NOWE MIESZKANIA KATOWICE DĄB

Znaleziono inwestycji: 1
Pokaż inwestycję
metraże
26 - 37 m2
zakres cen
od 313 632 zł

Najnowsze artykuły z Katowice

Grupa Ammega rozwija swoje Centrum Usług Biznesowych w Katowicach
Centrum Usług Biznesowych międzynarodowej Grupy Ammega przedłuża umowę najmu powierzchni biurowej w kompleksie .KTW w Katowicach. Jesienią tego roku pracownikom Ammega zostanie oddana do dyspozycji komfortowa przestrzeń spełniająca potrzeby wszechstronnego i interdyscyplinarnego zespołu.
Gigant branży gamingowej Keywords Studios zwiększa zatrudnienie w Katowicach i przenosi się do Global Office Park
Keywords Studios, gigant branży gamingowej, zajmie niemal 9,3 tys. mkw. w jednej z wież biurowych Global Office Park w Katowicach. To jedna z największych jak do tej pory transakcji najmu na rynku biurowym w 2022 roku.
Develia poszerza ofertę IV etapu inwestycji Ceglana Park [WIZUALIZACJE]
IV etap osiedla Ceglana Park, które Develia realizuje w Katowicach, powiększy się w o kolejny budynek. Powstanie w nim 28 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i metrażach – od 2-pokojowych po przestronne, dwupoziomowe lokale o powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych. Budowa ma rozpocząć się jeszcze w tym kwartale – ukończenie całości tej fazy inwestycji zaplanowano na I półrocze 2024 roku.
W Homeparku Rawa w Katowicach otworzono elektromarket Media Expert
Homepark Rawa przy al. Walentego Roździeńskiego 97 w Katowicach to jeden z czterech parków handlowych, należących do portfela inwestycyjnego Pradery European Retails Parks.
Rekordy na katowickim rynku powierzchni biurowych [RAPORT]
Katowice należą do rynków biurowych o mniejszej skali niż wiodące ośrodki biznesowe, jednak ostatnie lata przyniosły miastu dynamiczny rozwój. Miniony kwartał przyniósł rekordowo wysoką nową podaż i relatywnie wysoki popyt, co wpłynęło na wzrost wskaźnika pustostanów do najwyższego poziomu w historii tego rynku.
W Katowicach za około 600 milionów złotych powstanie Hub Gamingowo-Technologiczny [WIZUALIZACJE]
Pracownia projektowa AMC - Andrzej M. Chołdzyński podpisała umowę na opracowanie dokumentacji projektowej Katowickiego Hubu Gamingowo-Technologicznego. Przedsięwzięcie powstaje na terenach dawnej kopalni KWK Wieczorek. Łączny koszt całej inwestycji szacowany jest na około 600 milionów złotych. Wartość I etapu szacowana jest na około 200 mln zł.
Firmy Advisa i ConAcc Partners wynajęły powierzchnię biurową w wieżowcu DL Tower w Katowicach
Nowy biurowiec firmy DL Invest Group przy ul. Korfantego 138 w dzielnicy Wełnowiec-Józefowiec w Katowicach został oddany do użytku pod koniec marca 2022 roku. Do grona jego najemców dołączyły kolejne dwie firmy: Advisa i ConAcc Partners. Aktualnie wynajętych jest już ponad 90 proc. powierzchni w tym obiekcie.
Randstad Polska nowym najemcą biurowca Młyńska.6 w Katowicach
Randstad wynajął 411 mkw. pod przyszłe biuro w inwestycji Młyńska.6 w Katowicach. Wyłącznym doradcą odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu jest firma Colliers.
Katowicka SSE pozyskała w I kwartale 2022 roku 13 nowych projektów inwestycyjnych
Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej udało się pozyskać w I kwartale 2022 roku 13 nowych projektów inwestycyjnych o łącznej wartości blisko 340 mln zł.
W Katowicach powstanie kolejny market niemieckiej sieci Kaufland
W Katowicach powstanie kolejny market niemieckiej sieci Kaufland. Będzie to trzeci sklep tej znanej sieci w tym mieście. Obiekt stanie na działce przy ul. Armii Krajowej 51, na terenie po fabryce Famur.
REKLAMA