DODAJ

Międzynarodowa firma konsultingowa Axxiome rozwija swoje Centrum Technologii

Biura / Wrocław
Foto: pixbay.com (CC0 Public Domain)
Orzech
2017-02-20 11:02:34
Międzynarodowa firma konsultingowa Axxiome Group zdecydowała się na rozwój swojego wrocławskiego Centrum Technologii. W związku z tym zdecydowała się na wynajęcie nowego biura. Wybór padł na biurowiec GTC Globis. Axxiome wynajęło biura o powierzchni 821 mkw. W trakcie całego procesu firmę kompleksowo wspierali doradcy Nuvalu Polska.

Obecnie Axxiome Group zatrudnia 400 pracowników na całym świecie, z czego ponad 100 osób w Polsce, gdzie stworzone zostało Centrum Technologii we Wrocławiu realizujące projekty w skali globalnej. W Axxiome Polska mieszczą się również centra IT oraz usług serwisowych. Planowany wzrost zatrudnienia w całej grupie wynosi średnio 20% rocznie.

O inwestorze:

Axxiome Group to międzynarodowa firma konsultingowa, którą w 2009 roku założyli obecni managerowie poprzez wydzielenie się z grupy IFB. Po otworzeniu działalności w Europie, rozpoczęli oni ekspansję na rynki amerykańskie. Dzięki tym decyzjom Axxiome Group stała się liderem w doradztwie finansowym i technologicznym dla banków, instytucji ubezpieczeniowych oraz działów finansowych korporacji na całym świecie.

Axxiome Group specjalizuje się we wdrażaniu systemów SAP Banking i SAP Insurance, oraz projektowaniu rozwiązań indywidualnych na platformie SAP Netweaver. Klientami są wiodące instytucje finansowe, takie jak Deutsche Bank, Nationwide, Vienna Insurance Group, AOK, ATB Financial. Wśród współpracujących partnerów znajdują się wiodące firmy technologiczne na świecie.