DODAJ

Kolejny biurowiec na Strzegomskiej ma stanąć już w przyszłym roku

Biura / Wrocław
Kolejny biurowiec na Strzegomskiej
tuWroclaw.com
2012-07-20 15:31:26

Blisko 8 tysięcy mkw. powierzchni biurowej zaoferuje kolejny budynek, który powstanie w ramach kompleksu biurowego przy ul. Strzegomskiej. Planowany biurowiec ma mieć 14 pięter, a do użytku powinien zostać oddany jesienią 2013 roku.

Wszystko wskazuje na to, że Centrum Biznesu Millennium Towers już wkrótce powiększy się o kolejny obiekt. Na rynek trafiły już powierzchnie biurowe, które mają być dostępne w wieżowcu Millennium Tower IV.

Biurowiec firmy Descont będzie miał czternaście pięter, a całkowita powierzchnia biurowa wyniesie 7800 metrów kwadratowych. Na każdym piętrze do wynajęcia przeznaczonych będzie 600 mkw.

Aktualnie pod wynajem dostępnych jest 7 kondygnacji: parter plus piętra od pierwszego do szóstego. Na parterze mają znaleźć się również restauracje.

Biurowiec ma być oddany do użytku we wrześniu 2013 r., a najemcy będą mogli się tam wprowadzić w październiku przyszłego roki.


W ramach Centrum Biznesu Millennium Towers przy ul. Strzegomskiej powstały już dwa biurowce. Pierwszy został oddany do użytku w 2001 r., a drugi – w 2009 r. Docelowo mają tam powstać jeszcze dwa wieżowce, a także wielopoziomowy parking.

- Planowane obiekty - MILLENNIUM III i MILLENNIUM IV, to wielokondygnacyjne budynki utrzymane w konwencji architektonicznej z oddanymi już do użytku dwoma biurowcami z całości kompleksu. Centralną część każdego z budynków stanowi trzon komunikacyjny z zespołem szybkobieżnych dźwigów osobowych. Obydwa obiekty zapewnią zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne, nowoczesne systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji oraz doskonały dostęp światła dziennego. Pomieszczenia biurowe z możliwością adaptacji wg własnych potrzeb – informuje inwestor.Autor: tm