REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[T02848] Ligonia 5inwestycja
Pokaż inwestycję
[T02848] Ligonia 5
Siemianowice Śląskie, ul. Ligonia 5
metraż
1 643 m2
cena
1 010 000
[T00223] Stefana Złotnickiego 27inwestycja
Pokaż inwestycję
[T00223] Stefana Złotnickiego 27
Zduńska Wola, ul. Stefana Złotnickiego 27
metraż
1 168 m2
cena
750 000
[T05667] Łokietka 5inwestycja
Pokaż inwestycję
[T05667] Łokietka 5
Lubin, ul. Łokietka 5
metraż
1 255 m2
cena
700 000
[T08709] Zwycięstwa 8inwestycja
Pokaż inwestycję
[T08709] Zwycięstwa 8
Dobre Miasto, ul. Zwycięstwa 8
metraż
958 m2
cena
665 000
[T00464] Targowa 2inwestycja
Pokaż inwestycję
[T00464] Targowa 2
Zabrze, ul. Targowa 2
metraż
1 750 m2
cena
1 400 000
[T00247] Kościerska 40inwestycja
Pokaż inwestycję
[T00247] Kościerska 40
Zblewo, ul. Kościerska 40
metraż
914 m2
cena
890 000
[T01038] Włodawska 10inwestycja
Pokaż inwestycję
[T01038] Włodawska 10
Wierzbica, ul. Włodawska 10
metraż
71 m2
cena
120 000
Jeszcze tylko w 2022 roku można we Wrocławiu obniżyć koszt fotowoltaiki do 50 procentartykuł
Pokaż artykuł
Jeszcze tylko w 2022 roku można we Wrocławiu obniżyć koszt fotowoltaiki do 50 procent
Jeszcze tylko w 2022 roku można obniżyć koszt fotowoltaiki do 50 procent. Instalując ją we Wrocławiu i wpisując instalację do Planu Gospodarki Niskoemisyjnej uzyskujemy możliwość zwolnienia z podatku od nieruchomości dla tego obiektu w którym zainstalowano fotowoltaikę.
Najwyższy biurowiec w Katowicach, 133-metrowy .KTW II ma pozwolenie na użytkowanieartykuł
Pokaż artykuł
Najwyższy biurowiec w Katowicach, 133-metrowy .KTW II ma pozwolenie na użytkowanie
Niemal 2,5 roku od rozpoczęcia realizacji najwyższy budynek biurowy w Katowicach i całej Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii – .KTW II, uzyskał pozwolenie na użytkowanie.
LKQ Europe przedłuża umowę najmu i pięciokrotnie powiększa Centrum Innowacji i Usług w kompleksie .KTW artykuł
Pokaż artykuł
LKQ Europe przedłuża umowę najmu i pięciokrotnie powiększa Centrum Innowacji i Usług w kompleksie .KTW
Począwszy od 2023 roku LKQ Europe będzie kontynuować rozwój swojego Centrum Innowacji i Usług w wyższym biurowcu kompleksu .KTW w Katowicach.
Energa inwestuje setki milionów złotych w województwie pomorskimartykuł
Pokaż artykuł
Energa inwestuje setki milionów złotych w województwie pomorskim
W latach 2020-2022 spółki zależne Energi z Grupy ORLEN wydały na inwestycje w woj. pomorskim blisko 650 mln zł. Największe nakłady inwestycyjne – ok. 590 mln zł – przeznaczono na segment dystrybucyjny.
Ruszyła budowa Designer Outlet Kraków artykuł
Pokaż artykuł
Ruszyła budowa Designer Outlet Kraków
Budowa Designer Outlet Kraków ruszyła z pełna mocą. Nowoczesne centrum outletowe z ponad 100 sklepami znanych marek modowych i lifestylowych zostanie otwarte wiosną 2025. Jeszcze wbiciem pierwszej łopaty na budowie deweloper obiektu, krakowska firma KG Group gruntownie przebudowała układ komunikacyjny w obrębie ulicy Nowohuckiej.
Grudziądz: sprawniejsze podróże przez most na Wiśle i lepszy dostęp do kolei z nowych przystanków artykuł
Pokaż artykuł
Grudziądz: sprawniejsze podróże przez most na Wiśle i lepszy dostęp do kolei z nowych przystanków
Rozpoczął się remont mostu kolejowo-drogowego w Grudziądzu. Pociągi pojadą szybciej i sprawniej w kierunku Laskowic Pomorskich i Bydgoszczy. W II kwartale br. planowana jest także budowa nowych przystanków na terenie miasta, z "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025". PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. realizują na terenie miasta zadania o łącznej wartości około 50 mln zł netto.
Centrum Handlowe Auchan Piaseczno przejdzie modernizację. Będzie bardziej nowoczesne i ekologiczneartykuł
Pokaż artykuł
Centrum Handlowe Auchan Piaseczno przejdzie modernizację. Będzie bardziej nowoczesne i ekologiczne
Jasny, nowoczesny wystrój wnętrz, nowe miejsca do odpoczynku, odnowiona strefa restauracyjna oraz wejścia do obiektu, a także ekologiczne rozwiązania – to wszystko jeszcze jesienią pojawi się w podwarszawskim Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Będzie to kolejne centrum ze znakiem jakości Oshopping w portfolio Nhood Polska, firmy zarządzającej obiektem.
Będą lepsze podróże koleją na Pomorzuartykuł
Pokaż artykuł
Będą lepsze podróże koleją na Pomorzu
Szybsze i wygodniejsze podróże koleją będą efektem prac na linii z Lęborka do Słupska. Pasażerowie zyskają dodatkowe przystanki. Drugi tor pozwoli na lepszą ofertę podróży. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowy za blisko 1,85 mld zł z wykonawcami prac między Lęborkiem a Słupskiem oraz na stacji Słupsk. Inwestycja dofinansowana jest ze środków unijnych – Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (POIiŚ) oraz Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko (FEnIKS).
Zakończyła się przebudowa katowickiego Supersamu [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Zakończyła się przebudowa katowickiego Supersamu [ZDJĘCIA]
Nieruchomości mixed-use to już nie tylko moda. To prawdziwy symbol nowego czasu sektora nieruchomości w Polsce. Supersam w Katowicach to jeden z najbardziej znanych obiektów wielofunkcyjnych w regionie, a dzięki zakończonej przebudowie zyskał kolejne nowoczesne powierzchnie biurowe, strefę restauracyjną oraz jeszcze większe portfolio usług – wszystko pod jednym dachem.
We Wrocławiu, dzięki wsparciu LG Energy Solution, powstało nowe laboratorium elektromobilnościartykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu, dzięki wsparciu LG Energy Solution, powstało nowe laboratorium elektromobilności
Na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej, w stolicy Dolnego Śląska powstało nowe laboratorium elektromobilności. Jego uruchomienie było możliwe dzięki wsparciu firmy LG Energy Solution Wrocław, która przekazała na ten cel ponad 600 tys. zł.
Reinkarnacja Osiedla Żubr pod Krakowem: magazyny i operator logistyczny zamiast domów widmoartykuł
Pokaż artykuł
Reinkarnacja Osiedla Żubr pod Krakowem: magazyny i operator logistyczny zamiast domów widmo
Po prawie 16 latach teren nieudanego projektu osiedla mieszkaniowego „Żubr” w Podłężu pod Krakowem wraca do użytku i zmienia swoje przeznaczenie.
86 proc. Polaków korzysta z komunikacji miejskiej. Wychodzi taniej niż samochódartykuł
Pokaż artykuł
86 proc. Polaków korzysta z komunikacji miejskiej. Wychodzi taniej niż samochód
Ponad 86 proc. Polaków w wieku 15-70 lat, w których w miejscu zamieszkania, pracy lub nauki funkcjonuje płatna komunikacja miejska, deklaruje, że korzysta z takiego rozwiązania. Dla ponad połowy jest to środek transportu wykorzystywany codziennie lub kilka razy w tygodniu. Jako główny atut ankietowani wymieniają dobre połączenie do miejsc, które są ich celem podróży – wynika z badania Krajowego Rejestru Długów „Gapowicze w komunikacji miejskiej 2023”.
Pierwszy taki biurowiec w Polsce – Warsaw UNIT z Platynowym certyfikatem WELL!artykuł
Pokaż artykuł
Pierwszy taki biurowiec w Polsce – Warsaw UNIT z Platynowym certyfikatem WELL!
Warsaw UNIT, ultranowoczesny i niskoemisyjny wieżowiec Ghelamco, jako pierwszy i jedyny budynek w Polsce uzyskał certyfikację WELL Core na najwyższym możliwym poziomie – Platinum.
REKLAMA