DODAJ

Wrocław: Nowa Zatorska – Triada Dom buduje dziewięć bloków na Zakrzowie [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Wrocław: Nowa Zatorska –
Mariusz Bartodziej
2019-05-01 11:54:22
Trzebnicki deweloper inwestuje w tej części miasta po raz trzeci. Po gotowych już inwestycjach Zatorska 59 i Złociste Jarzębiny zrealizuje osiedle wielorodzinne Nowa Zatorska. Na początek oferuje przeszło 50 mieszkań. Docelowo, w czterech etapach, utworzy ich blisko 250 w dziewięciu budynkach.

Triada Dom ruszyła w kwietniu ze sprzedażą swojej trzeciej (po Zatorskiej 59 i Złocistych Jarzębinach) inwestycji na wrocławskim Zakrzowie. Ceny wynoszą od 257 032 do 492 273 zł (6 370-7 700 zł/mkw.).

O planach dewelopera donosiliśmy w maju ubiegłego roku. Prezydent miasta wydał wówczas postanowienie stwierdzające brak potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko osiedla przy ulicy Zatorskiej 128-144. Zajmie ono działkę nr 16/1, o powierzchni ponad 1,5 ha. Triada Dom uzyskała 23 października pozwolenie na budowę obiektów o łącznej kubaturze 58 tys. metrów sześciennych. Ruszyła z pracami nad pierwszym etapem w na początku bieżącego roku. Planuje go skończyć do III kwartału 2020 roku. Za projekt odpowiada pracownia Arch_it.

Materiały inwestora


55 mieszkań na start

Nowa Zatorska powstanie w czterech etapach. Złoży się na nią dziewięć czteropiętrowych budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi (z 265 miejscami), komórkami lokatorskimi, wózkowniami, rowerowniami i windami obsługującymi wszystkie kondygnacje. Będzie dostępnych 246 mieszkań. Do wszystkich będą przynależeć balkony, tarasy lub ogródki (do 84 mkw.). Na terenie osiedla znajdzie się wewnętrzne patio, a także tereny zielone z ławkami, ścieżkami, placami zabaw i sprzętem siłowym.

materiały inwestora


Triada Dom realizuje w pierwszym etapie dwa budynki (podobnie będzie w kolejnych fazach, dopiero w czwartej postawi trzy obiekty). W jednym wydzieli 28, a w drugim 27 mieszkań (tyle samo komórek lokatorskich). Są dostępne w układach dwu- (34-52 mkw.), trzy- (52,5-66 mkw.) i czteropokojowym (około 66 mkw.).

Więcej wizualizacji w galerii.

Lokum Deweloper też ma budować

Na Zakrzowie szykuje się jeszcze większa inwestycja, w rejonie ul. Stoczniowej. Lokum Dewloper S.A. zamierza zakupić za 20 mln zł dwie nieruchomości o łącznej powierzchni blisko 3 ha. Planuje zrealizować na nich osiedle z ok. 500 lokalami. O szczegółach pisaliśmy w ubiegłym tygodniu.