Haribo otworzyło we Wrocławiu drugi sklep w Polsce Materiały prasowe

Haribo otworzyło we Wrocławiu drugi sklep w Polsce

ZDJĘCIA
REKLAMA

Marka Haribo będąca światowym liderem żelek owocowych i wyrobów z lukrecji otworzyła swój drugi sklep w Polsce. Sklep zlokalizowany jest we Wrocławiu.

Kultowe owocowe misie trafiły do sprzedaży ponad 100 lat temu i do dziś cieszą się ogromną popularnością. Firma Haribo codziennie produkuje na świecie 160 milionów tych słynnych żelek. Teraz dostęp do ponad 100 rodzajów kultowych produktów Haribo mają również mieszkańcy Wrocławia. W Magnolia Park, największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku, otwarto drugi sklep tej marki w Polsce (pierwszy znajduje się w Warszawie). Nowy sklep Haribo ma powierzchnię 134 mkw. i znajduje się na parterze obok salonu Wojas.

– Haribo to synonim dziecięcej radości, za którą uwielbiają nas miłośnicy żelek w każdym wieku. Aby być jeszcze bliżej naszych konsumentów otworzyliśmy kolejny już w Polsce firmowy sklep Haribo. W Magnolia Park we Wrocławiu przygotowaliśmy wyjątkową, pełną radości przestrzeń z atrakcyjną ofertą produktową. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego sklepu – mówi Marzena Sadurska, Manager Brand Marketing Haribo Polska.

W nowo otwartym sklepie dostępna jest strefa pick&mix, gdzie każdy miłośnik żelek ma okazję skomponować swój własny zestaw ulubionych produktów. Asortyment obejmuje także wyjątkowe produkty dostępne jedynie w sklepach firmowych Haribo. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z oferty „non food” – to unikatowe akcesoria związane z marką.

– Otwarcie w Magnolia Park sklepu Haribo to kolejny krok w długofalowej strategii naszego centrum handlowego zakładającej poszerzenie oferty o produkty dla rodzin z dziećmi i oferowanie wyjątkowych marek na rynku wrocławskim. Produkty Haribo kojarzą się z dobrą zabawą i radością, dlatego idealnie trafiają zarówno do wyobraźni dzieci, jak i osób dorosłych – podkreśla Anna Fabianowska, Senior Asset Manager w Multi Poland.

Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe
REKLAMA
Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe
fot. Jakub Zazula

Magnolia Park to największe centrum handlowe we Wrocławiu, które oferuje swoim klientom ponad 260 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Łączna powierzchnia handlowa obiektu wynosi 100 tys. mkw., a zmotoryzowani klienci mogą skorzystać z prawie 3 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Wśród najemców znajdują się takie marki jak: Peek&Cloppenburg, Zara, H&M, C&A, Reserved, CCC, Deichmann, KappAhl, Carry, New Yorker, TK Maxx oraz HalfPrice. Centrum handlowe oferuje także bogatą ofertę jubilerską oraz sportową, w tym marki jak Apart, Jubitom, Yes, W.Kruk, Pandora, Tous, Savicki, Swarowski, Decathlon, Intersport, Martes Sport oraz Regatta Great Outdoors. Na terenie Magnolia Park znajduje się także plac zabaw dla dzieci i strefa street workout.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA