Firma MM Systemy rozpoczęła rozbudowę fabryki z branży automotive w województwie opolskimMM Systemy Sp. z o.o.

Firma MM Systemy rozpoczęła rozbudowę fabryki z branży automotive w województwie opolskim

Orzech
Orzech
REKLAMA

Następna firma z branży automotive inwestuje na terenie województwa opolskiego. 20 czerwca br. w Kątach Opolskich została rozpoczęta kolejną rozbudowa zakładu MM Systemy Sp. z o.o.

Firma ta jest dostawcą dla branży motoryzacyjnej, specjalizującą się w produkcji tłoczonych elementów ze stali i aluminium dla wielu znanych marek samochodowych.

MM Systemy należy do niemieckiej grupy H. Muhr GmbH & Co. KG Zentralverwaltung, która posiada również spółki Muhr Metalltechnik GmbH & Co (Niemcy) i MM Technics LP (Stany Zjednoczone). Zakład zlokalizowany w Polsce, w Kątach Opolskich (powiat opolski, gmina Tarnów Opolski) rozpoczął produkcję w 2013 roku. Rok później została otwarta nowa hala produkcyjna. W 2017 roku miała miejsce rozbudowa zakładu o 2 tys. mkw. dzięki czemu jego powierzchnia wzrosła do 4 tys. mkw.

Spółka współpracuje między innymi z takimi firmami jak: BMW, Amica, Magna Formpol i HMT.

REKLAMA

– Najnowsza inwestycja związana jest ze zwiększeniem naszych możliwości produkcyjnych. W jej ramach powstanie hala produkcyjno-magazynowa o powierzchnia 2 tys. mkw. Zakończenie prac przewidujemy na grudzień tego roku, by na początku 2023 roku oddać halę do użytku – informuje prezes zarządu Roland Krause.

– W maju tego roku rozpoczęliśmy współpracę z Magna Cartech (Czechy) – dodaje Roland Krause. – Będziemy dostarczać tłoczone części karoserii samochodów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA