REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Polska firma iLogic ostatnim najemcą MLP Wrocław. Obiekt jest w 100% wynajętyartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma iLogic ostatnim najemcą MLP Wrocław. Obiekt jest w 100% wynajęty
Kompleks MLP Wrocław, zlokalizowany w podwrocławskim Mirkowie (gmina Długołęka, powiat wrocławski), jest obecnie w całości skomercjalizowany. W procesie negocjacji i zawarcia umowy najemcę wspierała agencja doradcza BNP Paribas Real Estate Poland. Oferta MLP Group od lat pozostaje dla wielu firm pierwszym wyborem przy poszukiwaniu nowoczesnej powierzchni magazynowej.
72-metrowy Golden Tower w Łodzi z pozwoleniem na budowę [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
72-metrowy Golden Tower w Łodzi z pozwoleniem na budowę [WIZUALIZACJE]
Czy po wielu latach, przy ulicy Piotrkowskiej 154 w centrum Łodzi, ruszy budowa nowego apartamentowca Golden Tower? Istnieje na to spora szansa. Inwestor otrzymał już pozwolenie na budowę.
Program inwestycyjny Katowice Airport na lata 2024-2032artykuł
Pokaż artykuł
Program inwestycyjny Katowice Airport na lata 2024-2032
Prognozy ruchu pasażerskiego wskazują na konieczność znaczącej rozbudowy infrastruktury katowickiego lotniska, dzięki której możliwa będzie komfortowa obsługa rosnącego ruchu pasażerskiego. Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA (GTL SA) przedstawiło podsumowanie pierwszego roku realizacji programu inwestycyjnego katowickiego lotniska.
W Poznaniu powstaje 116-metrowy wieżowiec AND2 - najwyższy budynek w mieście [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W Poznaniu powstaje 116-metrowy wieżowiec AND2 - najwyższy budynek w mieście [FILM]
W centrum stolicy Wielkopolski powstaje AND2 (poprzednia nazwa Andersia Silver). 25-kondygnacyjny biurowiec, osiągając wysokość 116 metrów, stał się najwyższym budynkiem stolicy Wielkopolski i charakterystycznym akcentem finalizującym realizowaną od 25 lat inwestycję, czyli biurowo-hotelowo-usługowy kompleks zlokalizowany przy Placu Andersa w Poznaniu.
Siedziba Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopniainwestycja
Pokaż inwestycję
Siedziba Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia
Zielona Góra, ul. Dzika 6
Pod Wrocławiem produkowane będą baterie EV dla Ampere Grupy Renaultartykuł
Pokaż artykuł
Pod Wrocławiem produkowane będą baterie EV dla Ampere Grupy Renault
Koreańska firma LG Energy Solution ogłosiła, że będzie dostarczać litowo-żelazofosforanowe baterie EV typu pouch dla Ampere, producenta pojazdów elektrycznych, wywodzącego się z Grupy Renault, długoletniego klienta firmy. Baterie produkowane będą w największej fabryce koncernu w Europie, zlokalizowanej w podwrocławskich Biskupicach Podgórnych, w gminie Kobierzyce (powiat wrocławski).
Amerykańska firma PHINIA wybiera Oxygen Park na nową siedzibęartykuł
Pokaż artykuł
Amerykańska firma PHINIA wybiera Oxygen Park na nową siedzibę
PHINIA, lider branży motoryzacyjnej, producent wiodących układów paliwowych stosowanych na pierwszy montaż (OE) oraz właściciel marek oferujących rozwiązania dla rynku części zamiennych (Aftermarket) – dołączył do grona najemców Oxygen Park. Firma wynajęła 500 mkw. nowoczesnej powierzchni w warszawskim kompleksie biurowym, należącym do Golden Star Group.
[Warszawa] Czy Google "zresocjalizuje" warszawską Pragę?artykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Czy Google "zresocjalizuje" warszawską Pragę?
Dosyć niedawno pojawiła się informacja o tym, że największe przedsiębiorstwo z branży internetowej u...
PepsiCo otworzyło w województwie dolnośląskim nową fabrykę za ponad miliard złotych [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
PepsiCo otworzyło w województwie dolnośląskim nową fabrykę za ponad miliard złotych [FILM]
PepsiCo otworzyło w Świętem k. Środy Śląskiej w województwie dolnośląskim piąty zakład produkcyjny w Polsce. Inwestycja o wartości ponad 1 mld zł przyczyni się do rozszerzenia asortymentu oraz zwiększenia skali produkcji skierowanej docelowo na 20 rynków europejskich. Jest to najbardziej zrównoważony środowiskowo, zaawansowany technologicznie i innowacyjny obiekt PepsiCo w Unii Europejskiej. To największa inwestycja w dotychczasowej historii Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Światowy potentat z branży automotive, firma Autoliv zwolni 8000 pracowników. Co z polskimi fabrykami?artykuł
Pokaż artykuł
Światowy potentat z branży automotive, firma Autoliv zwolni 8000 pracowników. Co z polskimi fabrykami?
