NOWE MIESZKANIA KATOWICE BOGUCICE

Znaleziono inwestycji: 1
Pokaż inwestycję
Nadgórników 14 (N14)
Katowice, Bogucice, Nadgórników 14
metraże
25 - 147 m2
zakres cen
od 348 689 zł

Zobacz również dzielnice w Katowice

Najnowsze artykuły z Katowice

W Katowicach został otwarty czwarty sklep Primark w Polsce
Primark, międzynarodowy detalista odzieżowy, otworzył w środę 30 listopada w katowickim Silesia City Center swój czwarty sklep w Polsce. To pierwszy salon tej znanej marki w województwie śląskim.
W Katowicach powstaje 128-metrowy wieżowiec Atal Olimpijska [WIZUALIZACJE]
Przy ulicy Olimpijskiej w Katowicach Atal powstaje najwyższy budynek mieszkalny w województwie śląskim. Będzie miał wysokość 128 metrów i będzie liczył 35 pięter. Aktualnie jego konstrukcja osiągnęła już piątą kondygnację. W ramach inwestycji powstanie 710 mieszkań w trzech apartamentowcach.
W Katowicach powstaną cztery nowe przystanki kolejowe
Cztery nowe przystanki – Katowice Ochojec, Katowice Murcki, Katowice Kostuchna i Katowice Podlesie Saska zapewnią lepszy dostęp do kolei. Przystanki na linii Katowice Ligota – Tychy będą zbudowane w ramach "Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025". PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowy z wykonawcą projektów i prac.
Rynek biurowy w Katowicach stabilnie w III kwartale 2022 r.
Rekordowe pod względem nowej podaży pierwsze półrocze na katowickim rynku biurowym wyhamowało. W III kwartale nie ukończono żadnego projektu, ale w budowie znajduje się wciąż blisko 80 000 mkw. powierzchni biurowej, która sukcesywnie ma być oddawana w bieżącym i kolejnym roku.
W Katowicach powstanie Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego [WIZUALIZACJE]
W stolicy Górnego Śląska powstanie Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach.
OKAM Capital rozpoczyna budowę III etapu osiedla INSPIRE w Katowicach
OKAM Capital oraz firma Grimbud podpisały umowę na Generalne Wykonawstwo budynku D w ramach etapu III osiedla INSPIRE w Katowicach. To kontynuacja współpracy, która rozpoczęła się przy wcześniejszych fazach tej inwestycji. W marcu br. zakończona została realizacja dwóch pierwszych budynków A i B w etapie I, jednocześnie trwają prace budowlane budynku C w etapie II, a także przedsprzedaż etapu III.
TMF Group zwiększa zatrudnienie w Katowicach
TMF Group, globalna firma świadcząca usługi biznesowe dla firm działających lokalnie i międzynarodowo, zdecydowała się na powiększenie po okresie pandemii biura w Katowicach. Udział w symbolicznym przecięciu wstęgi wziął przebywający z jednodniową wizytą w Polsce Mark Weil, prezes firmy. Na blisko dwukrotnie większej powierzchni pracuje ponad 600 obecnych pracowników. Firma prowadzi również stale rekrutację.
Kolejna globalna firma z branży IT otworzyła biuro w Katowicach
Rozwój Katowic oraz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii przyciąga firmy z całego świata, które coraz częściej decydują się otwierać tu swoje siedziby. Ten potencjał planuje również wykorzystać pochodząca z Doliny Krzemowej GlobalLogic, która właśnie w Katowicach otwierzyła swój nowy oddział. W ciągu roku pracę w biurze organizacji w kompleksie Face2Face Business Campus na ulicy Żelaznej 2 znajdzie ponad 100 specjalistów IT zajmujących się projektami dla sektora automotive. Aktualnie w Katowicach zatrudnionych jest 15 osób. To dziewiąty oddział GlobalLogic w Polsce i pierwszy w województwie śląskim.
W centrum Katowic powstaje kompleks wieżowców Global Office Park [FILM + ZDJĘCIA]
W Katowicach przy ul. Mickiewicza Cavatina Holding realizuje Global Office Park, kompleks typu mixed-use. Aktualnie trwają prace związane z budową ostatniego z trzech wieżowców.
W dawnej siedzibie Międzynarodowego Banku Handlowego w Katowicach powstały biura serwisowane DL Space
DL Invest Group wprowadził koncept biur serwisowanych do ścisłego centrum Katowic i posiadanej przez siebie kamienicy biurowej zlokalizowanej przy ulicy Mielęckiego 10. To historyczna siedziba Międzynarodowego Banku Handlowego, która została zaprojektowana przez uznanego modernistycznego architekta Karola Schayera i wybudowana oraz oddana do użytku w latach trzydziestych dwudziestego wieku.
REKLAMA