DODAJ

„La Cascade” – nowa inwestycja Bouygues Immobilier Polska na warszawskich Bielanach

Mieszkania i domy / Warszawa
„La Cascade” – nowa
Kajtman
2012-01-02 18:03:50

Firma Bouygues Immobilier Polska rozpoczęła sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji „La Cascade” na warszawskich Bielanach. W trzynastopiętrowym budynku znajdzie się 109 mieszkań o powierzchni od 25 m.kw. do 87 m.kw. Prace budowlane rozpoczną się w 2012 roku. Realizacja inwestycji planowana jest na 2013 rok.„La Cascade” to trzynastopiętrowy budynek zlokalizowany przy ul. Bogusławskiego na warszawskich Bielanach, w odległości 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. Oprócz sąsiedztwa terenów zielonych, lokalizację tę cechuje doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oraz dogodne połączenia ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Do dyspozycji mieszkańców będą zarówno miejskie autobusy i tramwaje, jak i metro. Stacja Młociny oddalona jest o ok. 1300 m. od inwestycji.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się sklep spożywczy, apteka i przedszkole, a w niewielkiej odległości – supermarket, przychodnia i Szpital Bielański. W bliskiej okolicy przebiegać będzie również Trasa Mostu im. Marii Skłodowskiej-Curie (Most Północny), która dodatkowo usprawni komunikację oraz wyjazd z  miasta.– Dzięki linii metra Bielany to obecnie jedna z najbardziej interesujących dzielnic w Warszawie. Łączy ona zielone tereny rekreacyjne i spacerowe z wysoko rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową. „La Cascade” została zlokalizowana w rejonie, który w pełni wykorzystuje te zalety i jednocześnie oferuje mieszkańcom doskonałe połączenie z pozostałymi dzielnicami miasta
– powiedziała Katarzyna Rauber, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Bouygues Immobilier Polska. – Nasza nowa inwestycja jest atrakcyjną ofertą zwłaszcza dla osób młodych i dynamicznych, które cenią sobie atuty mieszkania w mieście, a jednocześnie poszukują spokoju i możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Mieszkania w La Cascade są też alternatywą dla mieszkańców okolicznych miejscowości dojeżdżających do pracy w Warszawie – dodała Katarzyna Rauber.Budynek „La Cascade” wyróżniać będzie oryginalna, kaskadowa budowa i nowatorskie rozwiązania architektoniczne. Wśród 109 mieszkań oferowanych przez dewelopera znalazły się zarówno kompaktowe kawalerki, jak i trzy- i czteropokojowe lokale adresowane głównie do rodzin, w tym:  • 9 mieszkań jednopokojowych o metrażach ok. 25 m. kw.

  • 60 mieszkań dwupokojowych: od 34 do 50 m. kw.

  • 39 mieszkań trzypokojowych: od 48 do 65 m. kw.

  • 3 mieszkania czteropokojowe: ok. 83 m. kw.


Wszystkie mieszkania posiadać będą funkcjonalne balkony, loggie bądź tarasy, a lokalena parterze – ogródki. Najtańsze mieszkanie będzie można kupić już od 6150 PLN za m. kw.W ramach usługi Atelier, Klienci dewelopera mogą również zdecydować się na jeden z trzech dostępnych standardów aranżacji wnętrz: Tendance, Chic i Elégante, zróżnicowanych pod względem rodzaju użytych materiałów oraz elementów wyposażenia.Zakończenie inwestycji planowane jest na rok 2013.