DODAJ

Bouygues Immobilier Polska zawiesiła wiechę na inwestycji Patio Avenir

Mieszkania i domy / Warszawa
Bouygues Immobilier Polska zawiesiła
Kajtman
2012-11-13 18:25:49

9 listopada odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na pierwszym etapie inwestycji Patio Avenir zlokalizowanej przy ul. Szeligowskiej na warszawskim Bemowie. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Bouygues Immobilier Polska, architekta projektu – firmy ARCA oraz głównego wykonawcy osiedla – firmy InterBud–Lublin. Dotychczas deweloper sprzedał już blisko 90 proc. lokali z pierwszego etapu inwestycji oraz 30 proc. z drugiego etapu, którego rozpoczęcie budowy jest w trakcie przygotowań. Pierwsze mieszkania będą gotowe do odbioru w III kwartale 2013 r. Realizacja całej inwestycji zakończy się w II/III kwartale 2014 r.


 


Uroczyste zamknięcie stanu surowego otwartego pierwszego budynku osiedla Patio Avenir odbyło się 9 listopada na terenie inwestycji. Zgodnie z tradycją, na dachu budynku zawisła symboliczna wiecha. W wydarzeniu wzięli udział zarówno przedstawiciele dewelopera, generalnego wykonawcy, pracowni architektonicznej, jak i przyszli mieszkańcy osiedla, którzy mieli okazję obejrzeć budynek oraz porozmawiać ze wszystkimi stronami odpowiedzialnymi za realizację projektu.   


 


– Patio Avenir to piętnasta inwestycja Bouygues Immobilier Polska w Warszawie. Zbliżamy się też do liczby dwóch tysięcy mieszkań wybudowanych i oddanych do użytku. Ogromnie cieszy nas zaufanie Klientów. Od początku naszej działalności w Polsce traktujemy je jako zobowiązanie do świadczenia najwyższej jakości usług. Dlatego staramy się towarzyszyć naszym Klientom przez cały okres realizacji inwestycji, aż do momentu oddania kluczy do ich wymarzonego lokum – powiedział Bruno Le Corre,  Dyrektor Generalny Bouygues Immobilier Polska.


 


Osiedle Patio Avenir realizowane jest w dwóch etapach. Docelowo znajdzie się w nim 188 mieszkania o metrażach od 26,5 m kw. do 96 m kw. oraz 7 lokali usługowych. Wszystkie posiadać będą funkcjonalne balkony, a mieszkania na parterze – przestronne ogródki. Do dyspozycji mieszkańców będzie również parking podziemny oraz alejki spacerowe i plac zabaw dla dzieci. Projekt osiedla został przygotowany przez pracownię architektoniczną ARCA, generalnym wykonawcą inwestycji jest firma InterBud – Lublin.


 


W pierwszym etapie inwestycji, który ma się zakończyć w III kwartale 2013 r. deweloper planuje budowę 102 mieszkań. Dotychczas nabywców znalazło już 90 proc. lokali. W drugim etapie znajdzie się 86 mieszkań i 7 lokali usługowych, z czego 30 proc. zostało już sprzedanych. Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w tym roku, tj. o kilka miesięcy wcześniej, niż pierwotnie zakładano. Realizacja całej inwestycji zakończy się w 2014 r.