Grupa Dobry Hotel obejmuje w zarządzanie Centrum Eventowe Butelkownia w Praskim Koneserze Materiały prasowe

Grupa Dobry Hotel obejmuje w zarządzanie Centrum Eventowe Butelkownia w Praskim Koneserze

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
REKLAMA

Grupa Dobry Hotel, zarządzająca obecnie 17 hotelami na terenie całej Polski, obejmuje kolejny obiekt, Butelkownię w Centrum Praskim Koneser, poszerzając tym samym swoje portfolio warszawskich lokalizacji, w których znajdują się już m.in. Hotel Moxy Warsaw Praga oraz H15 Boutique.

Butelkownia to nowoczesne centrum eventowe, na które składa się prawie 1000 mkw. wysokiej klasy przestrzeni w Centrum Praskim Koneserzrewitalizowanej Warszawskiej Wytwórni Wódek na Starej Pradze. Obiekt został zaprojektowany w niezwykle oryginalnym, industrialnym stylu, a jego wyjątkowy design i elastyczna powierzchnia sprawiają, że Butelkownia stanowi idealne miejsce do organizacji eventów biznesowych oraz wieczornych imprez okolicznościowych na najwyższym standardzie.

Materiały prasowe
Materiały prasowe

Centrum Eventowe Butelkownia obejmuje reprezentacyjne foyer oraz salę główną o powierzchni użytkowej 675 mkw., która dzięki swoim wielu atutom, dostosowuje się do każdego rodzaju wydarzeń i umożliwia organizację wydarzeń dla kilkuset gości. Dodatkowe udogodnienia obiektu to m.in. bezpośredni dostęp do parkingu podziemnego, zaplecze z wejściem na salę główną czy połączenie z Hotelem Moxy Warsaw Praga, zlokalizowanym w tym samym budynku.

Materiały prasowe
REKLAMA
Materiały prasowe

– W naszym portfolio posiadamy już jeden obiekt zlokalizowany w Centrum Praskim Koneser, a mianowicie Hotel Moxy Warsaw Praga, z którym Butelkownia połączona jest wspólnym korytarzem. Przejęcie w zarządzanie tak wyjątkowego obiektu, pozwala uzupełnić obszar eventowy Grupy Dobry Hotel, która dostosowując się do potrzeb zarówno gości, jak i całego rynku, stale poszerza swoją ofertę o obiekty z różnych segmentów usług. Kierujemy już nie tylko samymi hotelami, ale także niezależnymi restauracjami czy właśnie centrum eventowym. W kwestii ciekawych, angażujących wydarzeń, Warszawa jest bardzo aktywnym miejscem, a Praski Koneser posiada swoją renomę na mapie stolicy. Tym bardziej, dla Grupy Dobry Hotel, przejęcie Butelkowni to niezwykle istotna akwizycja – podkreśla Daniel Łukaszewicz, Dyrektor Zarządzający Zarządu Grupy Dobry Hotel.

Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe

Grupa Dobry Hotel, oprócz Centrum Eventowym Butelkownia, zarządza również Hotelem Moxy Warsaw Praga, który także mieści się w Praskim Koneserze. Trzygwiazdkowy obiekt wyróżnia industrialny klimat i niezwykle oryginalny, designerki wystrój, dzięki czemu Moxy Warsaw Praga stanowi idealne miejsce zarówno na spotkanie biznesowe, jak i imprezę z przyjaciółmi przy tętniącym życiem hotelowym barze.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA