Zbliża się otwarcie 4-gwiazdkowego hotelu Qubus Katowice Qubus Hotel

Zbliża się otwarcie 4-gwiazdkowego hotelu Qubus Katowice

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

Zbliża się otwarcie nowego, 4-gwiazdkowego hotelu w centrum Katowic. Polska sieć hoteli biznesowych Qubus Hotel wraca do tego miasta z całkowicie nowym konceptem hotelowym. Inwestycja będzie 12. obiektem tej marki w Polsce. Budowa hotelu ruszyła w 2019 r. i została wstrzymana po wybuchu pandemii po zrealizowaniu parkingu podziemnego i poziomu 0. Wznowiono ją jesienią ub.r. i zrealizowano w bardzo tempie.

4-gwiazdkowy Qubus Hotel Katowice zlokalizowany będzie w centrum miasta przy ulicy Moniuszki. Planowana powierzchnia całkowita Qubus Hotel Katowice to 5500 mkw. W tej nowoczesnej bryle obiekt zaoferuje 97 pokoi i restaurację z tarasem mieszczącą do 50 osób. Nie zabraknie także przytulnego lobby, eleganckiej restauracji z barem oraz dwóch kameralnych sal bankietowo-konferencyjnych i strefy fitness z sauną i siłownią. W hotelu zaprojektowany został także zielony taras, a dla wygody zmotoryzowanych Gości powstanie garaż podziemny.

– 2 lata pandemii nie były łatwe dla hotelarstwa. Z pewnością wyszliśmy z nich z nowymi doświadczeniami i na pewno jesteśmy lepiej przygotowani na pojawiające się krytyczne sytuacje na rynku. Wierzymy że Katowice jako serce aglomeracji śląskiej nadal są bardzo dobrym miejscem na tego typu inwestycję. Z radością wracamy do Katowic z nowym hotelem, w którym skoncentrujemy się na eko rozwiązaniach i wyjątkowym designie. Cieszymy się, że już za kilkanaście miesięcy będziemy mogli zaproponować Gościom do odpoczynku wyjątkowo komfortowy i ergonomiczny obiekt biznesowy – mówi Artur Hajduk, prezes sieci Qubus Hotel.

1 grudnia do nowego hotelu Qubus Katowice zawitają pierwsi goście hotelowi. Oficjalne otwarcie hotelu połączone z bankietem dla kontrahentów odbędzie się 30 listopada.

Qubus Hotel
Qubus Hotel
Qubus Hotel
Qubus Hotel
Qubus Hotel
REKLAMA
Qubus Hotel
Qubus Hotel
Qubus Hotel
Qubus Hotel

Powrót sieci Qubus Hotel do Katowic

Nowy hotel, nie jest debiutem tej sieci w stolicy województwa śląskiego. Przypomnijmy, do 2016 r. Qubus działał też w Katowicach w biurowcu Altus, ale po zmianie właściciela obiektu i zakończeniu umowy dzierżawy, wprowadzono tam markę Courtyard by Marriott.

O sieci Qubus Hotel:

Qubus Hotel to jedna z największych polskich sieci hoteli biznesowych. Na rynku funkcjonuje ponad 20 lat. Marka koncentruje się na zapewnieniu swoim Gościom najwyższej jakości usług. Znana jest także ze swoich śniadań, podczas których serwuje na bufecie ponad 100 produktów. Goście zwracają uwagę na świeżo wypiekane chleby, produkty regionalne czy tzw. home made, czyli autorskie propozycje potraw śniadaniowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się również wypiekane własnoręcznie gofry czy świeżo wyciskane soki.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA