DODAJ

Wrocław: KarLOVEice – na Karłowicach powstaje kameralna inwestycja wielorodzinna z przestronnymi tarasami

Mieszkania i domy / Wrocław
Wrocław: KarLOVEice – na
Mariusz Bartodziej
2018-10-29 16:12:12
Pierwsi mieszkańcy mają wprowadzić się do nowego budynku przy ulicy Przesmyckiego z początkiem 2020 roku. Do wyboru mają ponad 30 lokali o metrażach od niemal 30 do 70 metrów kwadratowych. Końca dobiega utworzenie garażu podziemnego.

M3 Invest otrzymał 11 lipca prawomocne pozwolenie na budowę budynku wielorodzinnego przy ul. Przesmyckiego 36. Prace rozpoczął dzień później. Jak dotąd przebiegają zgodnie z harmonogramem.

Obecnie na budowie realizowane są ściany oraz słupy kondygnacji podziemnej. Nad częścią tarasów zewnętrznych od strony ulicy Przesmyckiego trwają prace szalunkowe przy stropie nad garażem. Równolegle izolowane są wcześniej wspomniane ściany zewnętrzne okalające garaż – wyjaśnia nam Piotr Jastrzębski, prezes zarządu M3 Invest.

Wykonawca zapewnia, że do końca miesiąca powstaną wszystkie ściany garażu, a prace nad jego stropem będą na bardzo zaawansowanym etapie. Jedna trzecia mieszkań znalazła już nabywców.

fot. investphoto.pl


Klienci wybierając naszą inwestycję, w szczególności zwracają uwagę na standard wykończenia – między innymi pakiet trzyszybowy w oknach, cichobieżna winda, monitoring, zamknięte osiedle. Równie ważnym aspektem jest kameralność oraz otoczenie inwestycji, niewysoka, mało intensywna zabudowa – mówi Piotr Jastrzębski.

Podkreśla, że istotne jest także zapewnienie w inwestycji miejsca parkingowego w garażu bądź na zewnątrz dla każdego mieszkania.

Chcemy uniknąć sytuacji firm konkurencyjnych, które do mniejszych mieszkań nie mogą zapewnić klientom miejsc postojowych – tłumaczy Jastrzębski.

fot. investphoto.pl


Ponad 30 mieszkań w różnych wariantach

Czterokondygnacyjny budynek osiągnie wysokość do 13 m i łączną powierzchnię użytkową 1650 mkw. Znajdzie się w nim 35 mieszkań o metrażach od 29 do 70 mkw. – od kawalerek po warianty czteropokojowe. Do każdego będzie przynależeć prywatny ogród, taras bądź balkon.

Mieszkańcy będą mieli do użytku 42 miejsca parkingowe – 25 w garażu podziemnym, 14 naziemnych, w tym 4 zamykane, oraz 3 dla osób z niepełnosprawnościami. Deweloper zaplanował na terenie inwestycji dużo zieleni i ozdobnych krzewów. – Podobnie jak wyglądają Karłowice – stwierdza Piotr Jastrzębski.

Prace budowlane zakończą się w IV kwartale 2019 roku. Lokatorzy mają się wprowadzić planowo w I kwartale 2020 roku.

Materiały inwestora


Materiały inwestora

m2
m2
rzut M4 3 pokoje 63,18 m2 parter
zapytaj