rydzyna, należąca do Dino.
We Wrocławiu powstaje jeden z największych szpitali onkologicznych w Europie [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu powstaje jeden z największych szpitali onkologicznych w Europie [FILM]
Największa inwestycja w zdrowie mieszkańców w historii samorządu województwa – Nowy Szpital Onkologiczny – rośnie w oczach. Inwestorem tego kompleksu jest Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii. To największy tego typu obiekt w Polsce i jeden z największych w Europie. Nowy szpital onkologiczny przyjmie pierwszych pacjentów w 2028 roku.
Co słychać na budowie jednego z największych szpitali onkologicznych w Europie? [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Co słychać na budowie jednego z największych szpitali onkologicznych w Europie? [FILM]
Największa inwestycja w zdrowie mieszkańców w historii samorządu województwa – Nowy Szpital Onkologiczny – rośnie w oczach. Inwestorem tego kompleksu jest Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii. To największy tego typu obiekt w Polsce i jeden z największych w Europie. Nowy szpital onkologiczny przyjmie pierwszych pacjentów w 2028 roku.
Na Dolnym Śląsku trwa odbudowa kolejnej linii kolejowej [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Na Dolnym Śląsku trwa odbudowa kolejnej linii kolejowej [FILM]
Samorząd województwa dolnośląskiego konsekwentnie kontynuuje przywracanie nieczynnych linii kolejowych. W okolicach Wrocławia trwa pełna odbudowa linii kolejowej nr 319 na odcinku Strzelin - Kondratowice - Łagiewniki. To ważny projekt dla mieszkańców i samorządów trzech gmin – po prawie 50 latach przerwy na trasie znów pojawi się ruch kolejowy.
REKLAMA