Inwestor zadecydował o częściowej zmianie koncepcji II etapu galerii handlowej Swoja Olimpia we WrocławiuMateriały prasowe

Inwestor zadecydował o częściowej zmianie koncepcji II etapu galerii handlowej Swoja Olimpia we Wrocławiu

Orzech
Orzech
REKLAMA

Będą zmiany w projekcie rozbudowy wrocławskiego centrum handlowego Swoja Olimpia. Inwestor, Womak Holding S.A. z Wrocławia zamierza zrealizować II etap tego kompleksu handlowego na wrocławskich Swojczycach. Powstanie na działce obok.

I etap Swojej Olimpii, obiektu zbudowanego bezpośrednio przy osiedlu Olimpia Port oferuje klientom ponad 4000 mkw. powierzchni, na których znajdziemy m.in. sklep Lidl, cukiernię Sowa, sklep mięsny, warzywniak, laboratorium medyczne, salon urody, przedszkole, które aktualnie przyjmuje ponad 100 dzieci, czy też centrum medyczno-sportowe Sports Medic.

– Drugi etap Swojej Olimpii zakładał wzmocnienie oferty całego kompleksu poprzez wprowadzenie drogerii, sklepów popularnej sieci dyskontów odzieżowo-przemysłowych, a także mocno wyczekiwanej w tym miejscu przestrzeni sportowo-rekreacyjnej. Aktualnie finalizujemy umowy najmu na powierzchnie handlowo – usługowe dostępne w drugim etapie – mówi Anna Bielenda, Dyrektor Operacyjny Womak Holding.

– W tym zakresie nasze założenia i plany nie uległy zmianie. Koncepcja kolejnych budynków na sąsiadującej działce będzie naturalnym rozszerzeniem oferty dla naszych klientów. Chcemy sprawić, aby Swoja była oczywistym wyborem nie tylko dla zakupów czy usług, ale także jeśli chodzi o wybór miejsca spędzenia czasu, stąd położymy duży nacisk m.in. na dobrze dobraną ofertę gastronomiczną.

Modyfikacji uległy plany w częściowym zakresie I piętra nowopowstających budynków. Inwestor planuje zrealizowanie w tym miejscu mikro apartamentów przeznaczonych na najem – na powierzchni dwóch z trzech budynków.

REKLAMA

– Jest to innowacyjne rozwiązanie na rynku polskim, jednak wprowadzone przez nas zmiany zostały niejako wymuszone przez zmieniające się trendy i oczekiwania – mówi Sebastian Moskal, Członek Zarządu Womak Holding. Jest to również odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, ale także mocny fundament dla potencjału tego miejsca, który w tej sytuacji zdecydowanie ulegnie zwiększeniu.

fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
Materiały prasowe

Komentarze (4)

Napisz komentarz
MalinowaM(gość)
Mega przydałaby się siłownia w naszych okolicach.
m.(gość)
@
Nn5273949
(gość)
Są 3 baseny na wielkiej wyspie ?
A i są, baseny dydaktyczne, uczelniane, dostępne gdy nie są prowadzone zajęcia/podnajęcia firmom, z rezerwacjami na konkretne godziny
Nn5273949(gość)
@
m.
(gość)
centrum sportowe z basenem by sie przydalo :)
Są 3 baseny na wielkiej wyspie ?
m.(gość)
centrum sportowe z basenem by sie przydalo :)
REKLAMA