DODAJ

Pod Jelenią Górą powstanie nowy kompleks wypoczynkowy za 50 mln zł [WIZUALIZACJE]

Sport i rekreacja / Podgórzyn
LAKE HILL Resort & Spa (wizualizacja: materiały inwestora)
Orzech
2016-12-23 17:01:19
W przyszłym roku ma ruszyć budowa LAKE HILL Resort & SPA w gminie Podgórzyn nieopodal Jeleniej Góry. Będzie to duży kompleks wypoczynkowy, zlokalizowany bezpośrednio nad brzegiem Zbiornika Sosnówka u stóp Karkonoszy. LAKE HILL Resort & SPA będzie miał standard 4 gwiazdek i składać będzie się ze 185 apartamentów, rozmieszczonych w dwóch, połączonych ze sobą budynkach.

Na zaplecze hotelowe składają się m.in. baseny wewnętrzny i zewnętrzny z podgrzewana wodą, gabinety spa, sauny parowe i suche, jacuzzi, strefa fitness, restauracje serwujące kuchnię regionalną oraz międzynarodową, bar, reprezentacyjny hol i sale konferencyjne, a także bawialnie dla dzieci. Nad brzegiem Zbiornika Sosnówka usytuowana zostanie marina do dyspozycji właścicieli oraz gości apartamentów. Każdy apartament będzie miał ogródek, balkon lub taras oraz indywidualne miejsce parkingowe.
 
LAKE HILL Resort & Spa powstaje na działce o powierzchni 3 ha w miejscowości Sosnówka położonej bezpośrednio nad zalewem Sosnówka, z panoramicznym widokiem na szczyty Karkonoszy. Inwestycja jest budowana w modelu condohotelu. 

Apartamenty LAKE HILL Resort & Spa w przeważającej ilości będą dwupokojowe, o powierzchni od 32 m kw. (ok. 70 proc. inwestycji). Z większości będzie się roztaczał niezapomniany widok na jezioro oraz szczyty Karkonoszy. Model Condo Hotelu zakłada 10-letnią umowę najmu z operatorem. Operator, który ma ponad 30 lat doświadczenia na tym rynku, gwarantuje 8 % rentowności w skali roku.

Inwestorem obiektu jest Artur Kozieja, którego rodzina od ponad 30 lat prowadzi hotele w okolicach Karpacza. On sam jest właścicielem Europlanu, firmy inwestycyjnej, która od 2004 r. zajmuje się realizacją deweloperskich projektów komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce.

Za przygotowanie całej inwestycji, na każdym jej etapie odpowiada WPROST Nieruchomości – od wyboru lokalizacji poprzez projekty architektoniczne i funkcjonalne po marketing i sprzedaż projektu. 

Za projekt architektoniczny LAKE HILL Resort & SPA odpowiada architekt Marcin Jadczak z pracowni architektonicznej M&K Architekci s.c.

Wizualizacje:

http://www.lakehill.pl

http://www.lakehill.pl

http://www.lakehill.pl

http://www.lakehill.pl

Wizualizacje: www.lakehill.pl