Wrocław: Triada Dom chce budować mieszkania na Zgorzeliskuźródło: UM Wrocławia

Wrocław: Triada Dom chce budować mieszkania na Zgorzelisku

Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Trzebnicki deweloper ponownie stawia na północną część stolicy Dolnego Śląska. Tym razem inwestuje blisko zbiegu ulic Litewskiej i Żmudzkiej. Przygotowuje się do rozpoczęcia budowy budynku mieszkalnego.
Triada Dom złożyła 3 czerwca wniosek o pozwolenie na budowę budynku wielorodzinnego przy ul. Żmudzkiej na Zgorzelisku (za miejskim terenem obok Żmudzkiej 10). Ma powstać na działce nr 20/2. Jej powierzchnia wynosi 2 002 mkw. Do tego dojdzie parcela nr 19 (1 563 mkw.) przeznaczona pod drogę wewnętrzną.
UM Wrocławia
REKLAMA

Nowe domy od dewelopera z Kamieńca Wrocławskiego

Na Zgorzelisku pojawią się także nowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. PWS Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k. wciąż czeka na pozwolenie na budowę. Chce zrealizować w ramach osiedla Zakątek na Lidzkiej kilkanaście dwukondygnacyjnych szeregówek o powierzchniach ponad 120 mkw. Do tego dojdą maksymalnie 151-metrowe ogródki. O szczegółach pisaliśmy w kwietniu.
materiały inwestora

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Łoorzeł(gość)
czy jest jakaś aktualizacja? Widziałem przy budynku Milart'a że idzie kabel zasilający tam gdzie ma być budynek Triady. chyba coś zaczynają :)
REKLAMA