Tak będzie wyglądał II etap Centrum Południe we Wrocławiu APA Wojciechowski / Skanska

Tak będzie wyglądał II etap Centrum Południe we Wrocławiu

NOWE WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

Skanska zaprezentowała najnowsze wizualizacje II etapu realizowanego aktualnie przy ulicy Powstańców Śląskich 45-71 swojego największego kompleksu biurowego we Wrocławiu. Centrum Południe to wieloetapowa inwestycja biurowa, która dostarczy na wrocławski rynek 85 tys. mkw. nowoczesnych powierzchni biurowych. Pierwszy etap tego wielkiego projektu zakończył się w lipcu 2020 roku.

Na najnowszych wizualizacjach przedstawionych przez inwestora zostały pokazane m. in. loggie, które znajdą się na każdej kondygnacji realizowanej aktualnie drugiej fazy kompleksu biurowego Centrum Południe. Dzięki nim najemcy otrzymają zewnętrzną przestrzeń na świeżym powietrzu o powierzchni ok. 40 mkw., które będą pełniły funkcję miejsc spotkań i relaksu. Najemcy będą mogli dokonać końcowej aranżacji, przykładowo wypełniając to miejsce zielenią i przytulnym wyposażeniem.

APA Wojciechowski / Skanska
APA Wojciechowski / Skanska
APA Wojciechowski / Skanska

Na najnowszych zaprezentowanych przez Skanska wizualizacjach przedstawione zostało także zagospodarowanie przestrzeni wokół kompleksu Centrum Południe, gdzie według projektu powstanie boisko do koszykówki i mała architektura w otoczeniu roślinności. Skorzystają z niej nie tylko najemcy i użytkownicy biurowca, ale także okoliczni mieszkańcy.

APA Wojciechowski / Skanska
APA Wojciechowski / Skanska

W ramach realizowanego aktualnie II etapu Centrum Południe, powstaje 15-kondygnacyjny budynek biurowy, który ma być gotowy w czwartym kwartale 2022 roku i dostarczy na wrocławski rynek powierzchni biurowych 21 500 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni.

Za projekt architektoniczny drugiej fazy odpowiedzialna znana polska pracownia pracownia APA Wojciechowski z Warszawy.

REKLAMA
APA Wojciechowski / Skanska
fot. Jan Augustynowski

W sierpniu 2020 roku do dyspozycji najemców Skanska oddała dwa pierwsze budynki kompleksu Centrum Południe, liczące łącznie 27 600 mkw.

Pierwszy z biurowców Skanska sprzedała Stena Real Estate BV.

fot. Jakub Zazula
Skanska
fot. Jan Augustynowski
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula

Centrum Południe to największa inwestycja Skanska we Wrocławiu. Zgodnie z zapowiedziami inwestora, docelowo zaoferuje najemcom 85 000 mkw. innowacyjnej powierzchni biurowej oraz handlowo-usługowej mieszczącej się w 5 budynkach.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA