DODAJ

Kolejny etap budowy na Osiedlu Słonecznym

Mieszkania i domy / Brodowo
Kolejny etap budowy na
Kajtman
2013-11-22 14:22:06

W Brodowie, niedaleko Środy Wielkopolskiej powstaje duże osiedle domów w zabudowie jednorodzinnej, bliźniaczej oraz szeregowej. Inwestycja została podzielona na VI etapów. Deweloper KM Building właśnie rozpoczął budowę IV z nich.


 


W ramach Osiedla Słonecznego wybudowanych zostanie w sumie 98 domów, w tym 16 jednorodzinnych wolnostojących, 44 w zabudowie bliźniaczej oraz 38 w zabudowie szeregowej. Właśnie rozpoczęła się budowa trzeciego szeregowca, składającego się z 11 domów. – Dwa domy skrajne będą miały powierzchnię 93 m kw., te powstaną na działkach o wielkości 470 i 520 m kw. Pozostałe segmenty o powierzchni 86 m kw. wybudujemy na działkach o wielkości 255 m kw. Ceny tych domów to odpowiednio 289 i 249 tys. zł – mówi Krzysztof Krzyżaniak, współwłaściciel firmy KM Building z Poznania. – Pomimo coraz mniej sprzyjających warunków pogodowych, prace prowadzone są zgodnie z przyjętym harmonogramem. Pierwsze domy oddamy mieszkańcom już latem 2014 r., a cały proces budowlany zamierzamy zakończyć pod koniec 2014 r. – dodaje.


 


W realizowanym etapie domy szeregowe będą posiadały duży, ponad 20 mkw. taras, balkon i użytkowe poddasze (strych) o powierzchni ok. 18 mkw. Deweloper zadba o ogrodzenie, chodniki, drogę osiedlową i oświetlenie, a także trawniki. Zabudowa szeregowa na Osiedlu Słonecznym cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Nie ma się czemu dziwić, gdyż łączy zalety wynikające z posiadania własnego domu w spokojnej, malowniczej okolicy, z atrakcyjną cenie. Bliskość terenów zielonych oraz dobre skomunikowanie z Poznaniem znacznie podnoszą walory inwestycji. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują oddechu od większego miasta, ale nie chcą się od niego znacznie oddalać. – W stawianym aktualnie szeregowcu właścicieli znalazły już 3 segmenty środkowe, a na 2 kolejne mamy już wstępne rezerwacje. Warto dodać, że realizowane domy będą spełniały kryteria rządowego programu dopłat MdM. Tym samym liczymy, że podobnie jak przy poprzednich etapach, wszystkie segmenty zostaną wyprzedane jeszcze przed zakończeniem procesu budowlanego – dodaje Krzysztof Krzyżaniak.