REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Atal zrealizuje ostatni etap osiedla Residence Zabłocie w Krakowie [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Atal zrealizuje ostatni etap osiedla Residence Zabłocie w Krakowie [WIZUALIZACJE]
Jeden z największych polskich deweloperów ATAL S.A. zrealizuje ostatni etap jednej ze swoich inwesty...
Dolny Śląsk: Przedsiębiorcy z Kuwejtu zainteresowani inwestowaniem w Kowarachartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Przedsiębiorcy z Kuwejtu zainteresowani inwestowaniem w Kowarach
10 stycznia przedsiębiorcy z Kuwejtu odwiedzili Kowary. Rozmawiali z burmistrz Elżbietą Zakrzewską o...
Aglomeracja Wrocławska: TECE rozbuduje fabrykę pod Strzelinemartykuł
Pokaż artykuł
Aglomeracja Wrocławska: TECE rozbuduje fabrykę pod Strzelinem
Kosztem 29 mln zł niemiecki koncern TECE rozbuduje swoją polską fabrykę zlokalizowaną na Dolnym Śląs...
[Dolny Śląsk] Niemiecki koncern PCC SE zainwestuje 250 mln złotych w rozbudowę fabryki w Brzegu Dolnymartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Niemiecki koncern PCC SE zainwestuje 250 mln złotych w rozbudowę fabryki w Brzegu Dolnym
PCC Rokita SA – polska spółka niemieckiego koncernu PCC SE otrzymała pozwolenie od Wałbrzyskiej...
Firma z branży automotive SAPA Polska zainwestuje ponad 51 mln zł w rozbudowę fabryki w Sosnowcuartykuł
Pokaż artykuł
Firma z branży automotive SAPA Polska zainwestuje ponad 51 mln zł w rozbudowę fabryki w Sosnowcu
Kolejna inwestycja z branży automotive w województwie śląskim. Specjalizująca się w produkcji części motoryzacyjnych z plastiku, gumy i metalu firma SAPA Polska, kosztem ponad 51,3 mln zł rozbuduje swój polski zakład produkcyjny w Sosnowcu. Zwiększy też zatrudnienie o 30 osób. Firmę wsparła swoim doradztwem Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH).
Polska firma SM Mlekovita zainwestuje ponad ćwierć miliarda złotych w budowę nowej fabryki w woj. podlaskimartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma SM Mlekovita zainwestuje ponad ćwierć miliarda złotych w budowę nowej fabryki w woj. podlaskim
Kolejna inwestycja polskiej firmy w województwie podlaskim. Tym razem w branży mleczarskiej. SM Mlekovita zainwestuje ponad ćwierć miliarda złotych w budowę nowej fabryki w miejscowości Wysokie Mazowieckie. Nowe przedsięwzięcie pozwoli tej znanej polskiej firmie zwiększyć moce produkcyjne. Dzięki nowej inwestycji powstaną też nowe miejsca pracy.
Polska fabryka baterii do rowerów elektrycznych Green Cell pod Krakowem chce zwiększyć zatrudnienieartykuł
Pokaż artykuł
Polska fabryka baterii do rowerów elektrycznych Green Cell pod Krakowem chce zwiększyć zatrudnienie
Polska firma technologiczna Green Cell, producent baterii do rowerów elektrycznych, zamierza zwiększyć zatrudnienie. Firma podjęła decyzję o przeniesieniu linii produkcyjnych do większego obiektu w podkrakowskiej Skawinie, dzięki czemu moce wytwórcze zakładu wzrosły z 25 tys. do 75 tys. sztuk baterii rocznie. Green Cell zamierza w przyszłości zwiększyć zatrudnienie z kilkunastu do ok. 70 pracowników.
Alides Polska i współinwestor przejmują historyczny teren „Fabryka PERUN” w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Alides Polska i współinwestor przejmują historyczny teren „Fabryka PERUN” w Warszawie
Alides Polska, polska spółka zależna belgijskiego międzynarodowego dewelopera i inwestora nieruchomości, ogłasza przejęcie wraz z współinwestorem historycznego terenu Fabryki PERUN przy ul. Grochowskiej 301/305 w warszawskiej dzielnicy Praga-Południe. Sprzedającymi są firmy: Soho Development i Cordia Polska.
Koleje Dolnośląskie kupują następne nowe pociągiartykuł
Pokaż artykuł
Koleje Dolnośląskie kupują następne nowe pociągi
Na Dolnym Śląsku trwa kolejowa rewolucja. W środę 26 marca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego podpisano umowę na dostawę kolejnych 10 pociągów dla Kolei Dolnośląskich. Zakup nowych pojazdów z bydgoskiej fabryki Pesa pozwoli KD na polepszenie oferty dla podróżnych na liniach niezelektryfikowanych.
Nowa fabryka dla Danfoss Poland w Grodzisku Mazowieckim na ostatniej prostejartykuł
Pokaż artykuł
Nowa fabryka dla Danfoss Poland w Grodzisku Mazowieckim na ostatniej prostej
Panattoni, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie, realizuje ostatni etap zakładu produkcyj...
[Łódź] Nowe restauracje w Manufakturzeartykuł
Pokaż artykuł
[Łódź] Nowe restauracje w Manufakturze
W minionym tygodniu do grona najemców Manufaktury dołączyły dwie nowe restauracje. French Potato, to...
[dolnośląskie/Szczecin] Galeria Sudecka i Outlet Park Szczecin z nowymi najemcamiartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie/Szczecin] Galeria Sudecka i Outlet Park Szczecin z nowymi najemcami
Galeria Sudecka w Jeleniej Górze jest w 100% wynajęta po tym, jak do grona najemców dołączyła marka...
Amerykański Ascend Elements wybuduje w Polsce fabrykę za 5 mld złotych!artykuł
Pokaż artykuł
Amerykański Ascend Elements wybuduje w Polsce fabrykę za 5 mld złotych!
Szykuje się kolejna wielka, zagraniczna inwestycja w Polsce. Amerykańska firma Ascend Elements zamierza wybudować fabrykę najnowocześniejszych materiałów do baterii do pojazdów elektrycznych. Zakład ma powstać w Opolu, na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park". Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaoferowało Ascend Elements do 320 milionów dolarów (1,22 miliarda złotych) na wsparcie budowy zakładu produkcyjnego zrównoważonego prekursora katodowego materiału aktywnego (pCAM) w Polsce.
Toyota Motor Europe otworzy we Wrocławiu informatyczne centrum R&Dartykuł
Pokaż artykuł
Toyota Motor Europe otworzy we Wrocławiu informatyczne centrum R&D
Toyota, kolejna globalna i znana na całym świecie firma, stawia na stolicę Dolnego Śląska. Toyota Motor Europe otworzy we Wrocławiu Toyota Digital Hub, w którym blisko 200 specjalistów będzie rozwijać aplikacje, infrastrukturę chmurową oraz rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa wspierające usługi connected dla samochodów Toyoty i Lexusa w całej Europie. Inwestycja Toyoty wzmacnia jej długoterminową obecność w Polsce i rozszerza europejskie kompetencje firmy w zakresie oprogramowania.
ElectroMobility Poland zamierza pozyskać 4,5 mld zł z KPO na budowę polskiego hubu elektromobilności, rozwój lokalnych dostawców oraz fabrykę w Jaworznieartykuł
Pokaż artykuł
ElectroMobility Poland zamierza pozyskać 4,5 mld zł z KPO na budowę polskiego hubu elektromobilności, rozwój lokalnych dostawców oraz fabrykę w Jaworznie
ElectroMobility Poland (EMP) złożyło wniosek o finansowanie z Krajowego Planu Odbudowy (KPO). Wniosek obejmuje m.in. 1,4 miliarda zł inwestycji w rozwój lokalnych dostawców oraz prace badawczo-rozwojowe. To kluczowy krok w kierunku realizacji największego w historii Polski projektu przemysłowego związanego z elektromobilnością. W Jaworznie powstanie nowoczesna fabryka samochodów elektrycznych, centrum badań i rozwoju oraz europejska marka motoryzacyjna z polską centralą.
Setki nowych miejsc pracy! W Gdańsku powstanie wielka fabryka wież offshore wind [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Setki nowych miejsc pracy! W Gdańsku powstanie wielka fabryka wież offshore wind [WIZUALIZACJE]
W Gdańsku powstanie wielka fabryka morskich wież wiatrowych. Rocznie powstawać tam będzie nawet 150 konstrukcji. Dzięki realizacji tego projektu powstanie około 500 miejsc pracy dla wysokiej klasy specjalistów. Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego odbyła się 5 czerwca na terenie Stoczni Gdańskiej, gdzie powstaje inwestycja. To ważne wydarzenie symbolizuje dynamiczny postęp w realizacji projektu, który ma wspierać rozwój Morskiej Energetyki Wiatrowej (MEW) w Polsce i Europie. Nowa fabryka wież offshore zlokalizowana w Gdańsku, z bezpośrednim dostępem do nabrzeża, jest kluczową inwestycją dla polskiego sektora energetyki odnawialnej.
Największa strefa gastronomiczna w Polsce – Fabryka Norblina, wzbogaciła się o trzy nowe konceptyartykuł
Pokaż artykuł
Największa strefa gastronomiczna w Polsce – Fabryka Norblina, wzbogaciła się o trzy nowe koncepty
Największa strefa gastronomiczna w Polsce – Fabryka Norblina w Warszawie, wzbogaciła się o trzy nowe koncepty: Bibi’s, the Bakery oraz Wine First. Nowo otwarte lokale zajęły ostatnie wolne powierzchnie w budynku Verit zlokalizowanym przy głównej uliczce kompleksu im. Ludwika Norblina.
Aglomeracja Wrocławska: WAGO planuje kolejne inwestycje pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
Aglomeracja Wrocławska: WAGO planuje kolejne inwestycje pod Wrocławiem
Niemiecki koncern WAGO jeden z największych światowych producentów elementów do łączenia przewodów e...
Wrocław: Coraz bliżej rozpoczęcia inwestycji mieszkaniowej na terenie Centrum Mebli Poloniaartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Coraz bliżej rozpoczęcia inwestycji mieszkaniowej na terenie Centrum Mebli Polonia
Obecnie przy alei Aleksandra Brücknera 25-43 znajdują się takie sklepy jak Forte, Jysk, czy Vox. W i...
[Wrocław] Baza transportowa Poczty Polskiej zmieni się w osiedle. Jest nowy planartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Baza transportowa Poczty Polskiej zmieni się w osiedle. Jest nowy plan
W magistracie opracowano nowy plan zagospodarowania dla dawnej bazy transportowej Poczty Polskiej pr...
REKLAMA