Warszawa: Woronicza – Budimex oferuje blisko 100 nowych mieszkań na Mokotowie źródło: Materiały inwestora

Warszawa: Woronicza – Budimex oferuje blisko 100 nowych mieszkań na Mokotowie

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Ośmiopiętrowy budynek powstaje w pobliżu stacji Warszawa Służewiec, przy ulicy Suwak. Rozpoczęta w ubiegłym roku budowa może potrwać jeszcze kilkanaście miesięcy. Warszawski deweloper sprzedaje 97 lokali mieszkalnych na zamkniętym osiedlu.
Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. rozpoczął w III kwartale 2018 roku budowę budynku wielorodzinnego Woronicza (generalnym wykonawcą jest firma Kalter Sp. z o.o.). Ma potrwać do II kwartału 2020 r. W ciągu kolejnych sześciu miesięcy nastąpi przekazanie kluczy.
Na elewacjach dominować będzie biel, kolorystyka ceglana oraz nowoczesne płyty HPL o kolorze drewna (wnęki loggi) bądź czerni (na wysokości parteru). Lekkości budynkowi nadadzą szklane balustrady balkonów – wylicza deweloper.
Materiały inwestora

Wewnętrzny dziedziniec z pergolą

REKLAMA
W ośmiopiętrowym budynku przy ul. Suwak 14 znajdzie się 97 mieszkań o metrażach od 29 do 105 mkw. – od kawalerek po pięciopokojowe lokale. Przeważają dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchniach w przedziałach 51-60 mkw. oraz 74-105 mkw.
Materiały inwestora
Reprezentacyjny hol zaopatrzymy m.in. w LED-owe oświetlenie, a wewnętrzny dziedziniec, podzielony na strefy wypoczynku, w wygodne meble miejskie i elementy architektury ogrodowej jak pergola – wyjaśnia inwestor.
Osiedle będzie zamknięte, częściowo ogrodzone. Mieszkańcy mają zapewnione miejsca postojowe na zewnątrz i w garażu podziemnym, wózkownię, ochronę budynku oraz monitoring.
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA