Nowa umowa najmu w galerii Rondo Wiatracznaźródło: Materiały inwestora

Nowa umowa najmu w galerii Rondo Wiatraczna

Warszawa
wielki89
REKLAMA
Postępują prace przy budowie i komercjalizacji galerii Rondo Wiatraczna. W ostatnim czasie do grona najemców galerii dołączył sklep Excellent Office. Najemca zajmie lokal o powierzchni ok. 78 m kw., który umiejscowiony będzie na parterze, przy jednym z głównych wejść, od strony ulicy Grochowskiej.
Excellent Office to szybko rozwijająca się sieć sklepów oferujących artykuły szkolne, plastyczne, biurowe, papiernicze i kreślarskie, tusze i tonery do drukarek oraz galanterię biurową. – Potencjał projektu doceniają najemcy. W zaledwie kilka miesięcy udało nam się skomercjalizować niemal cały obiekt. Na tym etapie rozpoczęliśmy także komercjalizację powierzchni z przeznaczeniem na stoiska handlowe w częściach wspólnych centrum – mówi Elżbieta Kowalczyk, dyrektor ds. najmu w firmie Dantex, odpowiedzialna za komercjalizację obiektu. – W ostatnim czasie podpisaliśmy umowy najmu z firmami "Caroline – sztuczna biżuteria", "Damas Food", "Power Up – Odżywki dla Sportowców", jak również "Sushi Panda", "Wyjątkowy Prezent" oraz "Bolt – E-papierosy i Militaria" – dodaje Elżbieta Kowalczyk.
Jak dotąd do grona najemców dołączyli m.in. Rossmann, Mc Donald’s, Millennium Bank, Biuro Podróży ITAKA, Grycan, In medio, Dunkin’ Donuts, Świat Książki, Cukiernia Sowa, Apteka ZIKO, Restauracja OLIMP, Amrit Kebab, City Fit, Maxi Bazar, Ziaja i wielu innych. Trzon galerii stanowić będzie supermarket spożywczy Społem o powierzchni ok. 1 500 m kw. 
REKLAMA
Budowa centrum rozpoczęła się wiosną 2016 roku. Projekt powstaje w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na handlowej mapie stolicy, na terenie dawnego Universamu Grochów, u zbiegu ulic Grochowskiej, Alei Stanów Zjednoczonych oraz Alei Waszyngtona. Łącząc funkcje mieszkalno-handlowo-biurowe przywróci handlową tradycję tego miejsca. Planowane otwarcie centrum przypada na I kwartał 2018 r. W obiekcie zaplanowano ponad 11 tys. m kw. powierzchni handlowej na dwóch poziomach. Oprócz tego projekt oferował będzie 470 mieszkań i 1 500 m.kw. powierzchni biurowej. Galeria dysponować będzie parkingiem podziemnym na ok. 160 miejsc postojowych.
---O DantexDantex Sp. z o.o. Sp. k. jest firmą, która od ponad 25 lat z powodzeniem działa na rynku deweloperskim i specjalizuje się w budowie, sprzedaży i administrowaniu nowoczesnymi kompleksami mieszkaniowymi. Spółka jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się deweloperów na stołecznym rynku, czego potwierdzenie stanowi sprzedaż ponad 800 lokali w 2016 r. W swoim portfolio Dantex posiada ponad 3000 mieszkań dostarczonych na rynek w różnych dzielnicach Warszawy, w takich projektach mieszkaniowych, jak: Dobrolin, Dobra Wola i Burakowska16. Ponadto, w ofercie firmy znajduje się także ponad 40 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej, która jest w 100% skomercjalizowana. Obecnie Dantex koncentruje się na realizacji kolejnych faz wieloetapowych projektów mieszkaniowych – Miasto Wola (wspólnie z Grupą Waryński), Dobra Wola, Osiedle przy Arkadii, wielofunkcyjnego projektu Rondo Wiatraczna oraz pierwszego na warszawskim rynku aparthotelu WolskaKwadrat. Spółka Dantex jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA