W centrum osiedla Gaj we Wrocławiu powstanie nowy budynek mieszkalny wielorodzinnyJakub Zazula, / zdjęcie ilustracyjne

W centrum osiedla Gaj we Wrocławiu powstanie nowy budynek mieszkalny wielorodzinny

Orzech
Orzech
REKLAMA

W centrum jednego z największych osiedli mieszkaniowych w stolicy Dolnego Śląska powstanie nowy budynek wielorodzinny. Wybuduje go przy ulicy Działkowej wrocławski deweloper Przedsiębiorstwo Budowlane Elin Sp. z o.o.

26 sierpnia inwestor złożył w Urzędzie Miasta we Wrocławiu wniosek o pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym. Inwestycja ma zostać zrealizowana na działkach nr AR_8.35, AR_8.36 (Obręb 026401_1.0013), przy ul. Działkowej, na osiedlu Gaj.

Za projekt architektoniczny przedsięwzięcia odpowiedzialny jest znany wrocławski architekt Zbigniew Walas. Inwestor na razie nie przedstawił oficjalnie wizualizacji budynku, który ma zostać zrealizowany przy ulicy Działkowej.

GUNB
GUNB
GUNB
GUNB
REKLAMA

Przedsiębiorstwo Budowlane Elin Sp. o.o. działa na rynku wrocławskim od 2003 r. Spółka prowadzi działalność deweloperską, jak również świadczy kompleksowe usługi w zakresie inwestycji budowlanych, jako koordynator oraz generalny wykonawca obiektów mieszkaniowych i przemysłowych.

Wśród zrealizowanych projektów deweloperskich w stolicy Dolnego Śląska, firma ma na swoim koncie realizację na wrocławskim Tarnogaju, przy ul. Gazowej 1-2 czy budynek w centrum miasta, na Ołbinie, przy placu Bema 5a.

GAZOWA 1-2 (Tarnogaj)

fot. Jan Augustynowski

BEMA 5a (Ołbin)

fot. K.D.

Zdjęcie główne w artykule: zdjęcie ilustracyjne

Komentarze (5)

Napisz komentarz
Niewierzeslepo(gość)
@
Szczera prawda
(gość)
Sutryk cały Wrocław sprzeda
A to nie jest przypadkiem wina kochanego rządu i specustawy LEX DEVELOPER?
beznfreja(gość)
Co za beznadzieja.  Znaczna większość tych nowych inwestycji jest paskudna. Wszystko drożeje, państwo się zadłuża, a lokalnym władzom pozostaje łatanie dziur w budżecie. Mieszkańcy mogą tylko płakać. W dzisiejszym porządku, wszystko zmierza do tego, że jak się już da, to odległość między budynkami będzie 10 metrów, a teren zielony dla mieszkańców w ogóle przestanie istnieć. Z każdym rokiem decyzją miejskich urzędników, usprawnia się działanie "miejskiego pieca"  (sam beton, kostka, bruk asfalt zero zieleni, a jak już jest to zaczyna schnąć).
ogr(gość)
Dzisiaj zaczęli wycinać drzewa na tej posesji.
karol(gość)
już sprzedał niestety
Szczera prawda(gość)
Sutryk cały Wrocław sprzeda
REKLAMA