Kolejna duża, globalna firma z branży automotive zapowiedziała bardzo dużą redukcję zatrudnienia. Tym razem jest to szwedzka firma Autoliv. Ten światowy lider w dziedzinie samochodowych systemów bezpieczeństwa, ogłosił redukcję kosztów strukturalnych, szczególnie w ramach swojej działalności na terenie Europy. Podjęte przez firmę decyzje oznaczają nawet 11 proc. redukcję całkowitej liczby pracowników bezpośrednio- i pośrednio produkcyjnych. Łącznie będzie to około 8000 zlikwidowanych miejsc pracy.
 Światowy potentat z branży higienicznej Essity zwiększa zatrudnienie w fabryce w Oławie  pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
Światowy potentat z branży higienicznej Essity zwiększa zatrudnienie w fabryce w Oławie pod Wrocławiem
Światowy lider w zakresie higieny, zdrowia i rozwiązań medycznych, szwedzka firma Essity stawia na Polskę. Konsekwentnie zwiększa produkcję w swojej polskiej fabryce zlokalizowanej w Oławie pod Wrocławiem, w województwie dolnośląskim. Dzięki stałemu rozwojowi, zwiększa też zatrudnienie.
Prawie tysiąc osób w Polsce straci pracę. Amerykańska firma z branży automotive tnie zatrudnienieartykuł
Pokaż artykuł
Prawie tysiąc osób w Polsce straci pracę. Amerykańska firma z branży automotive tnie zatrudnienie
Niestety, mamy kolejne złe informacje z branży motoryzacyjnej w Polsce. Następna duża, zagraniczna firma zapowiedziała zwolnienia grupowe. Tym razem dotyczyć będą polskiego oddziału dużego amerykańskiego koncernu, zajmującego się produkcją komponentów dla branży motoryzacyjnej.
Amerykański gigant technologiczny Dell stawia na Polskę! Otworzy centrum badań i rozwoju oprogramowania artykuł
Pokaż artykuł
Amerykański gigant technologiczny Dell stawia na Polskę! Otworzy centrum badań i rozwoju oprogramowania
Bardzo dobra informacja. Kolejny światowy gigant technologiczny stawia na Polskę. Amerykańska firma Dell Technologies, zdecydowała się na otwarcie w naszym kraju centrum badań i rozwoju oprogramowania.
Chiński gigant z branży EMS inwestuje pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
Chiński gigant z branży EMS inwestuje pod Wrocławiem
Kolejna duża inwestycja zagraniczna na terenie Aglomeracji Wrocławskiej i gminy Kobierzyce. Chiński gigant z branży EMS zainwestuje ponad 100 mln zł w rozbudowę swojego zakładu produkcyjnego na terenie Tarnobrzeskiej SSE EURO-PARK WISŁOSAN w Biskupicach Podgórnych.
Centrum handlowo-usługowe Fabryka Park w Katowicach z kolejnymi najemcamiartykuł
Pokaż artykuł
Centrum handlowo-usługowe Fabryka Park w Katowicach z kolejnymi najemcami
Pół roku działalności w katowickiej dzielnicy Piotrowice Fabryka Park zamyka z bardzo dobrym wynikiem 99 proc. komercjalizacji powierzchni. W kwietniu do grona najemców retail parku dołączył Woolworth – dyskont z artykułami gospodarstwa domowego. Na połowę czerwca zaplanowano otwarcie RR Moto – salonu z odzieżą i akcesoriami dla motocyklistów. Jeszcze w tym roku ofertę wzbogaci także marka Sinsay, w salonie której, obok mody, klienci znajdą także artykuły dla domu.
Mieszkania w Kamienicachfirma
Pokaż firmę
Mieszkania w Kamienicach
Poznań, ul.Poznańska 27/12
firma
Pokaż firmę
Uniwersytet w Białymstoku
firma
Pokaż firmę
MPL w Balicach
firma
Pokaż firmę
Muzeum w Wilanowie
firma
Pokaż firmę
AWF w Krakowie
REKLAMA