Dobiega końca rewitalizacja kamienicy przy ul. Północnej 23 w Łodzi rewitalizacja.uml.lodz.pl

Dobiega końca rewitalizacja kamienicy przy ul. Północnej 23 w Łodzi

ZDJĘCIA
Wojciech.Jenda
Północna 23
adresŁódź, Północna 23
inwestorMiasto Łódź

W końcowej fazie jest rewitalizacyjny remont kamienicy przy ul. Północnej 23. Nieruchomość pochodzi z końca XIX w. i przez ponad 100 lat eksploatacji nie była poddana żadnym znaczącym remontom.

Zakończono już docieplenie elewacji budynku od podwórka i budowę instalacji sanitarnych, na której montowane są teraz urządzenia pomiarowe. Na klatce schodowej trwa renowacja drewnianych schodów i poręczy. Do wykonania pozostały wyprawy elewacyjne w poziomie parteru i inne prace wykończeniowe, których zakończenie planowane jest w najbliższych tygodniach. Potem rozpoczną się już odbiory techniczne – informuje Olga Kassyańska z Zarządu Inwestycji Miejskich.

Północna 23 – przestrzeń oddana mieszkańcom

REKLAMA