Kaufland otworzy nowy market w OpoluMateriały prasowe

Kaufland otworzy nowy market w Opolu

Orzech
Orzech
REKLAMA

Na mocy podpisanej w styczniu umowy to właśnie sieć sklepów spożywczych Kaufland wkrótce będzie najemcą jednego z obiektów handlowych w Opolu. Kaufland zajmie powierzchnię po innej dotychczasowej marce spożywczo-przemysłowej. Będzie to już druga inwestycja sieci Kaulfand w Opolu.

Nowy market tej popularnej, niemieckiej sieci zostanie otwarty w powstającym centrum handlowym Ozimska Park, przy ul Ozimskiej 72 w Opolu.

Obiekt Ozimska Park poza Kauflandem zyska też innych nowych najemców. W ich gronie znajdzie się m.in. sieć sklepów z odzieżą i produktami dla domu czy multimarketów z artykułami do aktywnego spędzania czasu, a także drogeria i apteka. Przewidziano również przestrzeń dla punktów gastronomicznych. Całkowita powierzchnia najmu po przebudowie wyniesie ok. 18 000 mkw., na których łącznie działać będzie ponad 30 punktów handlowo-usługowych.

– W sieci Kaufland zapewniamy klientom dostęp do różnorodnej oferty produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. To nasza misja, którą od ponad 20 lat konsekwentnie realizujemy. Cieszymy się, że format naszych sklepów znajduje uznanie w oczach nie tylko klientów, ale także partnerów, co pozwala nam na realizację już drugiej inwestycji w Opolu. Wspólnie dołożymy starań, aby Ozimska Park była ważnym miejscem dla mieszkańców, a obecność naszej sieci zapewniła im jeszcze większą wygodę i oszczędność czasu – mówi Ewelina Jarosińska, członek zarządu Kaufland Polska.

REKLAMA
Materiały prasowe
Materiały prasowe

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland posiada ponad 1450 sklepów i zatrudnia ok. 148 000 pracowników. W Polsce sieć posiada aktualnie 239 marketów i zatrudnia ok. 15 000 pracowników.

Asortyment sklepów Kaufland liczy kilkanaście tysięcy produktów. Sieć koncentruje się przede wszystkim na ofercie produktów świeżych – owoców i warzyw, produktów mlecznych, a także mięsa, wędlin, serów i ryb.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Łukasz(gość)
Mega się cieszę że będę miał blisko do kaufa :-)))
REKLAMA