Miasto sprzedało kolejną nieruchomość w centrum Wrocławia Urząd Miejski we Wrocławiu

Miasto sprzedało kolejną nieruchomość w centrum Wrocławia

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech

Gmina Wrocław sprzedała kolejną nieruchomość w samym centrum stolicy Dolnego Śląska. Tym razem jest to działka zlokalizowana na Kępie Mieszczańskiej (Nadodrze), przy ulicy Księcia Witolda 35.

W skład sprzedanej nieruchomości wchodzi przedwojenna kamienica o powierzchni 817 metrów kwadratowych (budynek posiada pięć kondygnacji nadziemnych oraz piwnicę) i niezabudowana działka obok o powierzchni 891 mkw.

Cena wywoławcza ustalona przez miasto wynosiła 7 mln zł. Nieruchomość przy ul. Księcia Witolda 35 została sprzedana w przetargu nieograniczonym ustnym za kwotę 8,3 mln zł. Nowym właścicielem została firma Wroclaw Golf Estate Sp. z o.o. z Wrocławia.

REKLAMA