DODAJ

Warszawa: Woronicza – Budimex oferuje blisko 100 nowych mieszkań na Mokotowie [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Woronicza – Budimex
Mariusz Bartodziej
2019-02-22 07:36:12
Ośmiopiętrowy budynek powstaje w pobliżu stacji Warszawa Służewiec, przy ulicy Suwak. Rozpoczęta w ubiegłym roku budowa może potrwać jeszcze kilkanaście miesięcy. Warszawski deweloper sprzedaje 97 lokali mieszkalnych na zamkniętym osiedlu.

Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. rozpoczął w III kwartale 2018 roku budowę budynku wielorodzinnego Woronicza (generalnym wykonawcą jest firma Kalter Sp. z o.o.). Ma potrwać do II kwartału 2020 r. W ciągu kolejnych sześciu miesięcy nastąpi przekazanie kluczy.

Na elewacjach dominować będzie biel, kolorystyka ceglana oraz nowoczesne płyty HPL o kolorze drewna (wnęki loggi) bądź czerni (na wysokości parteru). Lekkości budynkowi nadadzą szklane balustrady balkonów – wylicza deweloper.

Materiały inwestora


Wewnętrzny dziedziniec z pergolą

W ośmiopiętrowym budynku przy ul. Suwak 14 znajdzie się 97 mieszkań o metrażach od 29 do 105 mkw. – od kawalerek po pięciopokojowe lokale. Przeważają dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchniach w przedziałach 51-60 mkw. oraz 74-105 mkw.

Materiały inwestora


Reprezentacyjny hol zaopatrzymy m.in. w LED-owe oświetlenie, a wewnętrzny dziedziniec, podzielony na strefy wypoczynku, w wygodne meble miejskie i elementy architektury ogrodowej jak pergola – wyjaśnia inwestor.

Osiedle będzie zamknięte, częściowo ogrodzone. Mieszkańcy mają zapewnione miejsca postojowe na zewnątrz i w garażu podziemnym, wózkownię, ochronę budynku oraz monitoring.

Materiały inwestora