REKLAMA
Znaleziono 5419 wyników
Zakupiono ponad 80 procent działek  zabudowanych  znajdujących się na trasie pierwszej linii Kolei Dużych Prędkościartykuł
Pokaż artykuł
Zakupiono ponad 80 procent działek zabudowanych znajdujących się na trasie pierwszej linii Kolei Dużych Prędkości
Kolejowy Program Dobrowolnych Nabyć został zakończony na odcinku łączącym Warszawę, Łódź i lotnisko krajowe, budowanym w ramach programu inwestycyjnego Port Polska. Obecnie trwają końcowe procedury związane z nabywaniem ostatnich nieruchomości.
Mazowsze: Wołomin i Urle zyskają lepsze możliwości obsługi pasażerówartykuł
Pokaż artykuł
Mazowsze: Wołomin i Urle zyskają lepsze możliwości obsługi pasażerów
Podróżujący pociągami między Białymstokiem a Warszawą zyskają lepsze możliwości codziennych dojazdów. W Wołominie zostanie przebudowany peron, aby umożliwić zatrzymywanie się dłuższym składom pociągów Intercity. Natomiast w podwarszawskich Urlach, zostanie zbudowany parking, który umożliwi wygodne łączenie podróży autem i koleją. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłosiły przetargi na projekty obu inwestycji w ramach „Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025”.
Nowa marka elastycznych powierzchni biurowych Collab debiutuje na rynku. Zaczyna od biurowca Format w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
Nowa marka elastycznych powierzchni biurowych Collab debiutuje na rynku. Zaczyna od biurowca Format w Gdańsku
Indywidualnie lub w zespole, z pełną swobodą lub poukładanym miejscem pracy. Bez względu na preferencje, o każdej porze dnia i nocy można poczuć się jak u siebie i… zawsze z elastyczną umową! W biurowcu Format w Gdańsku otworzył się collab – nowa marka elastycznych powierzchni biurowych stworzona pod szyldem firmy deweloperskiej Torus.
W Słupsku trwa budowa nowego dworca kolejowego [FILM+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Słupsku trwa budowa nowego dworca kolejowego [FILM+WIZUALIZACJE]
Nowoczesny, geometryczny, superkomfortowy, z elewacją z płyt ceramicznych w kolorze cegły, a do tego z zielonym placem przed nim – taki będzie nowy dworzec w Słupsku.
Za 4 mld złotych Warszawa Wschodnia zostanie zmodernizowana [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Za 4 mld złotych Warszawa Wschodnia zostanie zmodernizowana [WIZUALIZACJE]
Siedem nowoczesnych peronów przykrytych dachem, trzy przejścia podziemne wyposażone w windy oraz schody ruchome prowadzące na perony, nowy łącznik między istniejącymi tunelami, system dynamicznej informacji pasażerskiej, a także nowe urządzenia sterowania ruchem kolejowym, tory, rozjazdy i sieć trakcyjna – tak będzie wyglądać zmodernizowana stacja Warszawa Wschodnia. W środę 27 sierpnia PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłosiły przetarg na inwestycję o szacowanej wartości 4 miliardów złotych. Do udziału w przetargu nie są dopuszczone firmy z państw trzecich – ich oferty nie będą rozpatrywane. Prace mają rozpocząć się w przyszłym roku.
