DODAJ

Polski potentat IT systematycznie zwiększa zatrudnienie

Wrocław
Foto: pixbay.com (CC0 Public Domain)
Orzech
2016-10-18 22:42:53
Spółka Sii, lider rynku usług IT i inżynierii w Polsce systematycznie powiększa swój oddział we Wrocławiu o kolejnych, nowych pracowników.

Aktualnie wrocławski zespół Sii liczy już ponad 400 pracowników ale nadal są otwarte kolejne nowe procesy rekrutacyjne m.in. na stanowiska programistów, administratorów systemów i specjalistów ds. wsparcia IT.

Spółka Sii powstała w styczniu 2006 r. w Warszawie. Po 10 latach działalności Sii posiada w Polsce 8 biur: w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie i Katowicach. Ponad 3/4 pracowników Sii określiło swoją satysfakcję z pracy jako wysoką. Z badania AudIT wynika również, że pracownicy doceniają efektywną współpracę w zespole, otwartość, uczciwość, a także wsparcie przełożonych w razie problemów i pytań. Mocnymi stronami firmy są też pewność zatrudnienia oraz możliwość zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym.

Zatrudniając ponad 2300 inżynierów Sii sp. z o. o. jest jednym z czołowych dostawców usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Sii wspiera swoich klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej. 

Specjaliści z Sii realizują projekty dla wiodących firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu.