Nowe biuro Kakadu Zoo w Warsaw Trade TowerMateriały prasowe

Nowe biuro Kakadu Zoo w Warsaw Trade Tower

Orzech
Orzech
Warsaw Trade Tower
adresWarszawa, Chłodna 51
REKLAMA

Prowadząca sieć sklepów zoologicznych firma Kakadu Zoo wynajęła przestrzeń biurową w Warsaw Trade Tower. Do dyspozycji najemcy będzie 1560 mkw. powierzchni biurowej. W poszukiwaniach dogodnego obiektu i negocjacjach warunków umowy spółkę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Kakadu Zoo (wcześniej Kakadu) to firma z branży zoologicznej obecna na rynku od 1999 roku. Głównym obszarem jej działalności jest sprzedaż detaliczna karm, przysmaków, zabawek i produktów do pielęgnacji psów, kotów, ptaków, gryzoni i innych zwierząt. Wybrane produkty konsumenci mogą nabyć w jednym z 66 sklepów stacjonarnych zlokalizowanych w centrach i parkach handlowych w całej Polsce. Do końca 2022 roku sieć sklepów detalicznych zwiększy się do 72, a w roku przyszłym planowane jest otwarcie kolejnych ok. 20 nowych lokalizacji. Firma jest aktywna również na rynku e-commerce. W sklepach stacjonarnych sprzedawane są także zwierzęta, które znajdują się tam pod stałym nadzorem wykwalifikowanych opiekunów oraz lekarzy weterynarii.

– Firma Kakadu Zoo gotowa była na otwarcie biura w centrum Warszawy, do którego przeniesie się z biur przy podwarszawskim magazynie. Dla najemcy kluczowe było dobre skomunikowanie obiektu. Nasze zadanie polegało na znalezieniu i przedstawieniu propozycji spełniających oczekiwania Klienta – mówi Joanna Bartosiewicz, Senior Associate w dziale Reprezentacji Najemców Biurowych w firmie Newmark Polska. – O wyborze warszawskiego biurowca Warsaw Trade Tower zdecydowało kilka czynników, w tym wspomniana dobra komunikacja, atrakcyjne warunki najmu, efektywność powierzchni i plany inwestycyjne właściciela budynku. Cieszymy się, że firma Kakadu Zoo nam zaufała i mogliśmy ją wesprzeć w dalszym rozwoju. Cały proces usprawniła bardzo dobra współpraca z Globalworth – dodaje ekspertka.

– Kakadu Zoo to kolejna firma, która dostrzegła potencjał naszej flagowej inwestycji w stolicy oraz doceniła wysoki standard i liczne udogodnienia zarówno w budynku, jak i w jego sąsiedztwie. Szereg już przeprowadzonych i planowanych modernizacji technicznych sprawia, że najemcy wiążą swoje biznesowe plany właśnie z tą lokalizacją i wybierają Warsaw Trade Tower – mówi Anna Zygmunt, Junior Asset Management & Leasing Specialist w Globalworth Poland.

fot. Jakub Zazula
Materiały prasowe
REKLAMA
Materiały prasowe
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
Materiały prasowe

Położony przy ul. Chłodnej 51 Warsaw Trade Tower to jeden z wyższych biurowców w Warszawie o doskonałej lokalizacji nieopodal Ronda Daszyńskiego. Najemcy mogą tam skorzystać z licznych udogodnień. W budynku znajdują się m.in. sklepy i kawiarnie, przedszkole oraz klub fitness. Obiekt jest strzeżony przez całą dobę, a dzięki wdrożeniu szeregu proekologicznych rozwiązań posiada też certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Znakiem szczególnym biurowca jest charakterystyczne atelier z fortepianem na środku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA