Rynek pierwotny
Mieszkania
Domy
Lokale użytkowe
POPULARNE MIASTA
Warszawa
Kraków
Łódź
Wrocław
Poznań
Gdańsk
Szczecin
Bydgoszcz
Białystok
Lublin
Gdynia
Katowice
Gdynia
Biura
Forum
INWESTYCJE MIESZKANIOWE
Mieszkania
Domy
Aparthotele
INWESTYCJE KOMERCYJNE
Biura
Handel
Hotele
Przemysł
Logistyka
Energetyka
INWESTYCJE PUBLICZNE
Oświata
Drogi i mosty
Komunikacja publiczna
Sport i rekreacja
Kamienice i zabytki
Budynki użyteczności publicznej
POPULARNE MIASTA
Wrocław
Kraków
Warszawa
Poznań
Katowice
Lublin
Gdańsk
Łódź
Białystok
Szczecin
Bydgoszcz
Toruń
Wiadomości
Jawor: Mercedes zainwestuje 200 mln euro w budowę fabryki baterii do e-aut
Orzech
22.01.2019, 11:18
Tagi:
inwestycja
Jawor
Dolny Śląsk
Mercedes
elektromobilność
e-auta
baterie
Mercedes-Benz Cars
Najnowsze artykuły
Trwa realizacja ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia [FILM]
Wielka inwestycja w bezpieczeństwo gazowe Polski. Powstanie trzeci Terminal LNG [FILM]
Nowelizacja ustawy o Centralnym Porcie Komunikacyjnym: właściciele uzyskali gwarancję otrzymania co najmniej części odszkodowania jeszcze przed opuszczeniem nieruchomości
Coraz bliżej otwarcia ostatniego odcinka drogi ekspresowej S6 w woj. pomorskim
W Warszawie powstanie nowy przystanek kolejowy
Prawo warstwowe szansą na uwolnienie potencjału terenów kolejowych w centrach polskich miast
Co nowego na budowie linii metra M2 w Warszawie? [ZDJĘCIA]
Kolejny odcinek ursynowskiego Parku nad POW dostępny dla mieszkańców [FILM+ZDJĘCIA]
Niemiecka sieć dyskontów non-food TEDi otworzyła 300. sklep w Polsce
Lidl otworzył dwa nowe sklepy w Polsce
Podobne artykuły
Jawor: Będzie jeszcze jedna fabryka Mercedesa?
[Dolny Śląsk] Wielka fabryka baterii do e-aut SK Energy jednak nie powstanie w Polsce
Jawor: Trwają negocjacje z kolejnym wielkim inwestorem z branży automotive
Aglomeracja Wrocławska: Kolejna koreańska firma zainwestuje w gminie Kobierzyce
Jawor: Daimler wybuduje drugą fabrykę, tym razem baterii do e-aut?
Dolny Śląsk: LG Chem Energy planuje kolejną wielką fabrykę baterii do e-aut
Kolejny koreański inwestor wybuduje swoją fabrykę pod Wrocławiem
Aglomeracja Wrocławska: Pod Wrocławiem zainwestuje kolejny kooperant LG Chem
Koreańska firma Enchem zainwestuje pod Wrocławiem prawie ćwierć miliarda złotych
REKLAMA