Apricot Capital Group zrealizuje nową inwestycję mieszkaniową PRS na warszawskim MokotowieMateriały prasowe

Apricot Capital Group zrealizuje nową inwestycję mieszkaniową PRS na warszawskim Mokotowie

Orzech
Orzech
REKLAMA

Kolejna duża inwestycja w segmencie PRS (najem instytucjonalny) w Warszawie. Firma Apricot Capital Group podpisała umowę ze spółką Budimex S.A. na generalne wykonawstwo nowej inwestycji w sektorze najmu instytucjonalnego, przy ul. Taśmowej na warszawskim Mokotowie. Łączny koszt nowej inwestycji przekroczy 270 mln zł i zostanie sfinansowany w całości ze środków własnych spółki.

W ramach przedsięwzięcia wybudowany zostanie ośmiopiętrowy budynek z dwiema podziemnymi kondygnacjami osiągnie około 25 tys. mkw. powierzchni najmu. Kompleks mieszkaniowy zrealizowany zostanie przy stacji Warszawa Służewiec i zaoferuje łącznie 423 jednostki mieszkalne, w ramach pobytów krótko- i długoterminowych.

Materiały prasowe
REKLAMA
Materiały prasowe

W podziemiach budynku znajdzie się parking i komórki lokatorskie. W projekcie przewidziano także m.in. tarasy dachowe oraz parkingi dla rowerów.

Kompleks przy ulicy Taśmowej w Warszawie powstanie zgodnie ze standardami certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. Zarządzany i obsługiwany będzie przez spółkę Apricot Entertainment.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA