REKLAMA
Znaleziono 1478 wyników
Rozpoczęcie prac nad masterplanem dla krakowskiej Wesołejartykuł
Pokaż artykuł
Rozpoczęcie prac nad masterplanem dla krakowskiej Wesołej
Stolica Małopolski rozpoczyna prace projektowe nad masterplanem dla obszaru Wesołej, zarządzanego przez Agencję Rozwoju Miasta Krakowa. W ciągu najbliższych kilku miesięcy powstanie strategiczny dokument, który wskaże kluczowe projekty z rekomendacjami dotyczącymi priorytetów ich realizacji oraz kierunki rewitalizacji i przyszłego rozwoju tej historycznej przestrzeni w samym sercu miasta.
[Wrocław] Murapol wybuduje kolejne osiedle na Jagodnieartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Murapol wybuduje kolejne osiedle na Jagodnie
Jeden z największych polskich deweloperów – firma Murapol S.A. z Bielska-Białej planuje kolejną...
[Wrocław] Comex wybuduje nowy budynek mieszkalno-usługowy na Psim Polu [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Comex wybuduje nowy budynek mieszkalno-usługowy na Psim Polu [WIZUALIZACJE]
Wrocławski deweloper Comex Deweloperstwo planuje nową inwestycję mieszkaniową w stolicy Dolnego Śląs...
[Wrocław] HUCK Polska wybuduje nowy zakład produkcyjny na wrocławskich Żernikachartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] HUCK Polska wybuduje nowy zakład produkcyjny na wrocławskich Żernikach
HUCK Polska złożył 10 lutego 2017 roku wniosek o pozwolenie na budowę budynku produkcyjnego z części...
[Wrocław] Olefarm rozbuduje fabrykę na Oporowieartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Olefarm rozbuduje fabrykę na Oporowie
10 lutego polska firma Oleofarm z Wrocławia otrzymała pozwolenie na rozbudowę swojej fabryki przy ul...
[Wrocław] Archicom z pozwoleniem na budowę nowego osiedla przy ul. Czartoryskiegoartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Archicom z pozwoleniem na budowę nowego osiedla przy ul. Czartoryskiego
Jeden z największych deweloperów we Wrocławiu – Archicom – 15 marca otrzymał pozwolen...
[śląskie] Otwarcie ośrodka dla niepełnosprawnych dzieci w Dąbrowie Górniczejartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Otwarcie ośrodka dla niepełnosprawnych dzieci w Dąbrowie Górniczej
Po 2,5 roku prac budowlanych, dziś oficjalnie otwarty został nowoczesny Specjalny Ośrodek Szkolno-Wy...
[śląskie] Rozpoczyna się budowa obwodnicy Pszczyny. Dojazd do Raciborza dużo łatwiejszyartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Rozpoczyna się budowa obwodnicy Pszczyny. Dojazd do Raciborza dużo łatwiejszy
W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego w piątek  podpisana została umowa na budowę węz...
[dolnośląskie] Pierwszy inwestor w strzegomskiej podstrefie ekonomicznejartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] Pierwszy inwestor w strzegomskiej podstrefie ekonomicznej
Władze Strzegomia pozyskały inwestora, który wybuduje zakład produkcyjny na terenie miejscowej podst...
[lubuskie] Prezydent: Autostrada przybliża do Europyartykuł
Pokaż artykuł
[lubuskie] Prezydent: Autostrada przybliża do Europy
– Każdy z nas chciałby, aby te nowoczesne autostrady, te nowoczesne drogi, budowały się jeszcze szyb...
[Poznań] Osiedle Fama Jeżyce powstanie na terenie dawnych zakładów Wiepofama w Poznaniuartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Osiedle Fama Jeżyce powstanie na terenie dawnych zakładów Wiepofama w Poznaniu
Podczas odbywających się w miniony weekend Targów Mieszkań i Domów firma Monday Development z grupy...
ASC Workers planuje kolejną dużą inwestycję w Legnicyartykuł
Pokaż artykuł
ASC Workers planuje kolejną dużą inwestycję w Legnicy
ASC Workers ponownie zainwestuje w Legnicy. Firma rozbuduje po raz kolejny swoje Centrum Magazynowo-Logistyczne zlokalizowane w tym dolnośląskim mieście. Nowa inwestycja powinna wygenerować kolejne kilkaset nowych miejsc pracy w Legnicy.
Polska firma Pikseo stawia na Toruń. Wybuduje dwa biurowceartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma Pikseo stawia na Toruń. Wybuduje dwa biurowce
Rynek nowoczesnych powierzchni biurowych w Toruniu wzbogaci się o dwa nowe biurowce. Zamierza je wybudować firma z branży IT – Pikseo, partner Google. Budynki powstaną w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miasta Torunia (ul. Grudziądzka) – przy ul. Pod Dębową Górą 9. Z inwestorem współpracuje Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.
Polska sieć Dino otworzy kolejny nowy sklep w Legnicyartykuł
Pokaż artykuł
Polska sieć Dino otworzy kolejny nowy sklep w Legnicy
Należąca do Tomasza Biernackiego, jednego z najbogatszych Polaków, jedna z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów w Polsce – Dino, wybuduje kolejny obiekt handlowy w tym dolnośląskim mieście.
Jeden z największych polskich deweloperów zrealizuje nowe, duże osiedle mieszkaniowe na Nowych Żernikachartykuł
Pokaż artykuł
Jeden z największych polskich deweloperów zrealizuje nowe, duże osiedle mieszkaniowe na Nowych Żernikach
Będzie kolejna duża inwestycja mieszkaniowa wielorodzinna na wrocławskim, modelowym osiedlu Nowe Żerniki. Jeden z największych polskich deweloperów - ATAL S.A. zamierza zrealizować nowy projekt na tym jednym z najpopularniejszych osiedli mieszkaniowych w stolicy Dolnego Śląska.
Przy ulicy Hożej w Warszawie powstanie nowy apartamentowiec [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Przy ulicy Hożej w Warszawie powstanie nowy apartamentowiec [WIZUALIZACJE]
W historycznym centrum Warszawy zabudowana zostanie kolejna pusta działka. Tym razem chodzi o nieruchomość znajdującą się przy ulicy Hożej 1b. W miejscu po rozebranej w 2000 roku, przedwojennej kamienicy Sukertów powstanie nowy apartamentowiec.
W Nowym Centrum Łodzi powstaje kolejna inwestycja mieszkaniowa [FILM+ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Nowym Centrum Łodzi powstaje kolejna inwestycja mieszkaniowa [FILM+ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]
214 mieszkań, 8 lokali usługowych, zielone patia z tarasami, boksy rowerowe i pakiety antysmogowe. Przy ulicy Wodnej 3 powstaje kolejna inwestycja deweloperska, która przeobraża Nowe Centrum Łodzi w przyjazną przestrzeń do zamieszkania i spędzania tam czasu. III kwartale 2026 roku Duda Development – inwestor Dyfrakcji Łódzkiej, bo tak nazywa się to przedsięwzięcie – odda mieszkania do użytku.
Bytom rusza z rewitalizacją za 53 mln zł. Dawna oczyszczalnia zmieni się w nowoczesne centrum kultury, edukacji i rekreacjiartykuł
Pokaż artykuł
Bytom rusza z rewitalizacją za 53 mln zł. Dawna oczyszczalnia zmieni się w nowoczesne centrum kultury, edukacji i rekreacji
Bytom wchodzi w jeden z najważniejszych projektów miejskich ostatnich lat. Bytomskie Wodociągi rozpoczęły pierwszy etap rewitalizacji zabytkowego kompleksu dawnej oczyszczalni ścieków „Śródmieście”. To inwestycja, która całkowicie odmieni 3,5‑hektarowy teren w samym centrum miasta, łącząc dziedzictwo industrialne z nowoczesną architekturą, edukacją i zielenią.
Warszawa: W miejscu restauracji STIXX powstanie nowy, 130-metrowy wieżowiecartykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: W miejscu restauracji STIXX powstanie nowy, 130-metrowy wieżowiec
Deweloper Ghelamco planuje budowę wieżowca Chopin Tower, który zaoferuje blisko 40 000 mkw. powierzchni biurowej. Inwestycja powstanie na warszawskim placu Europejskim, w miejscu dotychczasowej restauracji STIXX Warsaw, która zakończyła działalność 20 czerwca 2026 roku po dekadzie funkcjonowania.
[Wrocław] Ponad 30 milionów za nieruchomość na Grabiszynieartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Ponad 30 milionów za nieruchomość na Grabiszynie
Jeden z największych wrocławskich deweloperów, i2 Development, chce zainwestować na Grabiszynie. Na...
REKLAMA