Orange planuje sprzedaż bardzo atrakcyjnej nieruchomości w centrum miasta

Orange planuje sprzedaż bardzo atrakcyjnej nieruchomości w centrum miasta

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
Spółka Orange Nieruchomości, należąca do Orange Polska przygotowuje się do sprzedaży jednej ze swoich najatrakcyjniejszych nieruchomości jakie posiada na terenie Polski – przedwojennego, okazałego budynku dawnej Dyrekcji Poczty przy ulicy Powstańców Śląskich 134/138 we Wrocławiu.
Przed wojną w budynku mieściła się w nim siedziba Reichspost Direktion. Po wojnie m.in. Dyrekcja Okręgowa Polska Poczta Telegraf i Telefon (PPTiT). Po 1990 roku Dyrekcja Okręgu Telekomunikacji Polskiej i Dyrekcja Okręgu Poczty Polskiej (gmach podzielono wówczas na dwie części: TP SA dostała 60% Poczta Polska 40%).
REKLAMA
Oferta sprzedaży tej nieruchomości jest aktualnie w trakcie przygotowań. Według Orange Nieruchomości budynek idealnie nadaje się na funkcje hotelowe. Z pewnością będzie to jedna z najciekawszych ofert Orange, jakie pojawiły się w ostatnim czasie na rynku nieruchomości w Polsce. Na razie firma nie ujawniła ceny za jaką ta spółka będzie chciała sprzedać nieruchomość ani dokładnej daty, kiedy ta oferta trafi na rynek.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA