DODAJ

Feerum S.A. otrzymało przedłużenie pozwolenia na działalność w podstrefie Chojnów LSSE

Dolny Śląsk
Feerum S.A. otrzymało przedłużenie
Orzech
2017-12-04 17:25:43
Minister Rozwoju i Finansów wydał pozytywną decyzję w sprawie zmiany zezwolenia na prowadzenie przez spółkę Feerum S.A. działalności gospodarczej na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w podstrefie Chojnów.

Spółce wydłużono do 31 grudnia 2020 roku termin na poniesienie przez nią wydatków inwestycyjnych w wysokości co najmniej 20 mln zł, a do 31 grudnia 2021 roku termin zwiększenia dotychczasowego zatrudnienia wynoszącego 184 pracowników poprzez zatrudnienie co najmniej 10 nowych pracowników, w związku z realizowaną na terenie LSSE inwestycją.

Do 31 grudnia 2025 roku Ferrum S.A. dostał termin utrzymania zatrudnienia na poziomie co najmniej 194 pracowników, a także wydłużono do 31 grudnia 2020 roku termin zakończenia całej inwestycji w Chojnowie.

Feerum S.A. jest wiodącym na rynku producentem kompleksowych obiektów suszarniczo-magazynowych, przeznaczonych dla różnego rodzaju produktów rolnych, takich jak: zboża, rośliny strączkowe i oleiste, kukurydza, a także pasze. Jesteśmy prężnie działającą, stale rozwijającą się, nowoczesną firmą. 

Opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań zajmuje się własny dział badań i rozwoju. 

Źródło: materiały prasowe