Co słychać na budowie linii kolejowej Podłęże - Piekiełko w Małopolsce? [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Co słychać na budowie linii kolejowej Podłęże - Piekiełko w Małopolsce? [WIZUALIZACJE]
Już prawie dwa miesiące tarcza TBM „Kinga” drąży podziemny tunel pod Pisarzową. Maszyna codziennie trawi kolejne metry górotworu. Za kilka tygodni dołączy do niej większa siostra „Jadwiga”, która montowana jest na placu budowy. W przyszłym roku nowe tunele, kolejowy i ewakuacyjny, połączą stację w Męcinie z przystankiem w Mordarce, co pozwoli skrócić podróże koleją w kierunku Nowego Sącza. Prace na odcinku Limanowa–bocznica Klęczany to część największej inwestycji Polskich Linii Kolejowych na południu Polski, którą dofinansowała Unia Europejska w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
TBM "Jadwiga" rozpoczęła drążenie najdłuższego tunelu kolejowego w Polsce [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
TBM "Jadwiga" rozpoczęła drążenie najdłuższego tunelu kolejowego w Polsce [ZDJĘCIA]
Ważąca przeszło 2,5 tys. ton tarcza TBM „Jadwiga” rozpoczęła budowę tunelu kolejowego pod Pisarzową. W ciągu najbliższego roku powstanie nowy obiekt o długości niemal 4 km, który skróci podróże pociągiem pomiędzy Limanową a Nowym Sączem. To będzie pierwsza z 16 takich budowli zaplanowanych w ramach projektu „Podłęże-Piekiełko”, największej inwestycji Polskich Linii Kolejowych na południu kraju. Zadanie dofinansowane jest przez Unię Europejską w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
[Wrocław] Nowa wizytówka Wrocławia – konkurs dla mieszkańców i artystówartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Nowa wizytówka Wrocławia – konkurs dla mieszkańców i artystów
Zaprojektowanie neonu, który będzie tak rozpoznawalny jak „Dobry wieczór we Wrocławiu”. To główne za...
[Warszawa] Ideal Idea Park Iinwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Ideal Idea Park I
Warszawa, Włochy
[Warszawa] Nowy Punkt IIinwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Nowy Punkt II
Warszawa, Targówek, Poborzańska 43
Supernova (Spravia)inwestycja
Pokaż inwestycję
Supernova (Spravia)
Gdynia, Kopernika 137
Stacja narciarska Karpacz Ski Arenainwestycja
Pokaż inwestycję
Stacja narciarska Karpacz Ski Arena
Karpacz, Ścięgny, Turystyczna 4
Unikat Apartamentyinwestycja
Pokaż inwestycję
Unikat Apartamenty
Gdańsk, Piecki-Migowo, Belgradzka 114
Baletowa 82inwestycja
Pokaż inwestycję
Baletowa 82
Warszawa, Ursynów, Baletowa 82
ul. Ogrodowainwestycja
Pokaż inwestycję
ul. Ogrodowa
Ełk, Stare Juchy, Ogrodowa
Dworzec Czechowice-Dziedziceinwestycja
Pokaż inwestycję
Dworzec Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Plac Wolności 3
Racławicka Parkinwestycja
Pokaż inwestycję
Racławicka Park
Szczecin, Racławicka 1
metraże
34 - 96 m2
zakres cen
od 462 645 zł
Pod Wrocławiem powstaje wielka fabryka chipsów amerykańskiego koncernu PepsiCoartykuł
Pokaż artykuł
Pod Wrocławiem powstaje wielka fabryka chipsów amerykańskiego koncernu PepsiCo
Na Dolnym Śląsku powstaje nowa, wielka fabryka chipsów i słonych przekąsek Frito Lay należącej do amerykańskiego giganta z branży spożywczej, koncernu PepsiCo. Pracę według deklaracji inwestora znajdzie w niej 450 osób. Budowa realizowana przez Budimex S.A. trwa od 1 sierpnia 2021 roku.
Sejmik przyjął budżet Dolnego Śląska na 2024 rok. Będzie rekordowy!artykuł
Pokaż artykuł
Sejmik przyjął budżet Dolnego Śląska na 2024 rok. Będzie rekordowy!
Sejmik Województwa Dolnośląskiego przyjął nowy budżet regionu na rok 2024. Za jego przyjęciem głosowało 17 radnych województwa, przeciw było 11, a 6 wstrzymało się od głosu. Przyszłoroczny budżet Dolnego Śląska będzie rekordowy i wynosi blisko 3 miliardy złotych. Najwięcej pieniędzy przeznaczono na transport i ochronę zdrowia.
[Polska] Porty kontenerowe nowym impulsem do rozwoju rynku powierzchni magazynowych w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Porty kontenerowe nowym impulsem do rozwoju rynku powierzchni magazynowych w Polsce
Konteneryzacja morskiego handlu, wzrost znaczenia polskich portów na europejskiej mapie transportowe...
REKLAMA