DODAJ

Archicom ma udogodnienie dla zapracowanych rodziców. Przedszkole nowym najemcą West House 1 A

Biura / Wrocław
Archicom ma udogodnienie dla
Kajtman
2017-06-14 11:24:24
Już we wrześniu w kompleksie biurowym West Forum zacznie działać Przedszkole Niepubliczne "Kolorowe Kredki". Umowa z nowym najemcą to element realizacji koncepcji dewelopera, który stawia na kompleksowość oferty w swoich nieruchomościach komercyjnych.

Nowy najemca zajmie ponad 300 mkw. powierzchni na parterze z przeznaczeniem na 3 sale dydaktyczne, każda z nich z osobnym węzłem sanitarnym. Placówka będzie posiadać niezależne wejście oraz własny, ogrodzony i wyposażony plac zabaw o powierzchni 200 mkw. w pobliżu budynku West House 1A. Podpisana umowa zakłada wieloletnią współpracę dewelopera z najemcą.

Nasza decyzja o lokalizacji przedszkola w inwestycji Archicomu nie była przypadkowa. Przedszkole usytuowane w budynku West House 1A będzie dla wielu rodziców idealnym wyborem, zwłaszcza dla tych pracujących w zachodniej części miasta. W drodze do pracy będą mogli pozostawić u nas swoje pociechy i tym samym zaoszczędzić czas, tak cenny w porannych godzinach. Dodatkowo budynek zlokalizowany jest przy ul. Strzegomskiej, która łączy dwa duże osiedla mieszkaniowe, takie jak Muchobór i Nowy Dwór z centrum miasta – mówi Paweł Płochowski, nowy najemca w West House.

Niepubliczne przedszkole Kolorowe Kredki będzie placówką edukacyjną dla 54 dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Planowane jest uruchomienie 3 grup przedszkolnych o maksymalnej licznie 18 podopiecznych w każdej. Na grupę będzie przypadało dwóch opiekunów. Operator przewiduje możliwość indywidualnego uzgodnienia jadłospisu dla dzieci z alergią, czy nietolerancją pokarmową. O bezpieczeństwo dzieci placówka zadba cały rok łącznie z wakacjami, w zgodzie z harmonogramem pracy rodziców, dostosowując w razie potrzeby długość pobytu dzieci do indywidualnych potrzeb opiekunów.

Projekty nieruchomości komercyjnych muszą być kompleksowe i wymagają holistycznego podejścia do realizacji. Biuro nie jest już tylko miejscem pracy, to prawdziwe centrum wydarzeń, w którym pracownicy spędzają przecież większość swojego dnia – mówi Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom SA. – Przedszkole na trenie West Forum realizuje ten zamysł. To zdecydowany ukłon w stronę rodziców, którzy pracują w tej lokalizacji.

West House 1A
West House 1A jest częścią rozwojowego kompleksu biurowego West Forum, który daje duże możliwości rozwoju dla firm, które notują dynamiczne wzrosty zatrudnienia. W 2016 r. deweloper i generalny wykonawca Archicom, podążając za najnowszymi trendami rynkowymi oraz zmieniającymi się oczekiwaniami najemców przeprowadził modernizację obiektu. Nowy standard objął zarówno zmiany w aranżacji powierzchni najemcy z przestrzeniami open space i dedykowanymi salami spotkań, jak również dostosowanie standardu i infrastruktury technicznej do obecnych wymogów biurowców klasy A. Obiekt z przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami, gwarantuje miejsca postojowe dla ponad 250 samochodów oraz zaplecze dla rowerzystów. W ofercie West House 1A pozostaje obecnie ponad 5.000 mkw. nowoczesnej, dostępnej od zaraz powierzchni biurowej. Kompleks gwarantuje rozwiązania wspierające procesy biznesowe oraz rozwój centrów operacyjnych firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych BPO, SSC i IT, gwarantując jednocześnie jedną z najlepszych we Wrocławiu lokalizacji na osi lotnisko – centrum Wrocławia.

Źródło: materiały prasowe