Inwestycja Leśnica X TBS Wrocław, w ramach której budujemy 30 mieszkań przy ul. Dolnobrzeskiej 34 we Wrocławiu, wchodzi w finałową fazę. Główne prace budowlane zostały zakończone, a na terenie budowy trwają obecnie ostatnie roboty wykończeniowe i porządkowe. Zbliżamy się do momentu, w którym wręczymy klucze pierwszym lokatorom.
Budynek wielorodzinny
Trwają intensywne prace sprzątające wewnątrz obiektu. Wykonawca instaluje ostatnie elementy wyposażenia przestrzeni wspólnych. Montowane są uchwyty w rowerowniach, skrzynki pocztowe, tablice ogłoszeniowe i adresowe, a także tabliczki z numeracją poszczególnych pomieszczeń oraz mieszkań.
Teren zewnętrzny wokół budynku
Wykonawca kończy ukształtowanie terenu i porządkowanie otoczenia. Do zrealizowania pozostały prace ogrodnicze (wysiew trawników i wykonanie nasadzeń roślinności), a także montaż wiaty śmietnikowej oraz elementów małej architektury: ławek, koszy na śmieci i zewnętrznych stojaków rowerowych.
Świetlica środowiskowa
Wewnątrz budynku oraz na przylegającym do niego terenie trwają prace porządkowe. Do wykonania zostały już jedynie drobne elementy wykończeniowe, takie jak montaż uchwytu na flagę, skrzynki na listy oraz tablicy z adresem. Na zewnątrz prowadzona jest też pielęgnacja nowych trawników.
Co dalej?
Zakończenie robót budowlanych i wykończeniowych to kluczowy krok, jednak przed nami jeszcze procedura formalnego odbioru inwestycji. Aby nowe mieszkania trafiły do lokatorów, budynek musi uzyskać wszystkie wymagane prawem decyzje, odbiorowe zgody służb (m.in. Straży Pożarnej) oraz pozwolenie na użytkowanie. Proces ten wymaga czasu i potrwa co najmniej kilka tygodni po zakończeniu wszystkich robót budowlanych. Ale najważniejsze jest to, że inwestycja jest już blisko finału i wkrótce TBS Wrocław będzie mogło przekazać mieszkańcom klucze do mieszkań.
ZDJĘCIA:







![W Wielkopolsce powstaje nowy, wielki regionalny park handlowy [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/24/24/85784_100x70.jpg)



![Port Gdańsk: Nowa bocznica kolejowa i place składowe zwiększą możliwości operacyjne terminalu Baltic Hub [FILM]](https://investmap.pl/_i/image/20/20/85780_100x70.jpg)
![Mosty Trzebnickie we Wrocławiu idą do remontu. Po decyzji Dolnośląskiego Konserwatora Zabytków nie będzie jednak ścieżek rowerowych ani szerszych chodników [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/gallery/60/60/700220_100x70.jpg)


![TBS Wrocław wybuduje 301 mieszkań na wynajem w Leśnicy [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/247/119/52471_100x70.jpeg)
![TBS Wrocław wybuduje 301 mieszkań na wynajem w Leśnicy [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/208/80/51664_100x70.jpeg)
![TBS Wrocław zbuduje setki mieszkań przy parku Leśnickim. Inwestuje w fotowoltaikę [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/156/28/50076_100x70.jpeg)
![[Wrocław] Nie będzie nowego, krytego basenu w Leśnicy](https://investmap.pl/_i/image/73/73/29257_100x70.jpg)

![[Wrocław] Wrocławska Rodzina na Swoim - przyjdź na ostatnie targi w tym roku](https://investmap.pl/_i/image/89/89/4953_100x70.jpg)
![[Wrocław] Nowy kryty basen w Leśnicy i nowy park ekologiczny na Stabłowicach?](https://investmap.pl/_i/image/246/118/27382_100x70.jpg)
![[Wrocław] Rekordowy rok Grupy Archicom – zysk netto wzrósł do 42,78 mln zł w 2015 r.](https://investmap.pl/_i/image/62/62/18750_100x70.jpg)

![[Wrocław] Lokum Deweloper wybuduje kolejne etapy osiedla "Lokum di Trevi"](https://investmap.pl/_i/image/54/54/25398_100x70.jpg)