[Warszawa] Sprzedaż mieszkań na osiedlu Wyspiarska Forêt w Warszawie rozpoczęta

[Warszawa] Sprzedaż mieszkań na osiedlu Wyspiarska Forêt w Warszawie rozpoczęta

Kajtman
REKLAMA
Białołęka jest jedną z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Rejon ten wybierany jest zarówno przez deweloperów, którzy lokują tu nowe inwestycje, jak i przyszłych mieszkańców. Do oferty Bouygues Immobilier Polska dołączyło osiedle Wyspiarska Forêt – inwestycja łącząca w sobie nowoczesną architekturę oraz pełne zieleni przyjazne otoczenie. Odbiór mieszkań planowany jest na czwarty kwartał 2020 roku.
Na unikatowym, kameralnym osiedlu Wyspiarska Forêt, w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od zgiełku miasta, do dyspozycji mieszkańców będzie 95 mieszkań o przejrzystym i funkcjonalnym rozkładzie. Nazwa inwestycji pochodzi od prywatnego lasu sąsiadującego z budynkami osiedla. Przyszli mieszkańcy będą mogli zrelaksować się na łonie natury, spędzając czas wolny również z dziećmi, które z pewnością chętnie oddadzą się zabawie na świeżym powietrzu.
Sprawne połączenie z miastemWyspiarska Forêt jest idealną propozycją dla mieszkańców, którym zależy na dobrym połączeniu z miastem. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki kilku linii autobusowych, w tym linia nocna, którą w nieco ponad 30 minut można dojechać do Dworca Centralnego. 10 minut zajmuje spacer do przystanku szybkiej kolei miejskiej, którą w 12 minut można dojechać do Dworca Gdańskiego, gdzie zlokalizowany jest przystanek metra. Zmotoryzowani mieszkańcy do ścisłego centrum dojadą samochodem w jedynie 20 minut. 
Osoby poszukujące nowego mieszkania coraz częściej cenią sobie przede wszystkim ciszę i spokój. Wybierają apartamenty w okolicach oddalonych od miejskiego zgiełku, ale dobrze skomunikowanych z pobliskimi dzielnicami i centrum miasta. Inwestycja Wyspiarska Forêt jest odpowiedzią na oczekiwania tych, którzy chcą mieszkać komfortowo pod każdym względem – powiedział Pierre-Vincent Pasquet, dyrektor warszawskiego oddziału Bouygues Immobilier Polska.
Komfortowa rodzinna inwestycjaW dwóch 5-piętrowych budynkach osiedla Wyspiarska Forêt, znajdzie się 95 mieszkań o funkcjonalnym rozkładzie i metrażach od 40 do 80 mkw. Będą to głównie lokale 3-pokojowe, ale także mieszkania 2- i 4-pokojowe – te ostatnie powstały z myślą o większych rodzinach. We wszystkich lokalach znajdą się duże okna oraz balkony lub ogródki, a apartamenty na ostatnich piętrach będą wyposażone w atrakcyjne tarasy. Pod budynkami znajdzie się hala garażowa, a obok nich dodatkowe miejsca parkingowe. W pobliskiej okolicy zlokalizowane są sklepy spożywcze, przedszkola oraz przychodnia. Centrum targowe Marywilska 44 oraz ekologiczny targ owocowo-warzywny oddalone są jedynie o kilka minut drogi samochodem, a większe zakupy można będzie zrobić w położonej nieco dalej Galerii Północnej.
Osiedle Wyspiarska Forêt oferuje szeroki wybór metraży. To inwestycja, która bez wątpienia sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających mieszkańców – zarówno klientów planujących zakup pierwszego mieszkania, jak i tych, którzy chcą przeprowadzić się do nieco większego i komfortowego apartamentu w zacisznej okolicy. Ponadto, w pobliżu znajdują się przydatne na co dzień punkty handlowo-usługowe – powiedział Krzysztof Foder, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier Polska.
Relaks w prywatnym lesieNiewątpliwym atutem inwestycji jest zlokalizowany w pobliżu prywatny las. W jego centralnej części, na niewielkiej polanie, znajdzie się stół do gry w tenisa stołowego oraz stół szachowy. Cały teren będzie ogrodzony i monitorowany, co zapewni bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom. Tereny rekreacyjne to nie tylko zielone otoczenie osiedla i przynależący do niego prywatny las. To również ścieżki rowerowe i malownicze okolice pobliskiego Kanału Żerańskiego – idealne dla biegaczy, miłośników rowerów czy sportów wodnych.
Program Atelier – wykończenie pod kluczKupując mieszkania w inwestycji Wyspiarska Forêt, klienci będą mogli skorzystać z Programu Atelier, który pozwala na wykończenie mieszkań pod klucz. To propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w urządzonym i wykończonym mieszkaniu bez dodatkowych formalności związanych z aranżacją wnętrza. Program obejmuje m.in. montaż: podłóg, drzwi, glazury, terakoty, ceramiki, armatury oraz malowanie ścian. Oferowane są trzy warianty wykończenia wnętrz: Tendance, Chic oraz Elegante.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Wrocław: Teren obok oporowskiego kąpieliska wylicytowany za ponad 10 milionów
Państwo sprzedawało w lipcu dwie działki przy ulicy Jordanowskiej. Większą zainteresowało się tylko...
Kraków: Osiedle Złocień zyska nową placówkę szkolną oraz remont ulicy
Miasto pod koniec ubiegłego roku wykupiło działki należące do pobliskiej parafii. Nowa szkoła zostan...
Poznań: Szykuje się sporo zmian – rusza przebudowa torowiska na Wierzbięcicach
Prace rozpoczną się 17 sierpnia. Remont obejmuje odcinek trasy od dawnego dworca PKS do skrzyżowania...
Warszawa: Co z budową wieżowca na serku wolskim? Sięgnie ponad sto metrów
Skanska rozpoczęła realizację kompleksu w rejonie ulic Okopowej i Wolskiej oraz alei Solidarności na...
Legnica: Duże zainteresowanie przetargiem na budowę nowego układu komunikacyjnego dla obszaru aktywności gospodarczej
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się przetarg na budowę układu komunikacyjnego dla obszaru aktyw...
Warszawa: Panattoni rusza z budową II etapu City Logistics Warsaw Airport
Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Polsce, rozpoczyna kolejną inwestycję w...
Wrocław: Miejska kamienica na Przedmieściu Oławskim zmieni właściciela. Potrzebny remont
Miasto liczy przynajmniej na dwa miliony złotych ze sprzedaży nieruchomości przy ul. gen. Józefa Hau...
Wrocław: Rodis po raz drugi na Nowych Żernikach. Zbuduje prawie 100 mieszkań [WIZUALIZACJA]
Wrocławski deweloper był jednym z czterech chętnych na teren przy zbiegu ulic Białodrzewnej i Ernsta...
Bolesławiec: Kolejny krok w stronę nowej komendy straży pożarnej
Coraz bliższa wydaje się realizacja nowej siedziby Państwowej Straży Pożarnej w Bolesławcu. Końcem l...
Okmiany z szansą na kolejnych inwestorów
Gmina Chojnów nadal mocno zabiega o zainteresowanie ze strony inwestorów. Działki w strefie nazwanej...