DODAJ

Zdobądź najważniejszą nagrodę gospodarczą Dolnego Śląska

Wrocław
Zdobądź najważniejszą nagrodę gospodarczą
tuWroclaw.com
2012-07-19 17:52:30

Ruszyła IX edycja konkursu "Dolnośląski Gryf - nagroda gospodarcza". To jedno z najbardziej prestiżowych przedsięwzięć na Dolnym Śląsku, które docenia i wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego i inne instytucje w naszym regionie.

"Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza" to konkurs organizowany we współpracy Zachodniej Izby Gospodarczej, Związku Pracodawców Polska Miedź i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

- Celem naszego konkursu jest wyróżnienie przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji i organizacji z Dolnego Śląska, które przyczyniają się do rozwoju gospodarczego naszego regionu. Pragniemy dać szansę tym wszystkim, których działalność warto docenić i promować jako wzorzec godny naśladowania - tłumaczy Marek Pasztetnik, dyrektor zarządzający Zachodniej Izby Gospodarczej.

Struktura kategorii konkursowych pomyślana jest w taki sposób, aby dać szansę każdemu. W tym roku nagrody przyznane zostaną w 8 kategoriach.Aby wziąć udział w konkursie należy wybrać kategorię konkursową, wypełnić odpowiednie ankiety i dostarczyć lub przesłać pocztą do biura Zachodniej Izby Gospodarczej. Ankiety ocenia specjalnie powołana Kapituła konkursu składająca się z osobistości życia gospodarczego i politycznego Dolnego Śląska.

- Bierzemy pod uwagę wszystkie dane, liczymy dynamikę, skrupulatnie czytamy Państwa autoprezentacje. Ze wszystkich zgłoszeń wybieramy po trzy w każdej kategorii i w ten sposób powstaje lista wyróżnionych – dodaje Marek Pasztetnik.

Laureatów natomiast poznamy podczas Wielkiej Gali Biznesu, która w tym roku odbędzie się 22 października w Operze Wrocławskiej.

Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 14 września. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Regulamin i ankiety dostępne na stronie: www.gryfy.pl.
Autor: tm