REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Hala Sportowa, os. Dywizjonuinwestycja
Pokaż inwestycję
Hala Sportowa, os. Dywizjonu
Kraków, Nowa Huta, Os. Dywizjonu 303
Dom Seniora Uniwersytetu Łódzkiegoinwestycja
Pokaż inwestycję
Dom Seniora Uniwersytetu Łódzkiego
Łódź, Śródmieście, Rewolucji 66
firma
Pokaż firmę
W. Kloc
firma
Pokaż firmę
W Investments
Hillwood Polska podpisał umowę kredytową z Bankiem Pekao na realizację nowej, wielkiej inwestycji w Łodziartykuł
Pokaż artykuł
Hillwood Polska podpisał umowę kredytową z Bankiem Pekao na realizację nowej, wielkiej inwestycji w Łodzi
Hillwood Polska podpisał z Bankiem Pekao umowę kredytową na kwotę ponad 54,4 mln euro, na realizację nowej, wielkiej inwestycji w Łodzi. Ta amerykańska firma wybuduje park logistyczny Hillwood Łódź II przy ul. Chocianowickiej.
Budimex oddał do użytku obwodnicę Drezdenka  10 miesięcy przed terminem [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Budimex oddał do użytku obwodnicę Drezdenka 10 miesięcy przed terminem [FILM]
15 grudnia 2025 r. kierowcy po raz pierwszy skorzystali z nowej obwodnicy ‎Drezdenka‎. Inwestycja zrealizowana przez Budimex SA, największego polskiego generalnego wykonawcę, została zakończona znacząco przed terminem kontraktowym. Zamiast 34 miesięcy przewidzianych w umowie, prace trwały 24 miesiące. Nowa trasa wyprowadza ruch tranzytowy, w tym pojazdy ciężarowe, ze ścisłego centrum miasta, poprawiając bezpieczeństwo ruchu drogowego, komfort życia mieszkańców oraz warunki środowiskowe w Drezdenku.
ALB Logistics przedłuża umowę najmu w BIK Park Sosnowiec IIartykuł
Pokaż artykuł
ALB Logistics przedłuża umowę najmu w BIK Park Sosnowiec II
ALB Logistics przedłużył umowę najmu 3250 mkw. powierzchni magazynowej w należącym do dewelopera Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. (BIK S.A.) Śląskim Centrum Logistycznym Sosnowiec II. Park zlokalizowany jest w jednym z najważniejszych regionów magazynowych kraju, w pobliżu autostrady A4. Pierwotna umowa najmu została podpisana w 2018 roku.
Będzie lepsza obsługa pasażerów na stacji Warszawa Gdańskaartykuł
Pokaż artykuł
Będzie lepsza obsługa pasażerów na stacji Warszawa Gdańska
Nowe przejście podziemne na stacji Warszawa Gdańska ułatwi podróżnym dostęp na perony i do pociągów oraz usprawni przesiadki na komunikację miejską. Długie wiaty ochronią przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. rozpisały przetarg na zaprojektowanie i wybudowanie nowych rozwiązań na ważnej stołecznej stacji.
Wrocław i Pragę połączy kolej dużych prędkości? Czesi przystępują do analizy opłacalności tej inwestycjiartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław i Pragę połączy kolej dużych prędkości? Czesi przystępują do analizy opłacalności tej inwestycji
Czeski Zarząd Infrastruktury Kolejowej (Sprava Żeleznic) rozpisał przetarg na sporządzenie studium w...
Nowe powierzchnie handlowe, wzrost transakcji oraz odbudowa odwiedzalności i obrotów – raport PRCHartykuł
Pokaż artykuł
Nowe powierzchnie handlowe, wzrost transakcji oraz odbudowa odwiedzalności i obrotów – raport PRCH
Raport Retail Research Forum za pierwsze półrocze 2022 r., przygotowany przez Polską Radę Centrów Handlowych, pokazał, że dla branży był to czas powrotu do wyników sprzed pandemii i odrabiania strat.
Katowice pozyskały ponad 14 mln dofinansowania na ekologiczne budownictwoartykuł
Pokaż artykuł
Katowice pozyskały ponad 14 mln dofinansowania na ekologiczne budownictwo
Pod koniec ubiegłego roku rozpoczęła się budowa nowego osiedla przy ulicy Kosmicznej. W ramach tej inwestycji miasto Katowice wybuduje 111 nowych, komfortowych mieszkań za kwotę ponad 62 mln zł. Katowice pozyskały kolejne dofinansowanie dla tej inwestycji, która ma być gotowa do końca 2025 r. – tym razem to niemal 14,5 mln zł.
[T06382] 22 Lipcainwestycja
Pokaż inwestycję
[T06382] 22 Lipca
Kruklanki, ul. 22 Lipca
metraż
352 m2
cena
585 000
[T06382] 22 Lipcainwestycja
Pokaż inwestycję
[T06382] 22 Lipca
Kruklanki, ul. 22 Lipca
metraż
352 m2
cena
495 000
[Wrocław] I2 Development wyburzy obiekty na Przedmieściu Świdnickimartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] I2 Development wyburzy obiekty na Przedmieściu Świdnickim
Wrocławski inwestor już planuje rozbiórkę nieruchomości u zbiegu ulic Piłsudskiego i Stawowej. W ich...
Coraz bliżej zakończenia prac na drodze ekspresowej S1 Oświęcim – Dankowiceartykuł
Pokaż artykuł
Coraz bliżej zakończenia prac na drodze ekspresowej S1 Oświęcim – Dankowice
Ponad 77 proc. osiągnęło zaawansowanie prac na ok. 15-kilometrowym odcinku drogi ekspresowej S1 w. Oświęcim – Dankowice. Prace mostowe finiszują.
Budowa północno-wschodniej części Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej coraz bliżejartykuł
Pokaż artykuł
Budowa północno-wschodniej części Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej coraz bliżej
Minister Infrastruktury, Dariusz Klimczak, podpisał Program Inwestycji na przeprowadzenie prac przygotowawczych dla pozostałej, północno-wschodniej części Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej (OAW). Oznacza to, że inwestor - Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) - ma przyznane finansowanie i może rozpocząć przygotowanie dokumentów do ogłoszenia przetargu.
Za kilka dni otwarta zostanie linia kolejowa nr 292 z Wrocławia Sołtysowic do Jelcza Miłoszyc [FILM + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Za kilka dni otwarta zostanie linia kolejowa nr 292 z Wrocławia Sołtysowic do Jelcza Miłoszyc [FILM + ZDJĘCIA]
Po ponad 20 latach, 12 grudnia kolejowa trasa Wrocław Sołtysowice - Jelcz Miłoszyce istotnie poprawi...
PKP PLK S.A. przekażą samorządowi dwa odcinki na liniach kolejowych nr 283 i 322 na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
PKP PLK S.A. przekażą samorządowi dwa odcinki na liniach kolejowych nr 283 i 322 na Dolnym Śląsku
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. porozumiały się z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego w sprawie przekazania niewykorzystywanych obecnie linii kolejowych. Samorząd, przez najbliższe 30 lat, będzie zarządzać dwoma odcinkami tras. Zapewni to lepsze wykorzystanie infrastruktury kolejowej w regionie.
Coraz bliżej powrotu pociągów na linię kolejową nr 322 z Kłodzka, przez Lądek-Zdrój do Stronia Śląskiegoartykuł
Pokaż artykuł
Coraz bliżej powrotu pociągów na linię kolejową nr 322 z Kłodzka, przez Lądek-Zdrój do Stronia Śląskiego
Jest szansa, że już wkrótce powrócą pociągi osobowe na kolejną linię kolejową na terenie Dolnego Śląska. Jak nieoficjalnie dowiedziało się Radio Wrocław, po 19 latach ruszy modernizacja linii kolejowej nr 322 z Kłodzka, przez Lądek-Zdrój do Stronia Śląskiego.
Dolny Śląsk: Po 50 latach pociągi wrócą do Srebrnej Góry - trwa rewitalizacja linii kolejowej nr 318 [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Po 50 latach pociągi wrócą do Srebrnej Góry - trwa rewitalizacja linii kolejowej nr 318 [FILM]
Samorząd województwa dolnośląskiego kontynuuje przywracanie nieczynnych linii kolejowych do życia. Po 50 latach pociągi wrócą do Srebrnej Góry. Projekt zakłada kompleksową modernizację linii kolejowej nr 318, w jej historycznym przebiegu. Prace prowadzone są etapowo – w I etapie zrewitalizowano odcinek Bielawa Zachodnia – Bielawa Nowa (ok. 4,5 km), a obecnie trwa modernizacja trasy do Srebrnej Góry.
REKLAMA