DODAJ

Wrocław: Hoist Polska wynajął prawie 3 tysiące metrów kwadratowych powierzchni biurowej w budynku Bema Plaza

Biura / Wrocław
Wrocław: Hoist Polska wynajął
Orzech
2019-03-11 21:44:59
Należący do międzynarodowej grupy Hoist Finance  ogólnoeuropejskiej firmy windykacyjnej  polski oddział firmy zdecydował się na wynajęcie 2800 mkw. w biurowcu Bema Plaza we Wrocławiu.

Za negocjacje warunków najmu odpowiadała międzynarodowa firma Knight Frank, której eksperci byli także odpowiedzialni za przystosowanie powierzchni do potrzeb najemcy, który wprowadził się w lutym 2019 roku do wynajętego biura.

Hoist Polska to firma, która zajmuje się nabywaniem i serwisowaniem portfeli wierzytelności masowych oraz świadczeniem komplementarnych usług związanych z zarządzaniem wierzytelnościami masowymi. Firma ma swoją centralę w Szwecji. Została założona w 1915 roku i aktualnie zatrudnia ponad 650 pracowników.

W związku z dużym rozwojem firmy we Wrocławiu, zdecydowała się ona na znaczące powiększenie powierzchni biurowej. Hoist wprowadził się do położonego w centrum miasta biurowca Bema Plaza. W związku z przeprowadzką do nowej lokalizacji, firma Hoist Polska zwiększy także ilość osób zatrudnionych w jej polskim oddziale zlokalizowanym we Wrocławiu.