REKLAMA
Znaleziono 6267 wyników
Trwa budowa ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa budowa ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia [FILM]
Trwa budowa ostatniego, blisko czterokilometrowego, odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia (WOW), który połączy ul. Grota-Roweckiego z Aleją Karkonoską. WOW to jedna z największych inwestycji drogowych realizowanych na Dolnym Śląsku, a jej łączna wartość sięga 900 milionów złotych.
Powstaje ostatni 4-kilometrowy odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Powstaje ostatni 4-kilometrowy odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia [FILM]
Trwa budowa ostatniego, blisko czterokilometrowego, odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia (WOW), który połączy ul. Grota-Roweckiego z Aleją Karkonoską. WOW to jedna z największych inwestycji drogowych realizowanych na Dolnym Śląsku, a jej łączna wartość sięga 900 milionów złotych.
Trwa budowa ostatniego, blisko 4-kilometrowego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa budowa ostatniego, blisko 4-kilometrowego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia [FILMY]
Powstaje ostatni, blisko czterokilometrowy odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia (WOW), który połączy ul. Grota-Roweckiego z Aleją Karkonoską. WOW to jedna z największych inwestycji drogowych realizowanych na Dolnym Śląsku, a jej łączna wartość sięga 900 milionów złotych.
Duży, międzynarodowy inwestor kupił atrakcyjną działkę w centrum Wrocławiaartykuł
Pokaż artykuł
Duży, międzynarodowy inwestor kupił atrakcyjną działkę w centrum Wrocławia
Kolejna duża transakcja na rynku inwestycyjnym w Polsce. Jeden z największych deweloperów w Polsce, Develia S.A. podpisała przyrzeczoną umowę sprzedaży nieruchomości przy ul. Kolejowej w centrum Wrocławia ze spółką zależną od AFI Europe, międzynarodowego inwestora projektów biurowych, handlowych i mieszkaniowych. Cena transakcji to 50,5 mln zł.
Powstaje ostatni odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Powstaje ostatni odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia [FILM]
Trwa budowa ostatniego, blisko czterokilometrowego, odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia (WOW), który połączy ul. Grota-Roweckiego z Aleją Karkonoską. WOW to jedna z największych inwestycji drogowych realizowanych na Dolnym Śląsku, a jej łączna wartość sięga 900 milionów złotych.
Powstaje ostatni, brakujący odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Powstaje ostatni, brakujący odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia [FILMY]
Powstaje ostatni, blisko czterokilometrowy odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia (WOW), który połączy ul. Grota-Roweckiego z Aleją Karkonoską. WOW to jedna z największych inwestycji drogowych realizowanych na Dolnym Śląsku, a jej łączna wartość sięga 900 milionów złotych.
Co słychać na budowie ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia? [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Co słychać na budowie ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia? [FILM]
Powstaje ostatni, blisko czterokilometrowy odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia (WOW), który połączy ul. Grota-Roweckiego z Aleją Karkonoską. WOW to jedna z największych inwestycji drogowych realizowanych na Dolnym Śląsku, a jej łączna wartość sięga 900 milionów złotych.
Rewolucja taborowa MPK Wrocław nabiera tempa! [FILM+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Rewolucja taborowa MPK Wrocław nabiera tempa! [FILM+ZDJĘCIA]
MPK Wrocław oficjalnie odebrało pierwszy z siedmiu zakontraktowanych, ultranowoczesnych autobusów elektrycznych Solaris Urbino 12 electric. Kolejne bezemisyjne pojazdy zasilą flotę przewoźnika w najbliższych tygodniach, by docelowo wyjechać na kluczowe linie aglomeracyjne. Inwestycja warta ponad 20 milionów złotych jest częścią największego programu modernizacyjnego w historii spółki. Projekt zyskał potężne wsparcie finansowe z Krajowego Planu Odbudowy (KPO), co pozwala stolicy regionu budować trwałą niezależność od paliw kopalnych.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Kluczborska 23
Wrocław, Śródmieście
[Wrocław] Przebudowa przejścia podziemnego na Świdnickiej skończy się w 2015artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Przebudowa przejścia podziemnego na Świdnickiej skończy się w 2015
Magistrat finalizuje umowę z autorami zwycięskiej koncepcji zagospodarowania przejścia podziemnego n...
[Jaworzno] Pierwsza galeria dopiero za dwa lataartykuł
Pokaż artykuł
[Jaworzno] Pierwsza galeria dopiero za dwa lata
Wraz z końcem 2012 roku rozpoczną się prace budowlane na terenach zlokalizowanych przy ulicy Rzemieś...
Skarżysko-Kamienna: Zmodernizowany peron zwiększy możliwości kolei na linii w kierunku Tomaszowa Mazowieckiegoartykuł
Pokaż artykuł
Skarżysko-Kamienna: Zmodernizowany peron zwiększy możliwości kolei na linii w kierunku Tomaszowa Mazowieckiego
10 marca podróżni skorzystają z przebudowanego peronu nr 1a na stacji w Skarżysku-Kamiennej. PKP Polskie Linie Kolejowe SA zakończyły zasadnicze prace budowlane przy nim, oraz zachodnim fragmencie stacji. Inwestycja zwiększy możliwości kolei na linii nr 25 w kierunku Tomaszowa Mazowieckiego i ułatwi dostęp do pociągów. Projekt za niemal 9 mln zł sfinansowany został ze środków budżetowych.
Szwedzka firma HL Display zostaje na dłużej w Gliwicachartykuł
Pokaż artykuł
Szwedzka firma HL Display zostaje na dłużej w Gliwicach
Szwedzka firma HL Display zostaje na dłużej w Gliwicach. Ta specjalizująca się w komunikacji wewnątrzsklepowej, merchandisingu oraz ekspozycjach produktowych firma, przedłużyła najem 10 tys. mkw. w Segro Business Park Gliwice. Dodatkowo dla klienta zostanie wykonana ekologiczna adaptacja wynajmowanej przestrzeni.
Polska firma biotechnologiczna Biomed zainwestuje w Lublinie 72 miliony złotychartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma biotechnologiczna Biomed zainwestuje w Lublinie 72 miliony złotych
Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek S.A. zrealizuje nową, dużą inwestycję w Lublinie przy ul. Głównej 34. Na terenie należącym do tej firmy zostanie wybudowany nowy budynek, w którym wytwarzany będzie preparat do leczenia raka pęcherza moczowego.
Firma SoftServe wynajęła w Gdańsku cały budynek Olivii Star, aby pomóc relokowanym obywatelom z Ukrainyartykuł
Pokaż artykuł
Firma SoftServe wynajęła w Gdańsku cały budynek Olivii Star, aby pomóc relokowanym obywatelom z Ukrainy
Firma z branży IT – SoftServe wynajęła w Gdańsku wynajęła cały budynek Olivii Star, aby pomóc relokowanym obywatelom Ukrainy. Prowadzi również rekrutację na 100 stanowisk, które również mogą objąć osoby zza wschodniej granicy.
Holenderska firma logistyczna Mandersloot powiększyła powierzchnię magazynową pod Poznaniemartykuł
Pokaż artykuł
Holenderska firma logistyczna Mandersloot powiększyła powierzchnię magazynową pod Poznaniem
Polski oddział holenderskiej firmy Mandersloot, która świadczy usługi logistyczne w krajach Beneluksu i Europy Środkowej, powiększył powierzchnię wynajmowaną w Komornikach pod Poznaniem, w nieruchomości zarządzanej przez Savills Investment Management. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.
Palko rozbuduje za 39 milionów złotych zakład produkcyjny w województwie świętokrzyskimartykuł
Pokaż artykuł
Palko rozbuduje za 39 milionów złotych zakład produkcyjny w województwie świętokrzyskim
Krakowski Park Technologiczny wydał, jedenastą w tym roku, decyzję o wsparciu, tym razem dla firmy Palko Sp. z o.o., która rozbuduje swój zakład w miejscowości Gniewęcin, w województwie świętokrzyskim. Kwota inwestycji wyniesie 39 000 000 zł.
W Poroninie i Nowym Targu dostępniejsze perony ułatwią podróże kolejąartykuł
Pokaż artykuł
W Poroninie i Nowym Targu dostępniejsze perony ułatwią podróże koleją
Między Chabówką a Zakopanem na 27 stacjach i przystankach PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. przygotowały już nowe dostępniejsze perony. Dzięki przebudowie kolejnych peronów na stacjach Nowy Targ i Poronin będą dodatkowe ułatwienia. Na inwestycję przeznaczono blisko 12 mln zł netto. Prace są współfinansowane w ramach POIiŚ.
Pod Łodzią powstaje podziemny tunel średnicowy, który połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Pod Łodzią powstaje podziemny tunel średnicowy, który połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska [FILMY]
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska. Tunel średnicowy to kontynuacja budowy dworca Łódź Fabryczna, który z dworca końcowego stanie się przelotowym. Przez ścisłe centrum Łodzi będą mogły jechać pociągi regionalne i dalekobieżne na osi wschód-zachód, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Kaliska oraz na osi północ-południe, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Żabieniec.
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska [FILMY]
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska. Tunel średnicowy to kontynuacja budowy dworca Łódź Fabryczna, który z dworca końcowego stanie się przelotowym. Przez ścisłe centrum Łodzi będą mogły jechać pociągi regionalne i dalekobieżne na osi wschód-zachód, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Kaliska oraz na osi północ-południe, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Żabieniec.
REKLAMA